| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Jimi Hendrix
Autor Wiadomość
Sajmon Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 73
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 11:46   Jimi Hendrix Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znacie tego genialnego człowieka? Piszcie co o nim sądzicie. Swoje ulubione piosenki itp.
Moje ulubione to : Fire, The Wind Cries Mary i Hey Joe.. Potem Voodoo Child i Purple Haze, potem All along the watchtower i red house ... zresztą WIEKSZOŚĆ JEGO PIOSENEK JEST WYBITNA. Piszcie piszcie

_________________
------------------------------------------------

www.republika.pl/sajmon_sajmon/Z.JPG <- maj fotos Razz

------------------------------------------------
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3855487
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 13:28   

Słyszałam kilka piosenek, ale niestety nie znam tytułów. Przypomniało mi się, jak kilku chłopaków cały czas myliło Jamesa hetfielda z Jimim, ale miałam ubaw. Jimi był naprawde świetny i jeden z najlepszych, w usmie sama jego muzyka o tym świadczy, ale jego śmierć, nie była taka wspaniała.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jedyna piosenka jaka lubie to crosstown tarffic...reszta mnie nie przekonuje..ani muzyka ani wszechobecny nimb genialnego muzyka jaki go otacza...przykro mi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sajmon Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 73
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 15:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale trza przyznać ze genialny był biggrin. Bez zadnej wiedzy teoretycznej grał. A to juz o czymś świadczy biggrin

_________________
------------------------------------------------

www.republika.pl/sajmon_sajmon/Z.JPG <- maj fotos Razz

------------------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3855487
godrobert Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 16
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 17:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Noo więc. Określenie "mistrz gitary" troszke mnie denerwuje. Fakt... facet zrobił coś nwoego. Lata 70, muzyczka a'la beatles (3 akordy na krzyż), a tu Jimi. Przestery, sprężenia, niszczenie i podpalanie gitar, świetne (jak na tamte czasy solówki), granie zębami (jak on to robi!!??), za plecami, między nogami, językiem, mistrzowskie posługiwanie sie efektami typu "wah". Ja osobiscie faceta uwielbiam. Mam wszystkie płyty, i koncert na dvd lub vcd z woodstock, monterey, royal albert hall itp.
Mistrz gitary?? zależy... technicznie facet nie był jakis fenomen (gram każdą jego piosenke bez najmniejszego problemu, a voodoo child nawet lepiej niż on). Mistrz gitary dla mnie to Vai, Malmsteen, Michael Batio Angelo itp. Tak... to są geniusze. Co do pierwszego, mistrzowska technika, i genialne pisoenki, co do dwóch poozstałych... no cóż, technike może i mają, ale ich muzyki nie można posluchać (wyścigi... kto szybciej!! 100 dźwięków na sekunde?? 200??). Ogólnie... Uwielbiam Hendrixa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3420910
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 20:53   

Po pierwsze- Hendrix z pewnoœciš był geniuszem gitary, ne trzeba chyba pisać dlaczego. Co do jednej z wczeœniejszych wypowiedzi- chyba nie słyszałeœ zbyt wiele The Beatles. Polecam utwory w rodzaju "Within you or without you". Faceci byli rewelacyjni, nie zawachałbym się twierdzić, że byli zespołem który najbardziej wpłynšł na rozwój rocka- zwłaszcza jeœli chodzi o płytę "Sgt. Pepper's Lonely Heart's Club Band".
Powrót do góry
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 20:55   

Jeszcze jedno- Hendirx to lata 60-te, goœć zmarł w 1970 roku.
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz czy tobie odbilo???Jimi Hendrix przeciez zyje.Ja go nie slucham ale moj tata go uwielbia.No ale nie mozna nic gosciowi zarzucic Mr. Green Ma fajna muze ale mnie ona nie kreci Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ojc sorki pomylilam jimiego z innym boy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Sajmon Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 73
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ROTFL Razz nic dodać nic ująć

_________________
------------------------------------------------

www.republika.pl/sajmon_sajmon/Z.JPG <- maj fotos Razz

------------------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3855487
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 19:05   

Miracle- to Elvis żyje!
:-D :-D :-D
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miracle napisał/a:
Ojc sorki pomylilam jimiego z innym boy.


<JEB> moze z Jimmym Page? ;P
<JEB po raz 2> Jimiego boyem nazywac? Pewnie teraz sie w grobie przewraca...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 20:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kicp nie nie pomylilam go z jimmym jakim tam tylko poprostu z innym kolesiem.A co masz cos do mnie???A po 2 boy to ciolku skrot od chlopak,facet itp. poprostu pisze takimi skrotami poniewaz musialam sie spieszyc.A jesli masz cos do mnie to prosze sie na PW kierowac Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 22:19   

ja twierdze tak samo jak Kicp... Jimi by sie przewracał... boy... tak w muzyce się mówi na jakieś boysbendy, a nie na klasyków dobrej muzyki
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 11:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Boy to skrot od chlopak...hm, no cos ty, chyba ci nie uwierze.
Ale Jimiego boyem nazywac...profanacja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |