| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Trądziki i inne twory skóry
Autor Wiadomość
Szpila
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 52
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 09:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wlasnie mi nie pomaga, nie potrafie jednej zeczy unieszkodliwic

ja polecam AVONA moja stara kiedys cos dla mojego brata kupila i uzylem i to jest dobre, ale nie do konca

_________________
Every time is a good time...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alisa_10
Gość
PostWysłany: Sro 09 Lip, 2003 20:56   

ja mam najwiecej paskwudzw na czoli ki na brodzie.Myje to Clearsilem(wyczyszcza twarz z kazdych brodow i zapobiega wylenganiu sie nowxch pryszczow) ale mi wychadza ciagle nowe!Mydlem probowalam myc i nie schadza! pomocy!!A msm pytanie,kiedy tonik zaczyna dzialac(nap.4 godziny po umyciu)
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 11 Lip, 2003 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie - w Aptece można kupić "Sudokrem". Normalnie stosowany jest przy podrażnieniach pupy noworodka Wink, ale wyczytałem na nim, że pomaga na trądzić. Mogę potwierdzić, że w leczeniu podrażnień jest rewelacyjny. Może ktoś z trądzikiem chciałby przetestować jak działa na trądzik i podzieliłby się doświadczeniami na forum?

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2004 15:54   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak zacznie ci się dziać cos niedobrego ze skórą to idź do kosmetyczki podobno lepiej jak najwcześniej- wczoraj byłam i sie dowiedziałam. Ona powie ci jaki masz rodzaj skory i jakich kosmetyków powinnaś uzywać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2004 18:16   Odpowiedz Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W twoim ciele duzo sie teraz dzieje ! Dzieciecy organizm przestawia sie na dorosle obroty . To powod do radosci , ale takze do zmartwin .
1: Skad ten tradzik :
NAdmiernie uaktywniaja sie gruczoly wydzielania wewnetrznego ktore produkuja i przesylaja do krwi substancje chemiczne zwane hormonami . Takimi "fabrykami" sa m.in. tarczyca,przysadka mozgowa , gruczoly plciowe i znajdujace sie w skorze gruczoly lojowe . W dziecinstwie pracowaly spokojnie , ale teraz sie rozszalaly i produkuja o wiele wiecej hormonow niz potrzebuje Twoj organizm . Pryszcze i tlusta cera to wlasnie efekt kormonalnej burzy .
2 : Czym to usunac :
Twoja cera wymaga preparatow dostosowanych do jej potrzeb . W sklepach znajdziesz specjalne serie kosmetykow dla mlodej cery z problemami . Niemal kazda znana firma ma zestaw dla nastolatek , sa to np. Clearasil , Nivea Young , AA Young , Dax COsmetics Czysta Cera , Eris 20 . W sklad takiej seri wchodzi zwykle zel lub piankado mycia twarzy , tonik ,srodek zwalczajcy pojedyncze przyszcze ( krem zel lub plasterki nasycone mascia ) , specyfik do pielegnacji calej buzi korektor do maskowania " krytycznych punktow " oraz peeling .
3: Zelazna zasada : NIE WYCISKAC !!!!
Ps. Ciekawe kto to przeczyta Smile Surprised

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 00:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

PRZY TRĄDZIKU ODRADZAM WYCISKANIA TO JEST NAJGORSZA ŻECZ KTÓROM MOŻNA ZROBIĆ OD TEGO MOZNA DOSTAĆ STANÓW ZAPALNYCH NAJLEPIEJ IŚĆ DO DERMATOLOGA I TAM NIECHTO OBEJŻY I PRZEPISZE CI SPECJALNE LEKARSTWA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |