| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
jak wy do tego podchodzicie???
Autor Wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wiec te dwa procent to jest jak prezerwtywa peknie itp..jak nie peknie, chlopak po stosunku wyjdzie z cibie nim prezerwatywa sie zsunie i zostanie w tobie itp itp to nie masz po co brac postinoru
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nika Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 60
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 14:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepszym zabezpieczeniem chyba są prezerwatywy.Ja jedzak sexu ci nie radze, powinnaś zaczekać aby później nie żałować swojej decyzji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9555467
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 16:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Droga Niko Pigułeczki najbezpieczniejsze... pigułeczki.....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dominik 69 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 25
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 01:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziewczyna przed pierwszym razem zawsze ma opory no chyba ze jest to sytuacja np. po alkoholu ale to skrajne sytuacje!

jeœli go kochasz i jestes pewna że chcesz to zrobić musisz zaufać zabezpieczeniom.
sa tabletki, chłopak może rzecież mieć prezerwatywe. Lepiej miec 90% pewnoœci z prezerwatywš ze wszystko jest ok niż 110% bez niej że jestes w cišzy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 14:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dominik 69 napisał/a:
dziewczyna przed pierwszym razem zawsze ma opory no chyba ze jest to sytuacja np. po alkoholu ale to skrajne sytuacje!

jeœli go kochasz i jestes pewna że chcesz to zrobić musisz zaufać zabezpieczeniom.
sa tabletki, chłopak może rzecież mieć prezerwatywe. Lepiej miec 90% pewnoœci z prezerwatywš ze wszystko jest ok niż 110% bez niej że jestes w cišzy!


Skrajna sytacja po alkocholu...... hmmmm niewiem w jakich kręgach ty się obracasz misiu, ale u nas to się zdaża......

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dominik 69 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 25
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zdarza sie i doskonakle to wiem ale konteks mojej wypowiedzi tego niedotyczył.
Napisałem zeby było jasne o co mi chodzi

_________________
auto jest bogiem, prędkoœc nałogiem, życie zabawa a sex podstawa :-) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 21:59   

frigg napisał/a:
no wiec te dwa procent to jest jak prezerwtywa peknie itp..jak nie peknie, chlopak po stosunku wyjdzie z cibie nim prezerwatywa sie zsunie i zostanie w tobie itp itp to nie masz po co brac postinoru

A nasz przypadki o kobietach pracujących w sklepie, które braly szpileczki po zamknięciu i robiły dziurki? Hehehehe... zatwardziałe chrześcijanki, które się boją o przyrost naturalny w Polsce
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dlatego pezerwatywy kupuje sie w aptece Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 22:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powodzenia

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fanziela Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 17
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 23:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co ci penknie niepeknie moje rosetexy nie pękły policz ndni i potem się gzij ssunąc teżsię nie zsunie facen powyżej 16 ma jusz spory kawałek miesa w gaciach a wiec się nieprzejmuj aha i nierub pierwszego kroku w tą strone sami do tego dojdziecie a on jak sam zacznie to bendzie bardzej ostrożny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 00:05   

Ortografia i interpunkcja zostały w brutalny sposób zamordowanie.
Bondz tfartki nie mientki to ci nie penknie.
<jeb>
Powrót do góry
Fanziela Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 17
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 00:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hahaha a co myślałeś ze na ziaranego bende na błędy uważał hahahahahaha biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 01:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fanziela napisał/a:
hahaha a co myślałeś ze na ziaranego bende na błędy uważał hahahahahaha biggrin

jest sie czym chwalic doprawdy..... (swoja droga to ostatnimi czasy nagminne - hahaha jestem zjarany to mam w dupie bledy)

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fanziela Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 17
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nidhogg napisał/a:
Fanziela napisał/a:
hahaha a co myślałeś ze na ziaranego bende na błędy uważał hahahahahaha biggrin

jest sie czym chwalic doprawdy..... (swoja droga to ostatnimi czasy nagminne - hahaha jestem zjarany to mam w dupie bledy)


Hehe nio dokładnie tak jest biggrin hah Razz nawet niewiedziałem ze pisalem coś w tym temacie własnie to odkryłem hehe ah ta pamięć biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 23:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no a wracajac do sprawy prezrwatyw, to kiedys odwiedzilam jedno forum, niby mlodziezowe lecz wieksza czesc osob mialam tam miedzy okolo 19 lat. No ktos zalozyl kiedys temat pt "czy pękla wam kiedys prezerwatywa?". No i zdazylo sie to sporej ilosci ludzi, a niektorzy nawet pisali, ze stalo im se tak parokrtotnie i ze od tatej pory uzywaja tylko pigulek. Wiec jak to mowic o tym, ze pekniecia zdazaja sie zadko i zeby az nadto sie tym nie przejmowac??? (moze nie tylko w tym temacie bylo tak mowione, ale w innym tez).

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |