| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pokaż źródło
Autor Wiadomość
malenstwo Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 11 Sie 2003
Posty: 76
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 04 Gru, 2004 12:20   Pokaż źródło Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem ze nie moge zrobić "Pokaż źródło" tzn kiedy klikam WIDOK --> POKAŻ ŹRÓDŁO nie pokazuje sie notatnik z całym kodem tylko nic ;( HELP ME!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zbanowany-inspektor Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 10
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2004 12:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przeinstaluj system i sprawdź czy napewno podłączyłaś myszkę pod port usb [jeśli tego nie zrobiłaś możesz mieć problemy z nagrywaniem płyt przez stację fdd] !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2004 13:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A nie sądzisz, że to właśnie jest źródło? Ja też tak mam i p. od informy też nam tak tłumaczyła ze to właśnie jest to Razz Nie masz niczego źle Wink Tak mi się wydaje... Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Dexter Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 328
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2004 23:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też mi się tak działo jak używałem IE, jeśli koniecznie chcesz źródło to wejdź w Plik -> Zapisz jako... i zapisz sobie stronę na dysku później prawym przyciskiem myszy (na tym zapisanym pliku) wybierz "Otwórz za pomocą: Notatnik"

Lub zainstaluj sobie Firefoxa Smile

_________________
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yarpen_Abbil Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 238
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 18:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe... Być może ta strona korzysta z przekierowania aliasem w stylu PRV.pl, GLT, pl, XX.pl, BLO, pl czy jakiegokolwiek innego... W tym wypadku nie otrzymamy całego źródła strony.... Aby obejrzeć źródło trzeba się wtedy połączyć bezpośrednio ze stroną a nie z aliasem....

_________________
"Życie przeminie bezpowrotnie, niczym łzy pośród deszczu... - Pozostaną wspomnienia..."
- Yarpen Abbil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 18:14   

Musisz odnawiać już rok temu rozwiązane tematy Question
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |