| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
imprezy :)
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 22:57   imprezy :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wiec jaki rodzaj imprez najbardziej lubicie?

*jakas duza dyskoteka, z dobrym dj, duzo ludzi itd (np. protector, dolmel i tego typu..)
*jakas mniejsza dyskoteka Smile
*dyskoteki szkolne
*imprezki w domu
*jakies koncerty w klubach rockowych, punkowych itd

bo ja tak... jakies fajne balety lubie, male dyskoteki to tak.. zalezy jak gdzie kiedy i w jakim stanie, dyskoteki szkolne.. to jest porazka.. zreszta w mojej szkole sa dyskoteki do 18.. moja siostra w podstawowce ma do 20.. lol Smile a dzisiaj wychowawczyni mowila o balu na zakonczenie gim... ".. i bedzie trwal do poznego wieczora.. tak ok 22.. ".. na co ktos odpowiedzial "prosze pani a jezeli ktos chce wrocic do domu na wieczorenke to moze wyjsc wczesniej, bo do 22 to za pozny wieczor juz" Smile hyhy
domowki.. zalezy od gospodarza i towarzystwa
a co do klubow punkowych.. raz tam bylam i w sumie to mi nic nie przeszkadzalo (pojechalam do przyjaciolki na weekend ktora tego rodzaju muzyki slucha, i umowilysmy sie ze na pare godz idziemy do diabolika i ja sie troszke poswiece, a potem ona sie poswieci i pojdziemy na balety do dolmela.. no i balam sie ze bedzie tam gorzej..hyhy)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 23:30   

Posiadówa w barze jakimś albo domówka.
Powrót do góry
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 23:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ja lubie takie imprezki w domu, oczywiście gdy nie ma rodziców Twisted Evil
Zbiera się wtedy kumpli i kumpele, kupuje cos do picia Twisted Evil i jedzenie i pal... Twisted Evil puszcza się muze i mozna się bawić. Mr. Green
Dopuki sąsiedzi policji nie wezwą Razz
Lubie tez pujść z kumplami na jakiś koncernik od czasu do czasu Cool
Czasami mamy jakieś dyskoteki z klasa w klasie xD to nie lubie takich bo nie można niczego się napić (prucz orenżady xD ) i nauczyciele są Rolling Eyes Razz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 00:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

codi no ladnie ladnie.. wiec twoj avator nie bez powodu rozumiem Smile a dyskoteki szkolne.. no wlasnie wypic nie mozna, ani nic innego wiec nie ma po co chodzic nawet..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 08:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubie duze dyskoteki, ale nie w domelu, bo tam jest pelno malolat, ktore sa wymalowane gorzej niz spod latarni. Lubie tez domowe imprezki, wtedy jest super atmosfera, bo chyba nie ma nic lepszego, niz zabawa w gronie najlepszych kumpli i kumpel Smile

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 08:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AmazonkAA cale lubisz dyskoteki na ktorych techno leci? :d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 08:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no moze nie do konca
lubie techno, zawsze sie to pusci, ale nie zeby tylko i wylacznie, poniewaz techno ma to do siebie, ze wiele piosenek jest bardzo podobnych rytmami itp. wiec jesli przez jakies dajmy 5h mialoby leciec same techno, to juz by sie robilo to nudne.
zawsze mieszam jeszcze r&b i hh, a czasem dla polewki pusci sie cos wiesniackiego, typu "pieja kury pieja, bo nie maja kurnika" Wink

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 08:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AmazonkAA dla mnie maja rozne rytmy, i nie nudzi sie.. jak dla mnie to kilkanascie godz mozna tanczyc przy techno, no ale kwestia gustu.. a ja dopiero teraz zauwazylam ze ty z wrocka.. z dyskotek we wrocku jescze w columbusie bylam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 08:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jescze nie bylam, czasem gdzies mnie siostra wkrecila do studenckiego Razz
podobno w daytonie jest fajnie, ale sama sie jeszcze o tym nie przekonalam. Moja siostra tam byla i mowila, ze to jest maly klub, ale ze tam jest bardzo duzo cudzoziemcow. Raz nawet sie zapoznala z pewnym murzynem z ameryki, ktory przyjechal tu na studia hehe
ale tak ogolnie, to bardziej wole r&b od techno Wink

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 08:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AmazonkAA no ja niestety w kazdy weekend na impry nie moge do wrocka jezdzic.. ale jak jade do przyjaciolki to zawsze zajde albo jak ze znajomymi jedziemy.. ale niestety nie za czesto..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 08:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm, tak sobie weszlam w link, ktory masz w sygnaturze i sobie pomyslalam, ze szkoda, ze nie ma takich klubow we wrocku, albo sa i jeszcze o nich nie wiem Smile

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 08:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AmazonkAA na pewno nie ma, i w polsce tez nie ma takiego ani podobnego Smile to jest Qlimax.. w amsterdamie.. slyszalas gdzies zeby w polsce byla dyskoteka z sala na 20 tys osob? :d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 08:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

20 tys?????????
o rany, chyba nie. Ja chce do Amsterdamu!!!! biggrin
ciekawe, ile tylko kosztuja wejsciowki hehe Wink

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 08:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cos ok 100? ale chyba warto Smile jak sie patrzy na oczka tych ludzi az sie milo robi.. hyhy ;p ja kiedys bede musiala pojechac na qlimax albo sensation.. wez se sciagnij z kads jakis filmik z sensation white Smile tam to pieknie wyglada .. hyhy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 11:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

imprezy, hmmm... Pomijajac czeste i lubiane posiedzenia w pubach, ktorych jednak jako imprezy trudno traktowac, to najlepsze sa koncerty imo. Nie ma nic lepszego niz rozwalacsie w kotle z banda jakichs psychopatow

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |