| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Romantiko?!
Autor Wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 17:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
CO rozumiesz przez twarde sztuki ? Wymuszenie kasy od mlodszych , szpanowanie ? chodzenie na pakernie ? bójki ?


NIE, NIE, NIE...!
Może źle to sformuowałam chodziło mi raczej o twardy charakter.
Tacy romantyczni, piszący wiersze i zamyślenie- to nie dla mnie.
Fajnie by było, żeby byli skate, albo ubierali się jakoś oryginalnie.

=]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 18:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepiej żeby był skate biggrin lol a teraz całkowita przeciwnośc .. ubierał sie oryginalnie.... teraz neiwiem czy chodzi ci o orygianelne marki czy wygląd biggrin.....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 18:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wole takich po trochu.Lubie gdy chlopcy sa romantyczni i wrazliwi ale gdy sa za wrazliwi to miekna troche za szybko Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 19:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Młoda napisał/a:
Pan_Feanor napisał/a:
CO rozumiesz przez twarde sztuki ? Wymuszenie kasy od mlodszych , szpanowanie ? chodzenie na pakernie ? bójki ?


NIE, NIE, NIE...!
Może źle to sformuowałam chodziło mi raczej o twardy charakter.
Tacy romantyczni, piszący wiersze i zamyślenie- to nie dla mnie.
Fajnie by było, żeby byli skate, albo ubierali się jakoś oryginalnie.

=]


hm, skejci sa fajni. prawdziwi z nich twardziele i szpanerzy tez ich ubostwiam

a tak serio: [cenzura]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wy i tak mnie nie zrozumiecie, bo ja mam naprawdę dziwne wymagania =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O_o O ja nie moge ;p Przez ciebie bog nam tu druga sodome uzadzi ! :O

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i ja sie tu ejszcze nie wypowiedizalam =) hyhy
ano romantyzm jest dobry, kazdy ma go choc troszeczkę, a jak go widac mocniej niz u innych to jest to slodkie ^^.
Np. facet potrafiacy zachwycić sie pięknym księżycem częściowo zasłoniętym przez drzewa w środku lasu/parku. Czy wschodem czy zachodem słońca, pieknem zieleni lasu, albo mnustwem kolorowych lisci pod stopami, czy srebrzystym strumykiem czy.. dobrze rozpisałam się =).
Na pewno jest to dobra cecha, ale do czasu. Ja ją osobiście popieram całym serduchem Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
KoT
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 06:21   

Witam.
Ah, bo skejci to twarde sztuki. O przepraszam, za wiele razy widziałem takiego pana z krokiem w kostkach kompletnie załamanego, bo go "ta pi******na d****a rzuciła". Ciekawe czemu... Rolling Eyes No i symbol oryginalności biggrin Dzisiaj to mówi i pokazuje "joł" nawet mój facet od religii. Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 10:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KoT napisał/a:
Witam.
Ah, bo skejci to twarde sztuki. O przepraszam, za wiele razy widziałem takiego pana z krokiem w kostkach kompletnie załamanego, bo go "ta pi******na d****a rzuciła". Ciekawe czemu... Rolling Eyes No i symbol oryginalności biggrin Dzisiaj to mówi i pokazuje "joł" nawet mój facet od religii. Wink
Pozdrawiam


Mufiał być bardzo wrażliwy i romantyczny skoro się tak prezjoł biggrin... a może zachwycił sie pięknem lampy ^_^ <ROTFL>

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 18:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co to wogole za szufladkowanie straszne..ze skejt to taki, metal to taki bla bla...facet w obecnosci kolegow i tak bedzie inny niz sam na sam z panna..wiedza to i sami facei jak i te dziewczyny co juz jakis czas sa w stalym zwiazku (niektorzy facei -ja osobiscie sadze ze wiekszosc- potrzebuja czasu na pokazanie tej wrazliwszej strony)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarna92 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Gru 2004
Posty: 13
PostWysłany: Pon 20 Gru, 2004 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja co do chłopaków mam straszne wymagania , ale ideałów nie ma niestety.
Chociaż większość dziewczyn mówi, że patrzy do wnętrza chłopaków , to ja nie będe oszukiwałą.
Ja najpierw patrze na wygląd , a dopiero później go chce poznać.
A jeśli chodzi o ten temat to chłopak powinien być romantyczny , ale nie do szpiku kości!
Bo co za dużo to ie zdrowo!!! Rolling Eyes

_________________
Czasami życie daje porządnego kopa w dupe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 16:22   

Racja, ja też wolałbym mieć piękną i modrą dziewczynę niż ,taką sobie, i mądrą Wink
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 05:58   

Witam.
Frigg, zapewne się trochę zapędziłem ale uznałem, że czas delikatnie zdementować plotkę jakoby skejci byli "twardymi sztukami". Szpanerstwo i sprawianie pozorów. Z drugiej strony o tzw. "metalach" też są dobrze wyrobione i nierzadko, lecz trudno zmieniane zdania. Offtop pozwolę sobie zakończyć, o subkulturach temat gdzieś tam istnieje... Embarassed

Romantyczny? Ja? Hm...I mnie to nie omija. Raczej "stety" niż niestety. Wink
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 14:34   

A jeszcze wrocmy do tego wygladu. Niedawno na gg napisal do mnie chlopak, na dzien dobry walnal pytaniem, czy jestem ladna. Zapytalam, czy jak bym nie byla, to by nie pogadal, a on na to, ze by sie zastanowil. Potem zapytalam, co jest dla niego wazniejsze, intelekt, czy uroda. On na to, ze to i to jest tak samo wazne. Dlaczeog wiec nie walnal na dzien dobry pytaniem, czy jestem madra? Nie zapytal o to wcale. Potem tez pytal tylko o wyglad, wzrost, wage, bla bla bla... Niczego nie ukrylam, i kiedy wyszlo na jaw, ze nie jestem piekna.... zablokowal mnie...
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 14:47   

Cytat:
Niedawno na gg napisal do mnie chlopak, na dzien dobry walnal pytaniem, czy jestem ladna.

Na Twoim miejscu dałbym mu bloka zaraz po tym pytaniu Rolling Eyes.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |