| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Romantiko?!
Autor Wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 18:54   Romantiko?!

Ok może jestem romantyczny... ale to wada cza zaleta?????? wiem że zdania będą podzielone ale chce się przekonać czy na serio o mnie tak myślicie i czy jest jakiś podział że dziewczyny a chłopcy myślą inaczej, więc piszcie. Według mnie to raczej zaleta ale czasami bywa odwrotnie ;(
Przejdź na dół
Noid
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 19:18   

Hm... no tak dopiero po tych Twoich wierszach zauważyłem, że coś tam w Tobie siedzi. Ja osobiście nie uznaję tego za wadę, bo niby co jest w tym złego. U mnie w szkole romantiko mają większe "wzięcie" (=P)więc myślę, że niektórym dziewczynom się to podoba (jak napisałem, mówię o mojej szkole). Ale raczej jakaś wielka zaleta to też nie jest. Poprostu cecha, która niejednokrotnie może się przydać.
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 23:02   

JA np. lubie romantycznych chłopaków... oni sa tacy:) heh romantyczni...
Lubie siedziec przy blasku ksiezyca z takim chlopakiem on zawsze umie rozgrzac atmosferke. Poprostu tacy chłopacy są swietni:)
Aren po przeczytaniu tych wierszy wiem ze jestes romantyczny:) i po tym na gg tez .
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 07:59   

Tak, romantyczny facet to jest coś... Tylko nie zabardzo, bo wtedy to już po zciotowiałość podchodzi.
Aren romantykiem... Hm... Być może. Wink Skoro pisze wiersze, musi mieć choć najmniejsze przebłyski romantyzmu. Smile Poza forum go nie znam więc nie mnie oceniać. Smile
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 10:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bycie romantycznym i wrażliwym bardzo krzywdzi człowieka....
Nieraz żałuje że niejestem oziębłym skórwielem :/

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 13:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Pan Feanor dobrze napisał. To ze jest sie wrażliwym czy romantycznym samo w sobie bron boze nie jest złe! Tylko ludzie to źle wykorzystują, właśnie taką osobę jest najłatwiej skrzywdzić. Ale wszystko ma swoje wady i zalety, wiec bycie oziembłym gnojkiem tez nie jest dobre Smile
Dziewczyny mysle ze bardzo lubia romantycznych chłopaków, ale wtedy chłopak powinien mieć dziewczynę która to w nim doceni i musi sie pilnowac zeby ona go nie wyrolowałą bo tak czesto moze byc Sad
Ale jak dla mnie jest to jak najbardziej zaleta Wink

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 15:57   

Tak można kogoś takiego łatwo skrzywdzić, a to dobrze że ja jestem tak tylko troche romantyczny, bo w moim świecie gdybym był romantykiem do kwadratu już bym chyba... sami wiecie.. Wink Ale ciut homuro i ciut romantyczności robi znakomitą mieszankę Wink
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jestem krzywdzony i wykorzystywany masowo Sad. jestem za miętki......

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 21:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No więc co do romantyzmu to ma on pewne wady i zalety ... moim zdaniem jest napewno więcej romantycznych dziewczyn niż facetów.. faceci maja czasem problemy z okazywaniem swych uczuć ... a co do romantyzmu arena wkurza mnie to że na przykład wstydzi się on swoich wierszy gdy mówie oi nich np. w klasie . Czesto sie denerwuje gdy mu coś mówie o nich na gg .... to napewno jest wkurzające, do romantyzmu zalicze także twój pomysł z różą przyniesiona dziewczynie do klasy hmmm... jest dość romantyczny ale myśle że większość dziewczyn "spaliła" by sie przed przyjaciółkami ( ja na pewno). Tak jak juz mówiam mało jest factów któży sa romantyczni.. ty należysz właśnie do tego gatunku romantycznych facetów , to fajnie że potrafisz pisac takie fajne wiersze itd.. że potrafisz mówic o miłośic (np. wtedy na polskim) Moim zdaniem romantycznośc u facetów to raczej zaleta ...
Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To samo ja ... :/ yh wrażliwiec na maksa ...
Drobnym słowem można mnie zranić ... jednak nie zawsze to okazuję Smile

A co do ramantycznych chłopaków ... SUPER
byle nie w nadmiarze ... tak żeby było w sam raz ... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 22:03   

Ja jestem jak napisał pan Feanor oziębłym sqrwielem, lecz to nie znaczy że nie romantycznym oziębłym sqrwielem Wink. Wbrew pozorom jedno nie wyklucza drugiego.
Zmieniem się zależnie od sytuacji w jakiej się znajduję.
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Czw 16 Gru, 2004 09:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

R2 napisał/a:
Ja jestem jak napisał pan Feanor oziębłym sqrwielem, lecz to nie znaczy że nie romantycznym oziębłym sqrwielem Wink. Wbrew pozorom jedno nie wyklucza drugiego.
Zmieniem się zależnie od sytuacji w jakiej się znajduję.


W takim wypadku moge ci tylko współczuć Smile. ewentualnie czasem pozazrdocć

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 11:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie iem, nie mnie to osądzać, ale chyba mam w sobie trochę duszę romantyka...choc raczj to ukrywam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Romantyczny... Może być, ale tylko trośki. Ja wole twarde sztuki, raczej bez romantyzmu...
Ale kto wie... ? :* BuZiaczki dla CcHłopaCkÓóff =]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 17:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CO rozumiesz przez twarde sztuki ? Wymuszenie kasy od mlodszych , szpanowanie ? chodzenie na pakernie ? bójki ?

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |