| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy on kiedyś zwróci na mnie uwgę??
Autor Wiadomość
Gwiazdka
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 58
PostWysłany: Czw 10 Kwi, 2003 15:05   Czy on kiedyś zwróci na mnie uwgę?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej! Mam straszny problem Sad Chodzę do nowej szkoły do 1 gim. i od początku roku podoba mi się pewien SUPER chłopak, jest o rok starszy. Nie wiem jak zwrócić na siebie jego uwagę. Razem z koleżanką myślałyśmy o zorganizowaniu konkursu na mistera szkoły z nadzieją że on weźmie w nim udział. Ale jeszcze narobimy sobie jakiegoś obciachu i z tego pomysłu zrezygnowałyśmy. Ja myślałam o dyskotece na niej zawsze można poderwać. Ale zabardzo nie wiem jak. Może jakaś dziewczyna coś mi doradzi biggrin Czekam na pomoc!!! Crying or Very sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SŁONECZKO
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 86
PostWysłany: Czw 10 Kwi, 2003 16:49   hmm Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kochana gwiazduniu!
zrob cos z tym fantem wywal go z glowki on pali maryhe!

_________________
>SŁONECZKO<

www.przepik.blog.prv.pl
gg: 2471947

>SŁONECZKO<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 58
PostWysłany: Czw 10 Kwi, 2003 18:49   Nie potrafię!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie umię, a jak już mam to musi mi się podobać ktoś inny a feldt to już przeszłość . Jak nie on to kto Crying or Very sad Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SŁONECZKO
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 86
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2003 19:09   nie wiem Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TeeeMeeeeTeeeeMeeee
NIE WIEM KLAKLA ALE JA BYM GO ODSUNĘŁA NA BOK, NIC SIE NIE STANIE JESLI NIKT CI SIE NIE BEDZIE PODOBAL

_________________
>SŁONECZKO<

www.przepik.blog.prv.pl
gg: 2471947

>SŁONECZKO<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 58
PostWysłany: Sob 12 Kwi, 2003 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W tym problem że ja tak nie umiem , jak ktoś mi się podoba to szybko zdania nie zmieniam i nie przeżucam się na innego.


Sorry za błędy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SŁONECZKO
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 86
PostWysłany: Sob 12 Kwi, 2003 19:10   HMM Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA TEZ SIE SZYBO NIE ODKOCHUJE (NIC NIE SUGERUJE)

_________________
>SŁONECZKO<

www.przepik.blog.prv.pl
gg: 2471947

>SŁONECZKO<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sandra
Gość
PostWysłany: Czw 17 Kwi, 2003 08:37   UDA ci sie

kochana gwizdeczko! popatrz sobie na moja sytuacje, mam nadzieje ze wiesz kim jestem?? ja tez przez rok gapilam sie na jednego faceta i co?? myslalam ze on nigdy na mnienie spojrzy a tu prosze. wczoraj stalam z nim do 22:10 na dworze. pewnie stalibysmy dluzej ale robilo sie zimno a poza tym juz mnie rodzice wolali! i wiesz cio?? nie martw sie masz jeszcze czas. jeszcze ponad rok. a pewno ci sie uda tylko jakos zadzialaj. wiesz .... zapytaj o godzine, wpadnij na niego rozsypujac wszystkie ksiazki... rozumiesz?? no wiesz... u mnie zadzialalo!!!! zycze szczescia!!!
Powrót do góry
sandra
Gość
PostWysłany: Czw 17 Kwi, 2003 08:41   nieee

zaloze sie nie pali marichuany!! wydaje mi sie ze to tylko glupie ploty. bo wiesz.... znam kilka osob ktore sie zajuja rozprowadzaniem tego typu rzeczy i oni raczej nie chca sprzedawactakim "malucha"! Razz biggrin Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Love
Powrót do góry
Gwiazdka
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 58
PostWysłany: Czw 17 Kwi, 2003 10:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co wydaje mi się, że oni sprzedawają niezależnie od wieku byle by zarobić, a poza tym dużo osób to potwierdza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SŁONECZKO
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 86
PostWysłany: Czw 17 Kwi, 2003 12:46   ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ginter to potwierdz bo sie w tobie buja a kto ci jeszcze mowil ze on pali??

_________________
>SŁONECZKO<

www.przepik.blog.prv.pl
gg: 2471947

>SŁONECZKO<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 58
PostWysłany: Czw 17 Kwi, 2003 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wiesz tak właściwie to nie wiem czy to mi ginter mówił czy karasnal i kubiś Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 17 Kwi, 2003 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gwiazdko i Słoneczko - już Was prosiliśmy - nie urządzajcie sobie prywatnych pogaduszek na forum.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Czw 17 Kwi, 2003 23:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To juz drugie ostzezenie... Jeszcze tylko jedno. Pisalam wam w ostatnim moim poscie ze do pogaduszek macie gadu-gadu albo czat, albo jakikolwiek inny rodzaj lacza... Telefon na przyklad, bo z tego co rozumiem chodzicie do tej samej szkoly. Jeszcze jedne takie pogaduszki i niestety bedziemy sie musieli pozegnac...

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |