| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
czy to napewno miesiaczka???
Autor Wiadomość
nika
Gość
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 10:29   czy to napewno miesiaczka???

czesc wszystkim potrzbuje natychmiastowej pomocy bo dzisiaj dostałam miesiaczke tzn tak mi sie wydaje ponieważ zauwazyłam dośc duza plame krwi na majtkach i zalożyłam podpaskę ( nie ma u mnie nikogo w domu) a teraz po jakiejś 1 h prawie nie ma na nij nic krwi czy to była na pewno miesiaczka czy to tylko jakas zapowiedx że sie zbliża czy to noramalne że tak mało krwi (prawie nic) pomóżcie szybko bo zaraz musze isc do szkoły....
z góry dzięki
Przejdź na dół
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 13:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To raczej jest miesiączka..Ona nie musi lecieć cały czas Smile

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to takie ostrzeżenie za pare godzin (lub dni) możesz dostaniesz właściwej miesiączki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jejq, coraz bardziej się boję!! Jak sobię wyobrażę jak ja bym mogła mieć czerwonawą plamę na gaciach, to mało co niie mdleje... Rolling Eyes

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 13:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co w tym strasznego...krawisz i już,ciesz się że dojrzewasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No nie wiem w czym to pięknego i cieszącego się w tym , że ma się miesiączke..Ok dojrzewam to dojrzewam ale miłe to nie jest..Ale też nie jest miłe mieć 16 lat i ''odrózniac sie od innych'' tych co MAJĄ miesiączke .. ;>

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 20:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zależy...Zgadzam się, podczas miesiączki nie musi "lecieć" cały czas, po porstu od czasu do czasu sprawdzaj,poczekaj trochę. Jeśli nie pojawi się do końca dnia i następnego to prawdopodobnie było to tylko takie "ostrzezenie". ale zdaje mi się,ze to już okres =)
Mróweczka Kwiat
BTW-Akasia sądzę,że eszcze troche i powinnaś zgłosić się do lekarza...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to na pewno miesiączka. Było już dużo takich osób którzy nawet 2 lata musieli czekać na następne krwawienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pierwsza miesiaczka jest zazwyczaj bardzo "skapa". Ma sie malo wydzieliny i trwa krocej, niz nastepne. Wiec sie tym nie przejmuj, ze po h nie masz jeszcze jakiesj duzej plamy na podpasce. Ja nawet gdy juz od dawna miesiaczkuje, pierwszy dzien zawsze mam skapy, a dopiero kolejny jest obfity.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 22:46   

AmazonkAA napisał/a:
pierwsza miesiaczka jest zazwyczaj bardzo "skapa". Ma sie malo wydzieliny i trwa krocej, niz nastepne. Wiec sie tym nie przejmuj, ze po h nie masz jeszcze jakiesj duzej plamy na podpasce. Ja nawet gdy juz od dawna miesiaczkuje, pierwszy dzien zawsze mam skapy, a dopiero kolejny jest obfity.


Z tym sie nie zgodze, bo to zalezy od organizmu. Moja blya bardzo obfita i trwala 10 dni. Druga byla mniej obfita i trwala 5 dni (nareszcie koniec <jupi>).

Cytat:
co w tym strasznego...krawisz i już,ciesz się że dojrzewasz


Tak. Doliczajac bol brzucha, calej prati + nudnosci. Moze chcesz troche pokrwawic? Oddam Ci :] (zartuje! biggrin)
Powrót do góry
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 22:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to nie jest zbyt przyjemne ale niektóre kobiety nie maja wogóle żadnych bóli (ja naprzykład) i wtedy da się żyć Kwiat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia
Gość
PostWysłany: Nie 12 Gru, 2004 17:26   

Wydaje mi się,że to miesiączka.Ona cały czas nie leci.
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 13:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabi - teraz to się mogę z Tobą zgodzić. Ja mam na przykład chyba trochę obfitą, bo co godzinę muszę zmieniać podpaski. Ale to dopiero pierwszy dzień... Tylko że teraz , o 13:00 (dokładnie!) powinnam zmienić, ale jest już 20minut po, i jesczze chwilkę poczekam, bo jeszcze tak dużo nie "poleciało". Jeju, i popatrzcie na mój pierwszy post w tym temacie... Jak ja się bałam o tą pierwszą plamę na majtkach... Teraz, rano, to dopiero się przestraszyłam, ale w tamtym tygodniu (bodajżę czwartek) moja psiapsióła dostała 3 dni przed terminem (a od początku miała regularny), no i poszłam z nią do łazienki, bo musiała się zabezpieczyć podpaską, a był wtedy wf, i miała białe spodenki, no i za późno założyła podpaskę no i jej się spodenki pobrudziły, no i mi pokazała. No to już sobie wyobrażałam tą plamę, i dzisiaj rano miałam takie same. Jeju, na prawdę, tak się bałam, a teraz nic nie czuję. No z wyjątkiem tego, że raz na jakiś czas mnie zaboli.

Aha, no i na samiutkim początku już myślałam że mi się "skończył" to kilku plamach, ale po chwili "poleciało" i teraz już jest cały czas. Z tym się na prawdę da żyć!! Więcej w topicu: "BOŻE!!! OKRES DOSTAŁAM!!!!".

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nika mi tez sie cos takiego stalo.Mialam dosc spora plame z krwi ale to nie byl okres Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 18:41   

mycha92 napisał/a:
Gabi - teraz to się mogę z Tobą zgodzić. Ja mam na przykład chyba trochę obfitą, bo co godzinę muszę zmieniać podpaski. Ale to dopiero pierwszy dzień...


Mycha... Rolling Eyes "Z tym sie nie zgodze, bo to zalezy od organizmu." -> tak napisałam, no i to, że ja miałam inaczej. Nie można mówić ogółem, że każdy ma pierwszą obfitszą od pozosyałych, bo to zależy od człowieka [poza tym byłoby miliony pytań pt. "piewszy okres miałam mało obfity, a drugi bardziej. Czy coś jest nie tak?! Neutral Confused "]. I tak właśnie napisałam. Na przyszłość - czytaj ze zrozumienie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |