| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Czego się boicie/ baliście
Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 14:10   Czego się boicie/ baliście

No a więc jak w temacie, wasze lęki przez zjawiskami nieznanymi z teraz i z dzieciństwa, bo ich mamy z reguły wiele bynajmniej w dzieciństwie.
Przejdź na dół
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 15:30   

Ja boję siem.... u duzo rzeczy hehe np.
pająków
jaskin
cmentarzy (ale burzliwa nocą)
no i moze troche burzy...
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pajakow i ciemnosci, gdy jestem sama

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 17:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja boje sie jedynie podczas jakiegos niebezpieczenstwa przewroce sie albo jakis lamus ie do mnie na ulicy przywali Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszka12 napisał/a:
Ja boję siem....
cmentarzy (ale burzliwa nocą)


hyh no to aj ejstem dziwna bo ja kocham cemntarze Wink a najbardziej to sobie po nich spacerowac.. nocą ^^ znaczy po zmroku, a jak pada lub jak jest burza to juz normalnie miodzio =)
kto idzie ze mną bo mnie naszła chcica na cmentarz po zmroku =p (o ja niedobry nekrofil Wink )

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 21:57   

To teraz pora na mnie: wszystko co ma więcej niż 4 nogi, jak byłam małą to się bałam ciemnych łazienek, nie wiem czemu.
Wierzba jakbyśmy se zrobiły nocke u mnie i dałoby się wymknąć to mam do cmentarza z 10 minut drogi^^
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 22:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeeeeeeeeej to robimy słodziutka =)... musimy iśc na cmentarzyk!! oł jes oł jes =)

a czego ja się boje? jak sobie coś wmówie to sie boje...
jak wracałam sama km. do domu o wpół 1 w nocy to sie nei bałam.. jakoś, bardziej straszne było dla mnie to co mi zrobią w domu niż to co mogą mi zroibć po drodze..
ale za to jak sobie wmówie że mam w pokoju ducha to trzęse portkami całą noc (tylko msuze se to porządnie wmówić) albo coś =).. bardziej boje się ludzi.. niż zdażeń paranormalnych, bo ludzie to potwory

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 22:14   

Taaaa... ludzie to są najgorsze potwory jakie tylko zostaly stworzone. Ci wszyscy gwałciciele, nawet zwykli blockersi, często rzucają jakimiś hasełkami i już od razu się trzęsę, no bo wiadomo jak z tamikim elementem to jest
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 22:52   

Pamietam jak byłam w 3 klasie podstawowki... pisali w gazecie ze za nasza szkoła w lasku grasuje zboczeniec.. nasza dyrektorka ostrzegała tych ktorzy tamtedy chodza.. ja naszczescie mam zupelnie inna droge. Ale poszłam przejsc sie z kolezanka na laki i obok nich jest lasek... szłysmy było bardzo cicho, nagle cos zaszelescilo za drzewami.. moja kolezanka wrzasneła ja odwrocilam sie patrze a tam jakis facet wychodzi zza krzakow jeny myslalam ze zemdleje kolezanka złapała mnie za reke i co sil pobieglysmy na boisko szkolne a potem do domu... bylysmy zdyszane a mi bilo serce myslalam ze zaraz wyskoczy nigdy tego nie zapomne... do teraz boje sie tamtego miejsca i nigdy tam nie chodze .
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 16:20   

Ja zawsze bałam się tylko i wyłącznie duchów. Mam to do teraz. Wierzę w duchy, nawet mam (chyba...) duchy na zdjęciu pewnym. Na plaży, latem, wieczorem kolega robił nam zdjęcia. Po wywołaniu, na zdjęciu kąpały się 2 kobiety w sukienkach. Te kobiety były przezroczyste prawie... Neutral

A jak jestem sama w domu, to słyszę krzyki, piski, to od razu myślę że jakiś morderca grasuje w okolicy. Bo miałam już taki przypadek, że jakiś nienormalny facet biegał o zmroku z nożem i dźgał każdego kogo napotkał. Shocked TO było ze dwa lata temu... :/

Ale w sumie, od człowieka się obronisz, człowiek nie wygląda strasznie. :/ A duch...
Powrót do góry
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sie boje ..hmm.. nie wiem..Duchów raczej nie ,ale chyba najbardziej boję sie właśnie wspomnianych juz ludzi nie lubie tez chodzić sama nocą w okolicach jakiś "bez ludnych' miejsc . No to chyba tlko tego sie boje ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
KoT
Gość
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 23:22   

Dobry wieczór.
Czego się boję? Ot, jak się po 22 czegoś naczytam/naoglądam to się niepewnie czuję, czasem boję. Dalej...Burza? Niiieee...Cmentarz? Hm, może trochę. Na pewno niezbyt pewnie. Ja po zmroku mam halucynacje i wszędzie trochę pognite czaszki widzę (ostatnio w piaskownicy), więc jakoś tak spacery wieczorem są...Ciekawe.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 21:18   

Boje sie menelstwa,dresiarstwa.No i mam klaustrofobie,boje sie wszystkiego co ciasne i duszne,no może oprócz samochodów sportowych(miałem okazje siedzieć w malej,ciasnej i dusznej rajdówce,ale zamiast ie bać to byłem strasznie podjarany:])[/code]
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 10:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czego lub kogo ja się boje ? Hmmm....Spotkała mnie kiedyś taka przygoda, że od tej pory boję się duców zmarłych osób...
Czego jeszcze? Myślę że cmentarzy...Kiedyś z koleżanką spacerowałyśmy po cmentarzu późnym popołudniem i zauważyłyśmy........otwarty na pół grobowiec łee...było widać trumnę... Okropieństwo...
Boję się jeszcze różnych robali...pająków, węży i innych brzydactw...Łeeee
A z ludzi to boję się różnych zboczeńców , gwałcicieli , i innych tam huliganów Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 18:51   

Dresiarze są niebezpieczni tylko w sytuacji kiedy mają dziesięciokrotną przewagę liczebną. Więc jak idziesz sam lub z kimś to jest jeszcze możliwość spotkania tych 20 drechów, natomiast 50 to już spotkać jest trudno. Koledzy w ortalionowych wdziankach poniżej liczby 10 mogą mnie pocałować w zwieracz. Pojedynczemu to można nawet dla sportu w twarz dać (za całokształt twórczości).
Czego się boję?
Ano boję się tego, że w życiu mi się coś spieprzy czy nie uda, także samotności.
Zjawiska paranormalne budzą we mnie jedynie szczery uśmiech.
Śmerć i tak kiedyś przyjdzie, byle by nie byłą bolesna, bo cholernie bólu nie lubię. W sumie jakbym miał wybrać rodzaj śmierci i okoliczności to wybrałbym armageddon. Chciałbym to cholerstwo zobaczyć Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |