| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Samokaleczenie

Czy umiecie się samokaleczyć ?
TAK
46%
 46%  [ 22 ]
NIE
53%
 53%  [ 25 ]
Głosowań: 47
Wszystkich Głosów: 47

Autor Wiadomość
pechowa ona Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 06 Wrz 2004
Posty: 90
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 16:14   Samokaleczenie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Wiem że to glupota ale to napisze. Kiedyś byłam zdenerwowona wzięłam cyrkiel i........... NIE POTRAFIŁAM !!! Co mogłabym zrobić aby wbić sobie cyrkiel ro ręki albo przynajmniejnim przejechac po rece i miec ja przecieta ? POWIEDZCIE MI !!! błagam. powiedzcie o czego to zależy czy potrafie czy tez nie. Obiecuje że jesli mi napiszecie to nie bede sie samokaleczuc. tylko po prostu chce wiedziec.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2071312
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 16:23   

Odpowiedziałam, że potrafię... Ale dziewczyno! Opanuj się. Nie okaleczaj się ot tak, to jest wariactwo. Ja się samookalaczałam, fakt, ale też nigdy nie twierdziłam, że jestem zdrowa na umyśle ;Ppp Daj spokój, to Twoje pytanie jest chore. Nie rób sobie krzydwy, blizny są potem brzydkie, naprawdę.
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 16:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

proponuje naprowadzic reke trzymajaca cyrkiel na cel i wprawic w ruch

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 16:32   

Najwidoczniej nie potrzebowalas. Dziewczyno, nie rob tego. Moze to i uspokaja, ale to nie jest dobre. Tak czy [cenzura], ja zaczelam od zadrapan.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA nie potrafie sobie wbic cyrkla w ręke... no ale z innej strony kazdy umie zlapac cyrkiel i z calej siły walnac w reke ... i przejechać ... Tylko niektorzysą mądrzejsi i wiedzą jakie tego będą potem skutki Wink . Ja Ci tego odradzam ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co? jak masz tak to sobie planowac to lepije nie rób tego w ogóle. Ludzie się samookaleczają pod wpływem emocji...Nawet za bardzo nie myślą wtedy nad kosekwencjami...To jest nagły impuls...To nie jest tak,że się to planuje moze sobie jeszcze odmierzysz gdzie bedzie najbardziej boleć,zaznaczysz kropką i wkłujesz? Rolling Eyes Naprawdę,nie rób tego. Już nie chodzi o to,że to boli. Ale z Twojego postu wynika,że Ty nie chcesz sie okaleczać,tylko wbijać sobie cyrkiel,bo to modne Rolling Eyes .Poza tym podobny temat już był.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 21:23   

Jak już masz się na sobie wyrzywać to lepiej walnij głową w ścianę. Nie będę ci radzić- wbij pod kątem i dociśnij mocno...
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 07:17   

Dzień dobry.
Nigdy tego nie robiłem, nie miałem potrzeby i nadal uważam to za największy idiotyzm jaki tylko mozna było wymyślić. A tak wiele jest innych sposobów odreagowania! Gdy ponoszą mnie emocje, wyładowuję się. Zadaję ciału ból, owszem, ale nie jest to bynajmniej wbijanie sobie cyrkla w przedramię. Raczej parokrotne uderzenie pięścią...w coś twardego i mocnego, zwykle - ścianę. Grozi to połamaniem lub uszkodzeniem kostek/palców i boli, gdy emocje za bardzo poniosą. Uważam to za niezbyt mądre, ale nie może się równać ze świadomym kaleczeniem siebie. Inaczej - wysiłek fizyczny. Zdrowy. Jest bardzo wiele sposobów, poczynając od pompek do całkowitego wyczerpania przez sprint do momentu, w którym już nie można biec aż do worka treningowego...Owszem, umiałbym to zrobić. Ale moje emocje nie idą w tą stronę, a przynajmniej wyładowuję się inaczej. Jak możecie patrzeć potem na te blizny? Confused
Pozdrawiam
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 11:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mój sposób to - Wdech wydech (i tak 5 razy) i JOGA przez mniej więcej 10 min.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
tina
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 18:17   

pytasz sie dlaczego nie bylas w stanie tego zrobic
po prostu masz za slaba osobowosc albo z toba jeszcze nie tak zle ja np. nigdy nie bylabym w stanie popelnic samobojstwa po prostu sie nie odwaze!!!!!!
Powrót do góry
Mon!śka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Kwi 2004
Posty: 56
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie robisz tego, ponieważ się boisz - bólu; nie wiesz jak to się może skończyć... I proszę Cię nie rób tego! To napewno nie jest nic przyjemnego i później będziesz tego żałowała.
Pozdrawiam!!! Pa!

_________________
Nie myślcie o mnie źle
Widać nam chodzi nie o to samo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 22:01   

Oj, oczywiście, nie rób tego. To może się naprawdę źle skończyć.
Pomijając pomysł (czego odradzam!!), może dojść do zakażenia. Wiesz czym to się może skończyć?
Nawet amputacja kończyny. A tego chyba nie chcesz.
Zapanuj nad tym - wiem, że często ma się ochotę przywalić samemu sobie, ale to nie jest dobre rozwązanie wyładowania złości.
Wal w poduchę, kop ją. Albo idź do lasu i wykrzycz całą złość. To na pewno ulży.

Pozdrawiam i powodzenia Kwiat
Powrót do góry
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 22:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm.... moze jeszcze ktos napisze aby sie nieokaleczala bo sadze ze jeszcze wam niewierzy ... Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pechowa ona Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 06 Wrz 2004
Posty: 90
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 07:44   Dzięki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion dala mi do zrozumienia ze mam tego nie robic. Bardzo Ci dzieuje, oczywiście inni mi tez pomogli. Dzisiaj (zanim wszysce wstali) miałam zamiar popełnić samobójsto.........Wszyscy oskarżają mnie o coś czego tak naprawdę nie ma. Myśle ze kiedy bym sie zabila znienawidziliby mnie jeszcze bardziej............. Crying or Very sad A ja byłabym diabłem Evil or Very Mad Może komuś sie wydawac ze ta buzka jest smieszna ale tak naprawde nie jest...................... Crying or Very sad Jeśli chcecie znac przyczyne tego zachowania napiszcie do mnie na gg lub w prywatnej albo w odzpowiedzi.PA.................. Crying or Very sad

_________________
Najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał.. (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2071312
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 10:49   

Sambójstwo to jest najgorsza rzecz, jaką może zrobić człowiek. Daje tym do zrozumienia innym, że przepadł w bezsilności.
pechowa, wszyscy na tym świecie mieli myśli samobójcze.
Udowodnij, że jesteś silna, nie poddawaj się tak łatwo. Odebranie sobie życia, to także odebranie szansy w dalszym życiu. Kto wie, może za 5 lat wygrasz fortunę, albo zostaniesz mega-gwiazdą?
Wszystko się może zdarzyć. Najważniejsze jest, abyś się nie poddawała.
I pamiętaj, że życie to cenny dar. Warto je marnować?
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 8 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |