| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
spodnie
Autor Wiadomość
ktosik

Dołączył: 16 Lis 2002
Posty: 4
PostWysłany: Wto 21 Sty, 2003 13:33   spodnie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak mam pofiedziec sfojemu chlopakofi, zeby kupil sobie nofe spodnie? on jest takim dresem ... nosi jeansy, ale sa zbyt "obcisle" poszlabym z nim do sklepu i qpilibysmy mu jakies spodnie, ale nie chce go urazic, bo on moze zrozumiec ze nie podoba mi sie już itd. (jak to chłopcy biggrin ) i takie pytanko: dlaczego jak jestesmy ze soba razem, i ja np. mufie do niego "kotku, albo misiu, to on sie z tego nasmiewa? ja juz sie naczytałam "wolniej dojrzewaja od nas - dziewczyn, i ze nie biora takich zwiazkow "na powaznie" ...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
14
Gość
PostWysłany: Wto 21 Sty, 2003 17:50   hmm

Wiesz ja na twoim miejscu wybrałabym sie z tym chłopcem do sklepu z odzieżą nie tylko męska ale i damską.Użyj pretekstu że chcesz sobie kupić spodnie i on ma ci pomuc w wyborze.Potem niby przypadkowo upatrz sobie meskie spodnie i zaproponuj żeby przymierzył.Gdy już to zrobi...na siłę go przekonaj że super w nich wygląda itd.Powinien przekonac sie do twojego gustu i kupić sobie takie....w końcu zachęcała go do tego jego własna dziewczyna!!
No a co do tych wyznań.Oni poprostu już tak reagują...śmieją sie albo nic nie mówią udając że nic nie mówiłaś....z czasem przejdzie mu takie zachowanie ale potrzeba cierpliwości.Może zbyt "wyraźnie" mówisz jemu takie słówka.Powinnaś się lekko uśmiechną i z leciutką "kpinką i szczyptą ostrości" mówić mu takie rzeczy.Najlepiej gdy macie dobry nastrój i jesteście roześmiani....wtedy on inaczej "poważniej" weźmie to pod uwagę i ty będziesz zadowolona!
TRZYMAM KCIUKI biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 22 Sty, 2003 01:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może to szokujące, ale nazwanie go misiemm czy kotkiem on obecnie może odebrać jako krępujące lub nawet wstydzić się tego, że ktoś go tak nazywa. Taki urok tych nastu lat Smile.

Przejdzie mu. W tym czasie możesz spróbować nazywać go inaczej Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ktosik

Dołączył: 16 Lis 2002
Posty: 4
PostWysłany: Sro 22 Sty, 2003 15:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzieki 14 :-) swietny pomysl z tymi spodniami dla mnie biggrin jak juz pojde do tego sklepu, to ci napisze czy se kupil nowe czy nie Wink pozdrovka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
14
Gość
PostWysłany: Sro 22 Sty, 2003 15:45   :D

Cieszę sie ze ci pomogłam (mniej lub więcej)Jak już kupi sobie te spodnie to napisz!!
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Sty, 2003 10:41   

No, chyba już nic nie muszę mówić Smile Życzę, aby wasz związek przetrwał długo i żeby nie było problemów... A jeśli już muszą być, to takie malutkie jak o tych spodniach:)
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 26 Sty, 2003 10:10   :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miło gdy można rozwiązać i pomuc komuś przy problemie....
To sa różowe strony forum hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gwiazdka
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 58
PostWysłany: Czw 10 Kwi, 2003 20:57   Hejka!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie pomyślałaś może o tym że ma problemy finansowe i nie ma kasy na spodnie tracić biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin Question Question Question Question Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SŁONECZKO
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 86
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2003 17:19   MA RACJE Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

GWIAZDKA MOZE MIEC RACJE! ONA CZESTO JA MA! :wink:

_________________
>SŁONECZKO<

www.przepik.blog.prv.pl
gg: 2471947

>SŁONECZKO<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 58
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2003 18:08   Hejka!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki słoneczko!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SŁONECZKO
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 86
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2003 19:13   no coż Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co do misu itd..to chłopak moze sie wstydzi :?

_________________
>SŁONECZKO<

www.przepik.blog.prv.pl
gg: 2471947

>SŁONECZKO<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
>TOMEK

Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 7
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2003 19:43   JA BYM CHCIAŁ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak sie wstydzi mi sie wydaje że to zależy od charakteru ja bym sie nie wstydził i bym nawet tak chcial Wink

_________________
>TOMEK<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SŁONECZKO
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 86
PostWysłany: Sob 12 Kwi, 2003 18:43   ...... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA BYM TEZ CHCIALA ZEBY DO MNIE CHLOPAK MOWIL TAK LADNIE: KOTKU, KOCIACZKU ...... ALE CHLOPCY TAK NIE ROBIA

_________________
>SŁONECZKO<

www.przepik.blog.prv.pl
gg: 2471947

>SŁONECZKO<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 58
PostWysłany: Sob 12 Kwi, 2003 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałabyś??!! Ja wżyciu, ja wolę chłopaka który jest dla mnie jak najlepszy kumpel z takim przynajmniej nie będę się nudzić. Nie wiem co bym zrobiła gdyby chłopak powiedział to mnie misiu, koteczku itp. (nie lubię romantyków)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SŁONECZKO
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 86
PostWysłany: Sob 12 Kwi, 2003 19:04   HMM Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KAZDY JEST INNY...TO JA PISZE WIERSZE....TO JA WYMYSLAM PIOSENKI..A NAJCZESTSZYM TEMATEM MOICH WIERSZY JEST NIESPELNIONA MILOSC...TAK JEST.....KAZDY Z NAS JEST INNY I NALEZY O TYM PAMIETAC......JA WOLE KURTA TY AVRIL....JA WOLE KOTY TY PSY..JA WOLE XXX A TY MAKSA....JA JESTEM SŁONECZKO A TY GWIAZDKA....MIEDZY NAMI JEST DUZA ROZNICA...NIE WYOBRAZAM SOBIE GDYBYSMY BYLY IDENTYCZNE KLAUDIA... :?

_________________
>SŁONECZKO<

www.przepik.blog.prv.pl
gg: 2471947

>SŁONECZKO<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |