| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Cowboy Bebop

Co sądzisz o Bebopie?
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
20%
 20%  [ 2 ]
5
20%
 20%  [ 2 ]
6!!!
60%
 60%  [ 6 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Pią 19 Wrz, 2003 16:03   Cowboy Bebop Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do głosowania na temat tego wypasionego anime i mangi o tym samym tytule! Skala ocen od 1 do 6 (jak w szkole).

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Pią 19 Wrz, 2003 16:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja daję szóstkę! To niewątpliwie najlepsze anime (i manga oczywiście) na świecie! I do tego ta muzyka!!!

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pią 19 Wrz, 2003 16:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie zaglosuje bo nie wiem o co chodzi Smile
muglby ktos napisac cos wiecej o tym anime ??

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Wrz, 2003 17:02   

Średnie. 4.
Powrót do góry
Eregoth
Junior
Junior


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pią 19 Wrz, 2003 22:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oczywiscie 6 Smile a teraz ma wyjsc jakos manga w polsce albo mi sie zdawalo Smile

_________________
W imię Boże! Duchy powstałe z grobów nech zostaną wypędzone ku wiecznemu potępieniu! Amen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 20 Wrz, 2003 13:17   

Ja dopiero za niedługo przeczytam więc jak na rzie nie osądzam
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Czw 30 Paź, 2003 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak Obejrzem to siem wypowiem. ale z tego co sądzi światek jest very good :>

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hunter
Gość
PostWysłany: Wto 04 Lis, 2003 21:53   

no no bebop ma u mnie 6 zarówno anime jak i manga
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Sro 05 Lis, 2003 13:21   

Więc niepozostaje mi niec innego jak tylko ścią.. <ekhm> zakupić biggrin
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 05 Lis, 2003 20:14   

Bebop jest bardzo fajny, ale kreska mnie trochę wnerwia, wolę tką cukierkowatą^^ 5 punktów
Powrót do góry
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2003 18:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nadal uważam że jest najlepsze. O czym to? Zadajcie sobie trochę trudu, kurcze. Dzieje się w przyszłości, gdy ludzie swobodnie poruszają się po całym układzie słonecznym, policja nie ma właściwie żadnego znaczenia, a za to dużo pieniędzy. Bounty-haunting ("łowienie" głów) rozwija się więc prężnie, i bohaterowie są właśnie jednymi z najlepszych łowców głów w układzie słonecznym. Łapią sobie przestępców, zbijają niemałą kasę (i tak wydają wszystko na naprawę statku, jedzą średnio co 2 dni ;p), przy okazji niejednokrotnie ratułą świat, ale to już na marginesie.
ZAŁOGA:
Spike Spiegel - tajemniczy, małomówny, zakręcony, chudy jak patyk, zielonowłosy facet, rzekomo kapitan statku. Nienawidzi dzieci, zwierząt i ambitnych kobiet. Odziwo wszystko z ww. ma na statku. Jak niefajnie...
Jet Black - ex-glina, z tajemniczego pochodzenia mechanicznym ramieniem, mięśniak, który uwielbia uprawiać Bon-Sai i wydaje na nie mnóstwo kasy. Najlepszy przyjaciel Spike'a.
Faye Valentine - następna (sic!) niewiadomego pochodzenia, zawsze sexy i zawsze spłukana. Chcesz puścić dowolną ilość kasy? Zwróć się do niej.
Ed (Fancoise Hau Wong Pepelu Tivursky IV) - genialna hackerka w wieku lat 13, sierota. Beztroski tatuś zostawił ją gdzieśtam(nie wiem gdzie) i oddalił się w kierunku nieznanym. Spike i Jet musieli ją wziąć na statek, bo inaczej zabrałaby im niezłą ilość kasy i do tego zepsuła dobre imię. Moja ulubiona.
Ein - pies zdobyczny, inteligentny, chyba przechowuje jakieś informacje (nie wiem czy napewno), pamiątka po niejakim Hakimie.


Jeśli po przewczytaniu powyższego jeszcze wam się nie podoba, będę się za was modlić (jak mawia moja siostra od religii - Adriana, słodka kobieta nawiasem;p).[/b]

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2003 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozgadałam się troszkę poprzednio...
Apropos nienajlepszej kreski, to w amerykańskim wydaniu mangi (to nie ta sama co w polscie, treściowo i rysunkowo, dwutomowa (mam taką)) wszystko wygląda dużo lepiej. Ed wygląda jak kobieta (gdzieniegdzie) i to do tego ładna, o intrygującej urodzie. Nie jak w polskiej, bezpłciowe niewiadomo co.
Manga jest w polsce (3 tomy), aczkolwiek nie jest najfajniejsza. Średnia.

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Sob 27 Gru, 2003 05:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cowboy Bebop zyskało u mnie dosć duze noty zarowno jak w anime jak i w mandze. Stawiam najwysza note Smile

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Pią 23 Kwi, 2004 11:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cowboy Bebop to moje drugie ulubione anime :] Zaraz po Escaflowne. A Edzia jest the best !! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Pon 13 Gru, 2004 22:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie moge dać mniej jak '6' anime, na którym bazuje moja psychika...;D

Hellsing + Bebop = Merkavoth!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |