| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Toffi
Autor Wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 13 Lut, 2005 20:23   

podejście 1
2 godziny szorowania kuchni poparzona ręka [jeszcze ma opatrunek]
akcja zakończyła sie pod nazwą chyba coś wykipiało
podejście 2
po 4 godzinach
"co ty znowu gotujesz" - toffi wylane do zlewu
podejście 3
kradziejka nie dała sie zaskoczyć 5 godzin warowała przy garnku i dała tak wielki garnek że nie wykipiało a teraz wrzera kakaowe toffi z sezamem i miodowe z otrębami pszennymi
Przejdź na dół
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 13 Lut, 2005 22:13   

U mnie bylo gorzej... typu:
- co ty robisz? chcesz mieszkanie spalic?- rodzice
- toffi robie musi wyjsc - ja
- toffi to ja zaraz z ciebie zrobie, juz 3 godziny gotujesz moze bys sie za lekcje wziela? - tata
jeszcze godzina gotowania... mleko kipi, kuchenka zalana, ale walcze, przebijam sie przez kleby dymu w kuchni... wylewam gorace mleko do zlewu, otwieram okno, dusze sie..
naszczescie zyje:D
- Agnieszka co tak smierdzi? wyjdz juz z tej kuchni - mama
<wychodze>
- a nic nic... nie wyszło ale trudno heh...
po pieciu minutach mama wkracza do mojego pokoju
- przydałoby sie poscierac wode z kuchenki, bo zaraz powodz bedzie - mama trzymajaca w reku scierke
... nastepne 20 minut scierania i czyszczenia kuchni.. eh
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 15 Lut, 2005 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak najgorsze w tym toffi jest to, że szybko może wykipieć. Trzeba cały czas przy nim stać, a jak zaczyna się podnosić to mieszać i dmuchać, aż opadnie, a jak nie pomaga to przykręcić gaz Wink Ja gotuję jes góra 2 godziny na małym agniu, a ry piszecie coś o pięciu? Razz Może za dużo tego gotujecie, ja tylko jedną szklankę mleka z jedną szklanką cukru.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HA! Musze się pochwalić bo mi WYSZŁO!!! Wczoraj go robiłam. to w 40 minut Wink. Tyle że robiłam z pół szklanki i cały czas mieszałam tylko pod koniec jak zaczeło biec to już mniej mieszałam Smile. Polecam dodać troche masła jak jeszcze jest gorący karmel na końcu,bo wtedy robi się chrupki po zastygnięciu a nie twardy biggrin. I chyba zrobie se dziś też ;] bo mam straszną ochote.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 18:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie ryzykuje, jesli chodzi o gotowanie to zawsze mi nie wychodzi, po ostatnim robieniu gofrow poddalam sie i wiecej prob gotowania, czy jakis eksperymentow z jedzeniem nie bedzie.. i tak pewnie lepsza cukierki toffi ze sklepu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak śmiesz podważać nasz smak :P. Żartuje oczywiście XD. Mi bardzo smakowało, troche jak krówka. I naprawde nie masz co ryzykować. Zawsze możesz wziąć z 1/4 szklanki i będzie jeszcze szybciej :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja gotowania mam dosyc:d gofry tez niby latwo bylo zrobic to z chlopakiem se postanowilismy gofry zrobic i skonczylo sie ze sie przykleily do gofrownicy, to wzielismy polalismy na gofrownicy bita smietana i zeskrobywalismy te przyklejone gofry z bita smietana bo inaczej sie nie dalo Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe :D. Tak bywa. Ale toffi jest łatwe i myśle że Ci się uda. Że raz nie wyjdzie coś nie znaczy że zawsze :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Wto 05 Kwi, 2005 14:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też wczoraj zrobilam . I moge z reka na sercu powiedziec że te toffi bardzo dobre. Na początku bylo takie bielutkie, że myślałam że nic z tego nie wyjdzie. A i pod koniec oparzylam se palca Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 10 Kwi, 2005 11:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I dziś zrobiłam kolejny raz, tym razem mało mieszająć i wyszło mi w 15 minut ;] no z połowy szlanki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 10 Kwi, 2005 17:34   

Ja dzisiaj sobie sprawiłam to toffi, gotowałam z połowy szklanki 30 min, a później to juz zajadałam tylko Mr. Green
Powrót do góry
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Nie 10 Kwi, 2005 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to był smaczny ból biggrin Ból o smaku toffi : P biggrin A tak w ogole,to czego bierzecie pół szklanki do toffi?? biggrin mleka,czy cukru? : P

PS Czy tylko mi się nie pokazują buźki,globusy,"posty" itd.?

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 10 Kwi, 2005 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja tez se oparzylam jęzor
jak pierwszy czy drugi raz robiłam
i nie mialam smaku przez 2 czy 3 dni na polowie jęzora Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 12:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idda napisał/a:
Dla mnie to był smaczny ból biggrin Ból o smaku toffi : P biggrin A tak w ogole,to czego bierzecie pół szklanki do toffi?? biggrin mleka,czy cukru? : P
Pół szklanki cukru i pół szklanki mleka Smile bo muszą być równe proporcje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aha..a moja koleżanka wzięła pół szklanki mleka i jej puszne wyszło i gotowala koło 20 minut.. biggrin podobno : P

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |