| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
jak wy do tego podchodzicie???
Autor Wiadomość
sloneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 125
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 23:36   jak wy do tego podchodzicie??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no taa to ja mam problem:] m,oj chlopak jest starszy ode mnie o 3 lata i to raczej oczywiste moim zdaniem ze chce chce to zrobic:] tzn on juz jest po pierwszym razie ale ja nie... wsumie chce z nim to zrobic bo chcialabym sprobowac i wiem ze go kocham ale boje sie co bedzie gdy wpadniemy... przeciez zadne zabezpieczenie nie daje 100% pewnoosci:/co zrobic???

_________________
[: Nie ma kobiet nie zrozumianych,
są tylko meżczyźni mało domyślni :]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 12 Gru, 2004 06:12   

Dzień dobry.
Hm...A ile Ty masz lat? Jeżeli chodzi o środki antykoncepcyjne, to prezerwatywy działają dobrze nasączone tym całym środkiem plemnikobójczym, a Ty możesz wziąć tabletkę...Po prostu mądre skrzyżowanie różnych środków daje większą pewność.
Pozdrawiam Kwiat

Edit: Literówka


Ostatnio zmieniony przez sloneczko dnia Nie 12 Gru, 2004 16:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 12 Gru, 2004 11:07   

tylko wtedy gdy nie masz okresu.Można wziac jakieg globulki dopochwowe.
Ja ci sexu nie radze
Bay bay Wink
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 12 Gru, 2004 11:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z twojego pewnego postu pisałaś że masz niecałe 16 lat , czyli Twój chłopak ma 19...
Uff...myślałam że to znów jakaś 12-letnia małolata chce się seksić Smile

Tak...to prawda...żadne zapezpieczenie nie daje 100 % pewności...
Twój partner powinien wziąć prezerwatywę , a Ty na wszelki wypadek tabletkę..
Pamiętaj że przed pierwszym razem musisz być gotowa psychicznie i fizycznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Girl Zone Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 12 Wrz 2004
Posty: 111
PostWysłany: Nie 12 Gru, 2004 14:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
tylko wtedy gdy nie masz okresu



zajść w ciąże można 20(czy ileś tam)przed pierwszą miesiączką

najlepiej prezerwatywa(choroby) i środek plemnikobójczy
tak mi sie wydaje

_________________
Na twarzy uśmiech
a w sercu ból
to najtrudniejsza z życiowych ról...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9927062
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 12 Gru, 2004 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

byal o tym mowa w dziale jak sie zabiezpieczac....ja polecam pigolke antykoncepcyjna...proponuje wizytye u ginekologa, on dobierze ci pigolke i nie powinno byc problemu...albo prezerwatywy o czym wspomnieli moi przedmowcy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Nie 12 Gru, 2004 17:44   

sexxxx jest booski-ne ma na co czekac ale dobrze sie zabezpieczcie Durex ze srodkirm plemnikobujczym naprawde duzo daje
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 12 Gru, 2004 19:07   

Gabra napisał/a:
Ja ci sexu nie radze


Czemu? Przecież jak ma 17> lat i jest na to gotowa, no to jaki problem?

Tabletki tylko wtedy, gdy masz okres od conajmniej 2 lat (w miare uregulowany) - tak czytałam w jakimś poradniku. Prezerwatywa - właściwie, najwłaściwsze zabezpieczenie. No i środek plemnikobójczy - ryzyko zajścia w ciąży bardzo, bardzo, bardzo małe! Do tego jeszcze naturalna antykoncepcja (temp. ciała, ilość śluzu między miesiączkami) no to już właściwie nie powinniście wpaść. Wink
Powrót do góry
sloneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 125
PostWysłany: Pon 13 Gru, 2004 00:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no taaa mam 16 lat:] wydaje mi sie ze jestem gotowa... chlopak nie naciska ale wiem ze tego chce:] ja raczej tez... tylko naprawde bardzo sie boje "wpadki" nie wyobrazam sobie spojrzec rodzicom w twarz jesli cos takiego by mi sie przytrafilo oni mi ufaja i mysla ze napewno bym tego teraz nie zrobila:
a co do ginekologa to moze i to by byl dobry pomysl ale mieszkam w dosc malym miescie ktore bardzo lubi plotki wiec to raczej nie wchodzi w gre... a zreszta glupiobym sie czula mowiac temu panu czy pani ile mam lat i ze tak wczesnie chce zaczac:] zawsze myslalam ze zrobie to za iles... iles... czasu i bylo to dla mnie odlegle pojecie - SEX! ale im dluzej jestem z nim czuje ze chce chyba to zrobic wlasnie z nim ... co mam robic?

_________________
[: Nie ma kobiet nie zrozumianych,
są tylko meżczyźni mało domyślni :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pon 13 Gru, 2004 11:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jesli naprawde chcesz - zrob. 16 lat to nie tak malo. co do wpadki i zabespieczen - caly topic kilku stronnicowy jest- jesli zastosujesz jedna z sensownych metod (jak dla mnie prezerwtywa wystarczy - oczywiscie odpowienio zalozona i odpowiednio zdjeta) - nie powinno byc mowy o zadnych wpadkach.
co do ginekologa - lekarza zobowiazuje cos takiego jak tajemnica lekarska, ale jesli obawiasz sie, ze panie w poczekalni beda plotkowac - coz przeciez mozesz isc z kazdego innego powodu, przeciez nie bedziesz siedziec w poczekalni i krzyczec "ludzie uwaga che uprawiac seks". tak, ze nie stresuj sie tylko idz - wtedy bedziesz miec wieksza pewnosc, ze to co zaleci zadziala. a wiekeim sie nie przejmuj, to naprawde nie jest tak malo. z reszta wiek ma tutaj mniejsze znaczenie niz w pewnym sensie dojrzalosc emocjonalna.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 13 Gru, 2004 13:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak najbardzij zgadzam sie z nid (a propo ginekologa) - przeciez do tego lekarza chodzi sie nie tylko po recepte na pigolki, ba kiedys nawet obilo mi sie o uszy, ze kobieta regularnie miesiaczkujaca powinna chodzic do ginekologa raz w roku na kontrolne badania (cytologia np.)...jesli to cie jednak nie przekonuje bo boisz mimo wszytko plot, to moze pojedz do sasiedniego miasta (jesli masz oczywiscie taka mozliwosc)...i pamietaj, lekarz jest dla cibie ,a nie ty dla lekarza...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 09:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeeez rób co chesz.... na co ci opinia dzieciaków z forum któy nieznają cie ani twojego synka ???
Powiem wam ze spokojnie starczy wam gumka. a jak zdaży się wapdka to w ciagu 72 godzin do szpitala po (jak to się nazywało. chyba tak) Prostinol i po krzyku.
Życze miłego parzenia się ^^ Wink

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 10:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
Prostinol

Postinor

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sloneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 125
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 15:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aha aha... a co ma do tego to czy ktos mnie tu zna czy nie... ja poprostu nie wiem co mam robic... a skad bede wiedziec ze mam isc po ten Postinor?jesli bedzie prezerwatywa i ona nie peknie itd to nie ma mozliwosci zajscia w ciaze?przeciez zawsze sa te 2% czy cus:/

_________________
[: Nie ma kobiet nie zrozumianych,
są tylko meżczyźni mało domyślni :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmmm wiec tak. Skoro chcesz to robić znaczy że powinnaś być powinna wszystkich za i przeciw. Znać formy antykoncepcji i przed i niedajboże po ... To się nazywa dojżałość...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |