| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Mam Pytanko
Autor Wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 07:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

frigg napisał/a:
albo robisz to zawsze w lazience podczas mycia, bo rodzice czuwaja i zakoduje ci sie w glowie ze tylko tam mozesz skonczyc bo w pokoju moze ci wyskoczyc rodzic...a w fetyszyzminie podnica nie sama czynnosc mastrubacji tylko przedmiot wlasnie a nie to mialam na mysli (wspomnailam wszak o sbosobie piszczot a to nijak ma sie do fetyszyzmu)


Hmm ciekawe.... móc skończyć tylko w łażieńce :].... ja dalej obstaje za tym że można skończyć gdzie i jak się chce.... doszukujecie się tych odosobnionych przypadków. a to jakieś 1-2% ogółu...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tavion
Gość
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 07:55   

Poprawka - to jakieś 45% ogółu.
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 11:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mówisz o Kobietach czy o Facetach ?
Bo czegoś tu niełapie..... z tego wynikało by że połowa społeczeństwa miało by problem z osiagnięciem orgazmu poza konkretnym miejscem.... :/

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 12:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodzi głownie o kobiety bo to wlasnie kobiety maja zwykle problemy z osiągnięciem orgazmu.
I moze nie chodzi tak bardzo o miejsce ale o sposób w jaki się szczytowało. Bo jak kobieta nauczy sie w okreslony sposób dotykać co jej sprawia przyjemność i przez co dochodzi do konca to później mężczyzna może jej już nie sprawić takiej przyjemności i z tym na prawde mogą być problemy.
Są też kobiety które nigdy w życiu nie osiągneły orgazmu. Jego trzeba sie nauczyć. I dlatego jesli kobieta sama nauczy sie go osiągać to potem może z mężczyzną mieć problemy by dojśc do końca.

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 13:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Juwenta napisał/a:
Chodzi głownie o kobiety bo to wlasnie kobiety maja zwykle problemy z osiągnięciem orgazmu.
I moze nie chodzi tak bardzo o miejsce ale o sposób w jaki się szczytowało. Bo jak kobieta nauczy sie w okreslony sposób dotykać co jej sprawia przyjemność i przez co dochodzi do konca to później mężczyzna może jej już nie sprawić takiej przyjemności i z tym na prawde mogą być problemy.
Są też kobiety które nigdy w życiu nie osiągneły orgazmu. Jego trzeba sie nauczyć. I dlatego jesli kobieta sama nauczy sie go osiągać to potem może z mężczyzną mieć problemy by dojśc do końca.



No właśnie a ja pisałem o Facetach.... z tąd całe nieporozumiene

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm panie feanorze..ty obcujesz tylko z jednym penisem (wlasnym) i jesli on nigdy cie nie zawiodl to tylko pogartulowac...jednak mozesz mi wierzyc, ze nie kazdy facet tak ma....byc moze styuacje takie jak opisalam z lazienka sa zadkie (byc moze 1-2%) ale sa i jakims cudem sie zdazaja - to nie jestes ty ale moze ktos z tego forum jest i to jego tajemnica? a sytuacje typu stres, alko, jointy sa niestety bardzo czeste, a zaden chlop sie do tego nie przyzna..to wychodzi dopiero w lozku a czasem i w samotnosci...
i juewtna jesli chodzi o kobiety ma 100% racji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 16:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ciesze się ze obcuje tylko z jednym penisem i do tego własnym Wink Do tej pory działa bezawaryjnie.. ale ile to potrwa niewiem, od alkoholu i tytoniu niestronie..... w końcu zacznie mi się pieprzyć ciśnienie....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 16:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ciesze się ze obcuje tylko z jednym penisem i do tego własnym Wink Do tej pory działa bezawaryjnie.. ale ile to potrwa niewiem, od alkoholu i tytoniu niestronie..... w końcu zacznie mi się pieprzyć ciśnienie....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 09:21   

Jeszcze jedno. Razz
Czasami ucisk włąsnej ręki [chodzi mi o facetów] jest większy, niż podczas stosunku. I to właśnie może spowodować brak orgazmu. Razz
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 10:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dlatego tez wyznaje zasade: nigdy nic na sile Razz
Zreszta Pan Feanor o tym pisal: CO cie bedzie bardziel podniecac? Wlasna graba czy cieplutkie pachnace cialo ukochanej? ;p Ludzie czytajcie caly temat to nie boli Razz

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Feanorek
Gość
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 16:22   

[quote="Gabrielen"]Jeszcze jedno. :P
Czasami ucisk włąsnej ręki [chodzi mi o facetów] jest większy, niż podczas stosunku. I to właśnie może spowodować brak orgazmu. :P[/quote]


No nie dalej jak 2 posty wcześniej jakaś panienka pisała to samo.....
Czytanie nieboli :).... A nienależy wieżyć we wszystko co się czyta :) Każdy jest osobnym przypadkiem.... to tak ja bym napisał że jeśli dziewczyny masturbują się palcem to może się zdażyć że niebędzie miałą orgazmu podczas stosunku z partnerem
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 19:49   

Feanorek napisał/a:
Gabrielen napisał/a:
Jeszcze jedno. Razz
Czasami ucisk włąsnej ręki [chodzi mi o facetów] jest większy, niż podczas stosunku. I to właśnie może spowodować brak orgazmu. Razz



No nie dalej jak 2 posty wcześniej jakaś panienka pisała to samo.....
Czytanie nieboli Smile.... A nienależy wieżyć we wszystko co się czyta Smile Każdy jest osobnym przypadkiem.... to tak ja bym napisał że jeśli dziewczyny masturbują się palcem to może się zdażyć że niebędzie miałą orgazmu podczas stosunku z partnerem


Żeby napisałą tak jak ja, to nie widzę. Może jestem ślepa? Oświecisz mnie? Razz

To z tym palcem to tez fakt, daltego wiecej kobiet ma problemy z orgazmem.

I to juz nie chodzi o samo ciało partnerki czy własną rękę.
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 07:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra to ja już się nieoddzywam w tym topiku Smile BWhahaah zaraz się obraże i opuszcze to forum i już tu nigdy niewróce ^^ to wszystko przez ciebie buuuuuuuuuuu Crying or Very sad
<ROTFL ROTFL> Wink

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dominik 69 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 25
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 01:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o uzależnieniu można mówic w wieku 30 lat gdy ma sie żone, z którą się kocha, ew. dziewczyne czy kochanke!
Jeśli wtedy jeszcze sie człoweik masturbuje i to regularnie można mówic o uzależnieniu!
Wydaje mi sie że jesteś młodym człowiekiem i w mlodym wieku jest to całkiem normlane, napewno robi to 95% chłopców i 65% dziewczyn :-)

_________________
auto jest bogiem, prędkoœc nałogiem, życie zabawa a sex podstawa :-) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |