| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Idioci z klasy !
Autor Wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 15:44   

Spokojnie bo zaraz tą klawiature rozwalisz... to niby kto jest w tej 5-ce????? jestem bardzo ciekawy Confused ja też cie mam w odbycie a jakoś umię się kulturalnie zachować Confused
Przejdź na dół
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ty się o moja klawiature nie martw Exclamation TY , IDIOTÓW DWUCH MARCINÓW , DAWID I DAMIAN ALE ON JEST CHYB Z WAS WSZYSTKICH NAJLEPSZY ... ODPOWIEC MI NA TAKIE MALE PYTANKO CZEMU NIE ZACZEPIACIE NP. HANNI ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 15:50   

A macie może takie rzeczy jak komunikatory internetowe? Reszty forum sądze że mało obchodzą wasze kłótnie. Kiedy sprawa przenosi się na prywatny grunt rozwiązuje się ją we własnym zakresie.
Tak w ogóle to spokój
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 15:52   

NO SORKI ZE SIE WTRACAM ALE WIEM JUZ DOSC SPORO O TEJ KLOTNI I POWIEM JEDNA JEDYNA RECZ NA TEN TEMAT SKIEROWANA DO ELLY:ALBO POROZMAWIAJ ALBO WKOP PO KOLEI WSZYSTKIM NO A JESLI SIE ODWAZYSZ POWIEDZ PANI O TYM :mrgreen: A TERAZ SLOWA SKIEROWANE DO ARENA:DLA MNIE I DLA WIEKSZOSCI OSOB NA TYM FORUM KLEPANIE PO TYLKACH TO DZIECINNE I TO TYLKO SWIADCZY O WASZEJ NIEDOJRZALOSCI :lol:.BEZ URAZY ALE WYRAZAM SWOJE ZDANIE NA TEN TEMAT :kwiat1:
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 15:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TO NA GORZE TO PISALAM JA-ZAPOMNIALAM SIE ZALOGOWAC...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 16:20   

Cytat:
ooooooooooo... przepraszam, i powtarzam jeszcze raz, DZIEWCZYNY TEŻŹ POTRAFIĄ MOCNO PRZYWALIĆ i to że my nie skarżymy to świadczy lepiej o nas Confused


Tak, to prawda. Ale wątpię, aby jakaś panna szła sobie przez szkołę i nagle, ni z tego, ni z owego kopnęła kogoś, podrapała, uderzyła czy coś takiego.
Faktem jest, że w większości dziewczyn klepanie po tyłku nie sprawia przyjemności i za wszelką cenę chcą "oddać". Razz Poza tym czy Tobie byłoby miło, gdyby ktoś zaczął Cię klepać (bić no mniejsza z tym) po tyłku albo gdzie indziej? Wink
Powinniście to między sobą w piątkę czy już siódemkę (chłopcy i dziewczyny) wyjaśnić. I obie strony powinny zadeklarować coś, np. "nie będziemy Was już więcej >>atakować<< (Wink)" i "my nie będziemy was >>atakować<< ani skarżyć". To chyba najrozsądniejsze rozwiązanie.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 10 Gru, 2004 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z KoT-em. U nas chłopacy w podstawówce( w 6 klasie) mieli zwyczaj podnoszenia dziewczynom koszulek do góry i "strzelania" z ramiączek stanika. Pewnego dnia na długiej przerwie zrobili tak mojej koleżance. POtem zadzwonił dzwonek i poszli do szkoły. Ja wtedy zapytałam jej się,czemu nie reaguje, np. mogłaby mu dać "z liścia". Po prostu ja nie mogłabym dać tak sobą...pomiatać Rolling Eyes Na następnej przerwie znowu poszliśmy na boisko, jeden chłopak podnosił jej bluzkę,ona się odwróciła i tak mu strzeliła... Mr. Green Cały policzek miał czerwony. A wiecie, co mnie najbardziej wtedy zdenerwowało? Że on chciał ją pobić Rolling Eyes Jakby nie znał innego wyjścia, jak wtedy bić dziewczynę. Ja mu wtedy powiedziałam coś w stylu "Filip, nie umiesz sobie inaczej poradzić w tej sytuacji tylko bić ją za to,że się broniła? Brak mi słów na chłopaków,którzy biją dziewczyny...". Chyba to przyjął do wiadomości bo już więcej tego nie robił. Ani on,ani żaden inny chłopak z naszej klasy.
Elly i Aren-Wasze posty kasuję. Na takie rozmowy macie GG.
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roger-1989 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Lis 2004
Posty: 162
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Weź pineske przyklej ją od spodniej strony ręki i też ich klepnij albo walnij w plecy to ich zaboli(przynajmniej powinno).

_________________
O saceros Christi,
tu scis me esse diabolum.
Cur me derogas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2874436
KoT
Gość
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 22:01   

Dzień dobry.
Elly i Aren: Ja Was proszę. PW, gg czy świat realny to naprawdę dużo lepsze sposoby rozwiązywania takich prywatnych spraw. oO' Mróweczka, więc tego-tego było tu więcej? Rolling Eyes ...
Pozdrawiam
Powrót do góry
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Temat w zasadzie można zamknąc bo problem się rozwiązał ... Pogodzilismy się z Arenem ... a co do sytułacji w klasie to się na szczeście troche uspokoiło ale tylko troche... Sprubuje jeszcze pogadac z chłopakami i mam nadzieje że sprawa się rozwiąrze . Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 12 Gru, 2004 06:18   

Witam.
Ja też mam taką nadzieję. Wink Ok, your wish is my order, madam. Temat zamykam.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |