| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
sztuczna przyjaciółka:(
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 15:21   sztuczna przyjaciółka:(

Mam bardzo dobra kolezanke (do tej pory była taka) czesto sie klocilysmy i przeznam jest hamaska ja tez nie jeste,m bez winy... ale ona dzisiaj przegieła :
Pilnowala mi plecaka z innymi dziewczynami bo poslzam do sklepiu i wlozyja do niego swoj piornik. Potem wszystkie ksiazki mi sie wysypaly razem z nim, a ona powiedziała, ze jestem kleptomanką!Sad poczułam sie jak ... nie wiem ale bardzo mi bylo przykro.. najlepsza kolezanka zrobiła mi cos takiego! Sad( i jezcze nabijala sie ze mnie z taka inna dziewczyna i usiadla do niej.. co ja jej robie ze jest dla mnie taka chamska... bylo jeszcze wiele sytuacji tez z chlopakiem,... ze poprostu zrobila mnie w konia!! mam do niej strazszny uraz!!!!!!! Sad Sad
Przejdź na dół
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 15:28   

<hmmm> Recepty na to nie ma ale ja bym zrobił coś takiego aby poczuła się zasdrosna i zrozumiała swój błąd, może znajdź sobie inną koleżanke, wszystko z nią rón itd. a ją olej, moze to podziała?? Pozdro, różyczka Kwiat Wink
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 15:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie nazywaj jej dobrą koleżanką. Jeśli kolegowałyście się już długo i nagle ona zaczęła zachowywać się chamsko...to coś jest nie tak...
Jeśli na prawdę by cie lubiała nie robiła by ci takich głupich rzeczy...Może jest zazdrosna...lub ma jakieś inne problemy...i musi sie na kims wyżyć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 15:41   

Ona ma juz lepsza kolezanke:( mnie zaczyna olewac ! w takim razie mam ja gdzies!
Powrót do góry
Noid
Gość
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 15:47   

Może poprostu szczerze z nią o tym porozmawiaj albo jak napisał Aren zacznij ją ignorować, a być może zrozumie swój błąd.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 16:12   

Ja dam Ci jedną radę - zostaw ją, "rzuć" ją w kąt. Uwolnij się od niej. Tak, wiem, że to ciężkie, ale chcesz się męczyć? Wiem coś o tym. Miałam takie dwie przyjaciółki. W końcu byłąm tylko pod koniec sprzątaczką po nich, służącą i pośmiewiskiem. I to nie było miłe, nie pozwól się tak uwikłać... Powiedz co Cię boli, a jeżeli dalej tak będzie to znajdź kogoś lepszego. A lepszych ludzi jest w multum i troche. Wink
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 16:22   

olej ją,zrób to co ona.Najlepiej sprowokuj jakas sytuacje,uderz w jej czuły punkt.I nie nazwyaj ją przyjaciółką.Znajdź kogoś innego,a jej sie to znudzi.Wiem ze tak łatwo powiedziałam "znajdz se kogos innego"..Ale ja wiem co to znaczy.Całą 5 klase nikogo nei znalazłam i bylam sama.


Ostatnio zmieniony przez Nikita dnia Sro 08 Gru, 2004 18:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 16:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh fatalna sprawa. Wiesz, co bym zrobila na twoim miejscu? Miala ja gdzies i zaczela zadawac sie z innymi (fajniejszymi) osobami. Bo z hamstwem nigdy nie wygrasz. Nieodzywaj sie do niej, nie patrz na nia na korytarzu, i... poderwij jakiegos fajnego chlopaka Wink po to, abys zajela sie czyms innym i nie myslala o twojej pseudo "przyjaciolce" Smile

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 16:43   Re: sztuczna przyjaciółka:(

też tak miałam,a olej ją!!!!!!!!!nie pozwól się kontrolować!!!!!!!!!i nie zamartwiaj się o nią jakby co bo widać ona jest completnie niczego nie warta!!!!podzrawiam i życzę wesołych świąt ..............................................................


Kicia ze Zgorzelca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :) :) :-D :-D :!:
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 16:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja już dobrze wiem jak bym ta sprawę załatwiła :>

Tobie radzą ja olać ... i już ... nie ma sensu narazie z nią wogóle gadać skoro tak sie zachowuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co zrob-olej ja kompletnie i zadawaj sie z normalnymi dziewczynami.Jesli sie zapyta dlaczego gadzasz z nimi albo bedzie probowala cie publicznie osmieszyc odpowiedz jaj ze woli zadawac sie z normalnymi ludzmi a nie znia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 22:55   

Dzieki za rady jestescie kochani Very Happy oleje ja... dzisiaj zaczela mowic caly czas ze jestem klepomantka to dobija:( ale moja dobra kumpleka widziala jak mi wkladala do plecaka to mam swiadkow!!! najgorsze jest to ze ona dreczy! a tego trudnosie pozbyc:((
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 10 Gru, 2004 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie...Sztuczna przyjaciółka Rolling Eyes Jesli teraz Ci dokucza i nazywa Cię kleptomanką to powiedz jej,że takimi tekstami to mogłaby powlaić na kolana dzieci w 1 klasie podstawówki i Ty się na takie sztuczki nie nabierzesz...A potem zwyczajnie ją olewaj. W końcu jej się znudzi.
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem o kogo chodzi. Teraz to Ewka już przesadziła. Ona uważa,z ę to było bardzo śmieszne chociaż ja nie wiem gdzie. Z innych to ona może sie wysmiewać, ale już z niej nie mozna. Wkurza mnie to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 19:09   

Ona poprostu uwaza ze jest pępkiem swiata! a zreszta nwet nie chce mis ie o niej gadac poprostu brak słow
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |