| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Czego się boicie/ baliście
Autor Wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 18:59   

Cytat:
W sumie jakbym miał wybrać rodzaj śmierci i okoliczności to wybrałbym armageddon. Chciałbym to cholerstwo zobaczyć

100% POPARCIA!!!!!!!!!! Mr. Green
A żeby nie było, że nie pisze na temat Razz :
I tak nie napiszę, czego się boję. Razz A to dlatego, że pewne ostatnie wydarzenia wiele zmieniają w moich poglądach. A poza tym nie powinno się o takich rzeczach pisać...
Przejdź na dół
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 19:42   

Himitsu napisał/a:
A poza tym nie powinno się o takich rzeczach pisać...

Tak z babskiej ciekawości czemu? Czy to nam w jakiś sposób zagraża?
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 20:56   

elfkaNenar napisał/a:
Himitsu napisał/a:
A poza tym nie powinno się o takich rzeczach pisać...

Tak z babskiej ciekawości czemu? Czy to nam w jakiś sposób zagraża?

Nie, nie... tu nie chodzi o Was, ale o mnie. Po prostu problemy niektórych ludzi są na tyle pokręcone, że mało kto by to zrozumiał. I właśnie z takim brakiem zrozumienia wiążą się pewne moje strachy.
Powrót do góry
Wishnu Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Sty 2005
Posty: 15
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od niepamietnych czasow boje sie ostrych narzedzi, a najmocniej nozy Smile
Pozatym nic szczegolnego mi glowy nie zaprzata oprocz okresowego strachu, ktory sie skonczy za 106 dni, no moze troche pozniej Smile

A kiedy bylam mala balam sie "Baboków", ktorymi straszyli mnie rodzice, kiedy bylam niegrzeczna Laughing , na szczescie sie juz brzydalow nie boje Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 17:41   

Jak byłam mała to bałam sie"ducha który mieszka za łóżkiem""oraz burzy i troche ciemności Shocked Embarassed
Teraz boję sie....hmmmm boje sie odgłosów silnego wiatru, ale tylko w nocy, gdy jestem sama(jak sobie wmówie ze to włamywacz albo duch Very Happy), może troche cmentarzy po zmroku i to chyba tylee Cool
Powrót do góry
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 17:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się boję śmierci... Rolling Eyes Mam jakąś obsesję...wczoraj wieczorem płakałam,jak sobie uświadomilam,ze za 20,30 lat będę musiała mojej mamie pomagać się myć,załatwiać,a może nawet zmieniac pieluszki... Może to się wydaje śmieszne,ale ja się histerycznie śmierci boję....akurat mojej najmniej....chociaz często się zastanawiam,czy wolałabym mieć następne wcielenie,czy żyć wiecznie...zawsze jak patrzę na siebie z góry,że tak powiem,z perspektywy osoby mieszkającej TAM,to...brr...ciarki mnie przechodzą...bo sobie od razu zaczynam wyobrażać,jak...się starzeję...mój pogrzeb...Boże,ja już nie wiem sama,czy chciałabym żyć wiecznie...do końca świata...a jak koniec świata nadejdzie za mojegi życia,to co??Śmierci boję się najbardziej..oprócz tego ludzi...pająki lubię,ciemność lubię,cmentarze lubię,duchy też raczej lubię...

PS Ostatnio widziałam dużo duchów wokół siebie...Na przykład takiego człowieka starszego,w garniturze...stał na przystanku i patrzył sie w moją stronę...uśmiechnęłam się do niego i odwróciłam,bo jakoś niezrecznie mi było..potem znów się w jego strone odwróciłam,a go już nie było...a to było w odstępie paru sekund....rozglądalam sioę wszędzie i nigdzie go nie bylo...a ja mam dory wzrok,więc napewno bym go zauważyła,gdyby był w odległości jakichś 100 metrów...bo na naszych ulicach jest dość "przejrzyscie",można powiedzieć...Więc to chyba był duch,nie??

Był jewszcze jeden ciekawy mój przypadek...widziałam matkę z dzieckiem małym...Matka była żywa i dziecko też...(szli przede mną)Pochyliłam głowę i znów ją podniosłam...Zobaczyłam dwóch małych chłopców...jeden trzymal się(ten żywy)swojej mamy za rękę..a ten 2 jakby obok szedł i na nią spoglądał co jakiś czas,ale ona nie zdawała się go zauważać...ale się uśmiechał,a ona coś gadała,więc wydawało mi się,że żyje..ale potem zniknął...i też się za nim rozglądałam i nic..nigdzie go nie było...poza tym ta kobieta nie zauważyła go...ani jak się pojawił,ani jak znikł... Rolling Eyes

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 19:54   

boję się hm....
wysokości [lęk wysokości mam sztuk raz]
skinów [niemiłe wspomnienia i doświadczenia sztuk wiele]
samotności
schizów [czasem jakieś są]
wielu rzeczy występujących w książkach s. kinga / innych horrorach
wody [ o mało sie kiedyś nie utopiłam:/]
Powrót do góry
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja boje sie:
1.pajakow
2.starosci
3.samotnosci
4.smierci
5.mojej mamy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 17:21   

Ja okropnie sie brzydze wszelkiego rodzaju robactwa, owadów itp.

Również boje się śmierci Sad Czasami o tym myśle i aż mi łzy lecą ze smutku Sad
Powrót do góry
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 20:16   

ja się boję że zrobią ze mnie mielonkę wieprzową Sad a szkoda by było. nie mógłbym się udzielać na tym forum...
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 20:21   

... to w puszkach nie mają komputerów? Napisz do UE moze zamontują biggrin
Powrót do góry
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 20:24   

elfkaNenar napisał/a:
... to w puszkach nie mają komputerów? Napisz do UE moze zamontują biggrin


Komputery były by już dawno, ale Andrzej Lepper popiera rolników i rzeźników, a nie nas. Bez niego nic nie wskuramy Sad
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Lut, 2005 16:48   

Cisza. Zawsze, gdy jest cicho mam uczucie, że coś jest za mną, jest ze mną w pokoju, obserwuje mnie. Jeśli gra radio - to uczucie znika i jest spoko. biggrin
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 01 Lut, 2005 17:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się boję kiedy jest ciemno i cicho... Ale żadnej z tych rzeczy nie boję się osobno Wink Kiedy jest ciamno to jest OK, ja tm lubię noc. Kiedy jest cicho też jest OK, bo mózg mi odpoczywa Razz... ale kiedy te dwa eee... stany ( Mr. Green ) się złączą - zaczynam się bać.
Pająków się nie tyle boję, co brzydzę.
Najbardziej paniczny strach wzbudza we mnie pożar. To pewnie dlatego, że jeden przeżyłam i gdyby nie ja moje dwie malutkie kuzynki juz zakończyłyby swój żywot.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 02 Lut, 2005 21:48   

1.pajaki
2.samotnosc
3.ciemnosc
4.smierc
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |