| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Czy popieracie homoseksualizm?
Autor Wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 23:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tsej - z perspektywy psychitari/psychologii zaburzeniom/dewiacjom sexulanym towarzysza powazne zabuzenia na tle osobowosciowym.....zdecydowanej liczbie homosexulaistow nie towarzysza...w napisanym wczesniej przez mnie poscie podalam badania, ktore jasno wskazuja ze takich odchylen nie ma w przeciwienstwie do wszelakich innych dewiacji....
aby poznac bardzo ogolne zagadanienie co odroznia normalnosc od nienormalnosci polecam ksiazke rosenhama i seligmana....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 11:26   

problem w tym że takich badań naukowych było przeprowadzonych wiele i często różniły się wynikami. zdaniem wielu lekarzy psychiatrów homoseksualizm jest dewiacją.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

inspektorze - ja podalam te, ktore w znaczacym stopniu wplynely na wykreslenie homosexulaizmu z kategorii dewiacje....jednak przyznam sie ze nie spotkalam sie z takimi badaniami wspolczesnymi o jakich ty mowisz - czy moglbys mi je podac?

poza tym jest tez aspekt taki - podam na innym przykladzie - schizofrenii ktora nie ulega watpliowsciom jest choroba psychiczna - czesc psychiatrow uwaza nadal (mimo badan, doskonalej techonogii badan mozgu, coraz lepszych narzedzi diagnostycznych itp) ze zrodelm choroby sa tylko i wylacznie urazy w dziecinstwie i nalezy ja leczyc psychoanaliza....generalanie powstaje pytanie - czy to ze czesc uwaza ze tak jest wlasciwe, mimo ze znakomita czesc badan wskazuje ze nie jest to jedyny i konieczny czynnik? podobnie z badaniami jest w tym przypadku o jakim mowimy....

powiem o sobie tak - jesli nagle w jakis tragikomiczny sposob staloby sie tak ze homosexulaizm powroci do spisu chorob - ja jako przyszly psycholog kliniczny nie podjela bym sie leczenia takich osob, bo do poki nie krzywdzi to samych zaintresowanych, nikt postronny na tym nie cierpi - to mnie nic do tego.....
ale tak czy siak polecam rozdzialm pierwszy 'psychopatologii' rosenhama i seligmana...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 16:19   

AloneMoon napisał/a:
Dla mnie Homoseksualizm to choroba psychiczna ktora by powinna byc leczona.

jak to powiedzial jakis gej w rozmowach w toku: "bo to leczy sie ziółkami"
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 16:30   

niby ładne i potwierdzone te tezy ale zaprzeczają same sobie...z prostego względu..mówisz o homosleksualistach co maieli przezycia w dzieciństwie i tak im zostało...ok...ale jak by nie patrzec to jest 90% homoseksualistów...reszta to zaburzenia genetyczne spowodowane nierówną liczba chromosomów X i Y co powoduje ze rodza sie faceci z fizycznego punktu widzenia ale o kobiecych cechach charakteru...ze względu na rzadkość takich zaburze...przypuszczalnie wywołanych promieniowaniem, nie bierzemy ich pod uwage...więc wczesniej wspomniania homoseksualisci to kompletna cąłość...no prawie...reszta została zmuszona siłą...takich to pewnie gdzies w jakiejs ciemnej piwnicy zamkneli i ..no cóź...bywa
to takze ejst odpowiedzia do nastepnej czesci wypowiedzi frigg..mianowicie owi sa niezwykle niebezpieczni....ze względu na to jak gorsza swoja obecnościa i zachowaniem innych a nawet jelsi nie robia tego publicznie to wyobraznia ludzi jest niezwykle bujna i potrafi sobie dorobic wszystko jak tylko dowie sie ze ktos jest homoseksualista, opinia o takiej osobie jest z miejsca ustalona, kolejna rzecza jest wszystkim znana "błękitna ostryga" gdzie ...lepiej nie wejść...bo jako naromalny to sie juz nie wyjdzie...no w kazdym razie z niezwykłymi hemorojdami
jeśli ci ludzie staną sie znaczącą mniejszościa...to moga czegos wymagac...a pozniej wymagac wiecej i sie rozprzestrzeniac...a takze stac sie siłą...ktora moze przekonywac brutalnoscia do swych poglądów...a i mało tego...mniejszosci maja to do siebie ze jak sie ich dyskryminuje a mniejszosci nie mozna dyskryminowac to za takie cos mozna zostac ukaranym...ludzie sa złosliwi i moga ostarzac kazdego...i jak tu sie wybronic...i bedzie sie mialo wrogów w postaci całej nacji pedałów...jesli chodzi o takich wrogów...to lepiej miec zaklajstrowany tyłek...bo sie z tego cało nie wyjdzie
nie ma czegos takiego jak totalnie jednostronna oreientacja seksualna wśród osób homoseksualnych...z prostego względu..homoseksualizm słuzy jedynie wyzyciu się ... zgaszeniu nadmiaru podniecenia...
nie przywołujcie przykładu zwierząt..one robia to jedynie po to zeby sie wyżyć...i nigdy nie wyrzekają sie normalnych stosunków...a wiadomo ze jak zwierz ma nadmierny popęd to trzeba go jakos ugasic...jak to ma zrobic jak nie ma samicy w zasiegu wzroku lub długo zadnej nie spotkał...masturbowac sie nie moze...wiec to sa złe przykłady
co do ludzi...to schodzeniem i dewocją...moze byc przestawienie swojego trybu zycia jedynie na zaspokajanie popędu...a zgaszenie w sobie naturalnej potrzeby do prokreacji
nie mozna sie przestawiac na jedna jedyna skrajność...popadanie w skrajności nazywamy wariactwem
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 17:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:
niby ładne i potwierdzone te tezy ale zaprzeczają same sobie...z prostego względu..mówisz o homosleksualistach co maieli przezycia w dzieciństwie i tak im zostało...ok...ale jak by nie patrzec to jest 90% homoseksualistów...reszta to zaburzenia genetyczne spowodowane nierówną liczba chromosomów X i Y co powoduje ze rodza sie faceci z fizycznego punktu widzenia ale o kobiecych cechach charakteru...ze względu na rzadkość takich zaburze...przypuszczalnie wywołanych promieniowaniem, nie bierzemy ich pod uwage...więc wczesniej wspomniania homoseksualisci to kompletna cąłość...no prawie...reszta została zmuszona siłą...takich to pewnie gdzies w jakiejs ciemnej piwnicy zamkneli i ..no cóź...bywa
to takze ejst odpowiedzia do nastepnej czesci wypowiedzi frigg..mianowicie owi sa niezwykle niebezpieczni....ze względu na to jak gorsza swoja obecnościa i zachowaniem innych a nawet jelsi nie robia tego publicznie to wyobraznia ludzi jest niezwykle bujna i potrafi sobie dorobic wszystko jak tylko dowie sie ze ktos jest homoseksualista, opinia o takiej osobie jest z miejsca ustalona, kolejna rzecza jest wszystkim znana "błękitna ostryga" gdzie ...lepiej nie wejść...bo jako naromalny to sie juz nie wyjdzie...


dalam przyklad SCHIZOFRENII jako by tylko i wylacznym czynnikem warunkujaca te chorobe mialo by byc dzienistwo - nie o homosexualzimie...wiec jak by cala raeszta twojego wywdou jest bezsensu

mnie gorszy moja znajoma swoim wygladem i chyba wrodzona glupota - i zdaza mi sie pomyslec ze jej wiazki z kimkolwiek, na jakim kolwiek tle sa sprzeczne z natura..a moja chora wyobraznia czasem plata mi figle i moje mysli widza ja calujaca sie z chloapakiem (nie mam takiej chorej wyobrazni zeby myslec o czyms 'glebszym' brrr) - czy w zwiazku z tym ze ja inaczej sobie wyobrazam homo sapiens, ideal piekna i wystarczajacy poziom inteligencji do czegokolwiek - nalezy dana znajoma leczyc - bo moim zdaniem nie....

co do 'ostrygi' - nie wiem nie bylam bo ja nie mam potrzeby sie takie miejsca udawac...widac ty tak...nie musze tez o takich miejscach wiedzic..... bo nic ciekawego w klubach/knajapch/zaspomismach homosexulanych dla mnie nie ma - widze ze dla cibie tak i smad wynosisz swoja bogata wiedze z jaka [cenzura] sie wyjdzie Smile

a co do tezy o chromosomach to wybacz ale potraktuje to jako zart - bo inaczej sie nie da a nie chcialabym cie jednak posadzac o kompletna ignorancje z zakresu genetyki Smile

ja sie juz w zasadzie w temcie wypowiedzilam wczesniej i generalnie znow daje sie wplatac w bog wie jaka glupia rozmowe - tym bardzij ze zaczynam brac sobie do serca to ze kazdy kto nie jest taki jak ja i nie zachowuje sie tak jak ja i nie wyznaje jedynej slusznej idei zycia jest chory, nienormalny itp itd...a ja nie chce myslec ze 3/4 polakow nadaje sie do spalania skoro nie sa tacy jak ja Smile wiec dziekuje i zycze milej rozmowy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 17:49   

wybuch emocjonalny jest dowodem na porażke w dyskucji..potwierdzaja to chociazby słowa "*nie wyrażaj sie*"
co do koleżanki...w sumie u kobiet czy homoseksualistka czy nie to nie robi róznicy...nie moze interferowac w sfere drugiej kobiety, jest to tylko nieładnie wyglądające...bo żadko obie są ładne
bar "błękitna ostryga" co do ignorancji to fikcyjne miejsce wymyslone w filmie akademia policyjna...biggrin

jesli zaś jestem ingnorantem w dziedzinie genetyki to nie przecze w takie założenie o ile mi sie tego nie udowodni ... cała reszta to wiatr

wyrżnięcie nie ejst dobrą metodą...nawet homoseksualistów mozna doskonale wykorzytać w celach państwowych ...pod warunkiem kompletnej izolacji
ja nie uwazam ze to nalezy leczyć...bo sie nie da , uwazam ze wogule tak nie winno sie postępować
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej, przepraszam cie bardzo, ale ty jeszcze nie podales ZADNEJ patologii czy tez argumentu za tym ze homoseksualizm to choroba. To twoje pytanie-nibypatologia jest podobne do pytania przedszkolaka 'prosze pani, a czemu stas nosi okulary' albo 'czemu mama jasia ma takie czerwone wlosy', i wynikaja po prostu z niedoinformowania. Wciaz czekam na twoje niezbite i sluszne argumenty i ewentualne cytaty z literatury fachowej.

Cytat:
jeśli ci ludzie staną sie znaczącą mniejszościa...to moga czegos wymagac...a pozniej wymagac wiecej i sie rozprzestrzeniac...a takze stac sie siłą...ktora moze przekonywac brutalnoscia do swych poglądów...

tak jak niektorzy heteroseksualisci, pragnacy 'leczyc' i 'powybijac' homoseksualistow?

Cytat:
kolejna rzecza jest wszystkim znana "błękitna ostryga" gdzie ...lepiej nie wejść...bo jako naromalny to sie juz nie wyjdzie...no w kazdym razie z niezwykłymi hemorojdami

a ja slyszalem ze w toruniu bija murzynow. Sam bylem swego razu w poznanskim pubie dla gejow 'blue cafe' i nie narzekam, ani na atmosfere ani na poszerzenie odbytu.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 19:21   

nie moge podać..takich przykładów..z prostego i koniecznego względu...dzięki bogom jeszcze homoseksualizm nie został poparty...a moje słowa wtedy i tylko wtedy moc swa beda miały
literatura fachowa co?...
ok nie pamietam nazwiska...włoski pisarz..."co każdy humanista o literaturze wiedzieć powienien" w tej książce autor opisuje jak Rzecki wprowadza Wokulskiego w świat męskiego erotyzmu kiedy sie spotykaja razem w pokoju...-nibypatologia
nikogo nie pragne leczyć...bo wspomniałem wyraźnie ze sie nie da
powybijać...kurna to tez chyba wspomniałem czy sie myle?
co do pubu...jakby ci cos takiego zrobili to by nie uszli żywcem z tego kraju a to dlatego ze naszczescie ciągle nie jest to oficjalnie poparte, jak "im" sie nie podoba taka postawa społecznosci niewypaczonej to niech zwiedzaja holandie
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 22:40   

Wlasciwie nic zlego nie bylo by w takich homoseksualnych zwiazkach (po za tym, ze by mnie to baaardzo gorszylo ;]) ale trzeba pamietac o czyms...
Mniej wiecej wspominal o tym Tsej. Jezeli homoseksualizm zostanie poparty, to grupy homoseksualistow beda domagac sie nowych praw. W pierwszym rzeczy prawa do adopcji. A "my" im na to pozwolimy, gdyz presja bedzie zbyt wielka...
A naprawde, wolal bym nie przyjsc na swiat, niz byc wychowywany przez 2 tatusiow....
Swoja droga caly czas uwazam, ze nie po to istnieja odmienne plcie, zeby zaburzac odwieczne instynkty ;] Wiem, ze to drastyczny przyklad, ale zoofilia, pedofilia (w wypadku, gdy dziecko zgodzilo by sie na zwiazek) czy tez nawet pieprzona nekrofilia to tez chore zboczenia - powinnismy je zaakceptowac?
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 07:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n dostaje lizaka, bo jako pierwszy podal cos co chociaz przez jakis czas lezalo obok argumentu.

Ant0n napisał/a:
Wlasciwie nic zlego nie bylo by w takich homoseksualnych zwiazkach (po za tym, ze by mnie to baaardzo gorszylo ;]) ale trzeba pamietac o czyms...
Mniej wiecej wspominal o tym Tsej. Jezeli homoseksualizm zostanie poparty, to grupy homoseksualistow beda domagac sie nowych praw. W pierwszym rzeczy prawa do adopcji. A "my" im na to pozwolimy, gdyz presja bedzie zbyt wielka...

raczej "a 'my' im pozwolimy, bo nie ma zadnych przeciwwskazan'. Jezeli sa - podaj, cytat z opracowania naukowego tez moze byc, nauka kolka parafialnego odpada.
Ant0n napisał/a:
A naprawde, wolal bym nie przyjsc na swiat, niz byc wychowywany przez 2 tatusiow....

jakbys mial wybor...
ale jestem gotow postawic wlasna sztuczna szczeke i skrzynke mleka ze nawet bedac takim homofobem jak teraz z checia bys przyjal adopcje od 2 tatusiow zamiast gnic w domu dziecka.
Ant0n napisał/a:
Swoja droga caly czas uwazam, ze nie po to istnieja odmienne plcie, zeby zaburzac odwieczne instynkty ;]

nie chce ci psuc toku myslowego, ale homoseksualizm to tez odwieczny instynkt, tylko wystepujacy w mniejszym odsetku populacji.
Ant0n napisał/a:
Wiem, ze to drastyczny przyklad, ale zoofilia, pedofilia (w wypadku, gdy dziecko zgodzilo by sie na zwiazek) czy tez nawet pieprzona nekrofilia to tez chore zboczenia - powinnismy je zaakceptowac?

ech, i znowu nie wyszlo - twoje przyklady maja podloze w przezyciach z dziecinstwa, nie sa zakodowane genetycznie, zreszta wszystkim tym dewiacjom ktore wymieniles towarzysza takie przyjemnosci jak schizofrenia, depresja, nalogi, i tym podobne, co odroznia je od homoseksualizmu.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 13:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na sekundkę włączę się do tematu:
(W odniesieniu do ostatniego posta) - owszem są - od tysięcy lat kazde zwierze, czy też istota ludzka ma dwójkę rodziców o odmiennej płci - to własnie od nich uczy się jaka jest rola mężczyzny, a jaka jest rola kobiety w rodzinie, to właśnie dzięki nim zaczyna rozpoznawać różnice między mężczyzną, a kobietą. Jeżeli damy chorym psychicznie ludzią do wychowywania dzieci, takowe wartości nie zostaną tym dziecią przekazane i prawdopodobnie dzieci te wyrosną na ludzi o takiej samej chorobie jak ich rodzice

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 17:44   

zeby nie zagłębiać sie w demagogie altruisty bo nie widze podowdów...potwierdze i dokoncze słowa tenchiego, iz przykładem takiej choroby psychicznej moze byc zmiana w rodzinie...i całkowicie sie przychylam do wypowiedzi przedmówcy
istota źle wychowana jest jakoby ułomna...
należy zauwazyc ze homoseksualizm kształtuje sie tylko i wyłącznie w środowiskach gdzie brak kontaktu z odrębna płcią...zakony, wojska...dawne dawne wojsko spartanskie zabierało chcłopca w wieku 7 lat z pod opieki matki czyli wciąż istota nieświadoma...i przydzielało sie mu partnera jak w policji...zadaniem takiej pary było walczyć jak jedna osoba...nawet oddanie zycia za nia...a ze nie mieli oni najmneijszej szansy na kontakt z kobieta przed wiekiem 30 lat...to wiadomo co sie zrodziło...
jeżeli ktoś tłumaczy odwiecznym prawem hemosoeksualizm..to tak jakby przyrównywał ich do bezpułciowych ameb czy pantofelków bo potem juz wszystko jest pułciowe...i jakby cholera nie patrzec w jakims cholernym celu ... a to co tworzy natura ma swoj cel...ale natura tworzy cos i jest to takie w momencie urodzenia...a poźniej...tylko cos ten twór spacza lub nie...a jedyne co mozna uszkodzi i wpłynełoby na "orientacje" to jest psychika...która musiała zostać zdrowo zachwiana i zaburzona by powstało "coś" co opiera sie swojej naturalnej potrzebie co jest "invita natura" nie powinno istnieć
Powrót do góry
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 17:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm pytanie jst dosc trudne i opowiedz rowniez. Nie mam nic przeciwko legalizacji zwiazkow homoseksualnych pod jednym warunkiem- jezeli od razu ustawli sie wszystkie warunki, granice, co mozna, czego nie i o co nawet nie maja szans sie domagac- np. prawo do adopcji ;p
Moim zdaniem moze i jest to pewien rodzaj zboczenia, nie wiem, ale na pewno jest to czyms naturalnym co trzeba tolerowac. Nie koniecznie popierac- tolerowac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 18:01   

A Ty, Altruisto, mozesz mi wierzyc, ze zebami bym sie wgryzl w fundamenty domu dziecka majac w perspektywie zycie z dwojka tatusiow. Z reszta jedno i drugie jest koszmarem, wiec co tu porownywac..
Odpowiadajac na inne Twoje pytania krazylibysmy w kolko, dlatego tez poprostu powtorze to raz jeszcze:
Istnieja dwie plcie. Istnieja po to, by sie rozmnazac. Gdzie tu miejsce dla homoseksualistow?
A to, ze homoseksualizm wystepuje rowniez wsrod zwierzat wyjasnil juz gdzies powyzej Tsej...
Tenchion tez madrze prawi ;]. (btw - kolego - ludziOM i dzieciOM )
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |