| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Seks w kreskówkach - Atomówki!
Autor Wiadomość
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 16:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tysiące lat temu ludzie chodzili do lasów, a nie przed TV i jakoś żyli...
Nadto, przesadzasz. Siedzenie przed tv może być niebezpieczne; jeszcze sufit się zarwie... zgadzam się, takie teoretyzowanie nie prowadzi do niczego. Aczkolwiek wydaje mi się oczywistym, iż spacery do lasu są zdrowsze, aniżeli siedzenie przed tv...

Rozmowa o tym, co jest zdrowe, a co nie, ma sens. Jeśli go nie widzisz... cóz, wtedy rzeczywiście to nie ma sensu ;P. Ja już mam dość wyjaśniania - tłumaczenia itd. Myślenie samodzielne... niektórym by to się przydało...

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 17:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rany, Inteligencjo czasy sie zmieniaja! A tak po za tym, tych lasow masz tak naprawde duzo, ze ci drzewa widok zaslaniaja. Powiedz, ile razy byles w lesie? 5, 10, 15? A co do tego niezdrowego trybu zycia, to co ty wlasciwie robisz przed tym... kompem? Nie powinienes zrywac teraz kwiatkow na łące?

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 17:24   

Kochaaane moje kwiatuszki...
Czy nie uważacie, że z deczka offtopujecie? Powstrzymajcie się od tych sarkazmów. Odsyłam na gg.
Każdy kolejny offtop będzie usuwany.
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 14:23   

Niezauważełam jeszcze takich zachowań i go nie popieram.To czego się dowiedziałam jest bulwersujące 8O .Niewiem co o tym sądzić :roll:
Powrót do góry
Sylwuś Płeć:Kobieta

Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 1
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no trudno........ Love ludzie zabujalam sie!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Femme Fatale napisał/a:
Kochaaane moje kwiatuszki...
Czy nie uważacie, że z deczka offtopujecie? Powstrzymajcie się od tych sarkazmów. Odsyłam na gg.
Każdy kolejny offtop będzie usuwany.


MATKO JEDYNA biggrin FEMME ZA TEN AVIK Z PUCZIKO CIĘ KOCHAM biggrin :* MOJA UKOCHANA BOHATERKA ANIME-nyu! Niech ktoś mi pokaże pięniejszą i inteligentniejszą istotę to zabije biggrin

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 19:17   

swoją drogą z Tobą drogi P. Feanorze bym dyskotowała na temat polskich i zagranicznych bajek.....
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wiec ja siem wypowiem Smile
Ja też w większości zgadzam się z Inteligencją Wink
Kurcze, ale sie lasku przyczepiliście, lasek to był tylko żartobliwy przykład Wink Wkurza Was, że Inteligencja w wielu sprawach jest mądrzejszy ;> ? (tylko se potem za duzo nie wlewaj Inteligencjo Razz).
Tak naprawdę komputer jak i TV (bo o tv zaczęłą się tu rozmowa Razz) to najprostsze sposoby spędzenia czasu. A dzieci powinny być kreatywne, szukać nowych zainteresowań i ulepszac 'stare'. Kiedy mała dziewczynka uczy się np. haftować dostarcza jej to o wiele więcej radości i zapału niż oglądanie TV. Poza tym po wyhaftowaniu kwiatka nie będzie się chciała rzucić z okna i spróbować latać, tak jak może to zrobić (jeśli ma słabą psychikę) po oglądnięciu ulubionej durnej kreskówki.
Co do przekleństw: były i zawsze będą w mass mediach.
Co do seksu w kreskówkach: oglądnijcie krecika (jakże dobrą i pouczającą kreskówkę) ;P W jednym z odcinków krecik odbiera poród =D (to co prawda nie jest seks, no ale dzieci nie powinny oglądać zakrwawionego krecika no nie?). A ja z kolei (mój brat właściwie) mam taką kasetę gdzie facet biega na golasa i ma takie zarypcze w włosy (mnie to smieszy, ale mój brat spoytał czy kiedys bedzie tak wyglądał (jak ten goły facio) Rolling Eyes ).
A więc z tego co tu napisalam macie sobie wywnioskować, że dzieci mimo wszystko powinny (specjalnie podkreślone, bo nie muszą, a powinny i nic im nie karzę Razz ) mniej oglądać telewizji, więcej kreatywności ! Smile
Aaa, jeszcze co do Inteligencji: nawet jak jest narcyzem to co? Ja tam lubię narcyzów ;P biggrin

p.s. sorrka za off topa ( do połwy) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 17:45   

nyu, nyu, nyu... dzisiaj Dobra-Babcia-Femme będzie milusia i nie skasuje waszych offtopów, bo jest łaskawa i wyrozumiała nyu... Wiecie co? Z tej rozmowy robią się takie flaki z olejem nyu... Chyba zamknę ten temat. ;p
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
swoją drogą z Tobą drogi P. Feanorze bym dyskotowała na temat polskich i zagranicznych bajek.....


Jestem zawsze dostępny na gadu gadu chyba zę mnie niema (co się rozumie samo przez się) 2827938.

Femme Pucziko lepsza co robisz Smile

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maq Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 17
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 19:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

e tam, temat bez sensu - od "Digi Charat" bardziej ryje sie mozg nyo...

_________________
Primum non nocere, secundum sacerne urinium

9 dziwek W 3 domach Całodobowa Ochrona Lepsza Niż Papieża,
Hajs, Szacunek I Sława Do Tego Będe Zmierzał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |