| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ranking na Modreatorów
Autor Wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 15:17   

mroweczka napisał/a:
Oddałam głos na "nie" dla Gabry

Dzięki! Neutral
A zresztą walić to.
Przejdź na dół
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

J agdy pierwszy raz weszłam na ranking to zobaczyłam, ze zostałam dodana przez Nina_006 do kandydowania na seks i przyznam, że nawet mnie to ucieszyło, ze ktoś mnie docenia, ale po dniu zrozumiałam, że ja sie jednak do tego nie nadaję, a femme fatale dobrze sobie tam radzi. Jednak co do kulinarii to jest to moja tak jakby pasja. Moja mama chce mnie posłać na jakieś studia kulinarne hehe, ale ja wolę gotować dla samej przyjemności, a nie z musu Wink

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 15:22   

bardzo prosze kogos albo ToJę żeby usunęła mnie z rankingu.O ile sie da.Z góry dzięki.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 15:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zapomniałam dodać oczywiście,że oddałam także dużo głosów na Tak. Przecież tu nie chodzi o to,by tylko innych krytykować. Gabra nie obrażaj się, przecież to moje zdanie i każdy ma prawo wybrać-albo Nie,albo Tak. Nie będę dopasowywać się do innych. Po porstu moim zdaniem się nie nadajesz, tak samo jak ja się nie nadaje do moderowania działu Seks. Moim zdaniem powinna to być osoba naprawdę odpowiedzialna i(wiem,że nie powinnam tego mówić)-ale trochę starsza niż to 12,13 lat. Seks jest tematem o wiele poważniejszym niż np. Psy i Koty...Także Dojrzewanie to zupełnie co innego, ja naprawdę nie wyobrażam sobie,abym moderowała forum Seks...Tak samo jak wiele innych osób i powinnaś się liczyć także z krytyką. Nie ma sensu od razu się obrażać i usówać się z rankingu no ale cóż-to tylko Twoja wola.
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 15:38   

nie obrazam sie po prostu chce aby mnie usunieto bo stracilam wiare w siebie to sie ciagle zdarza wiec spokojnie
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 15:58   

Gabra napisał/a:
nie obrazam sie po prostu chce aby mnie usunieto bo stracilam wiare w siebie to sie ciagle zdarza wiec spokojnie


Rany, Gabra. Mamy mniej więcej podobny stosunek głosów na "nie" i czym się przejmować? To, że ktoś jest modem nie czyni go osobą większą. Bo liczy się jakość postów, a nie napis pod nickiem MODERATOR. Wink
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 15:59   

ale Ty masz większe szanse
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 18:07   

Za takie pięcio-wyrazowe posty zaraz dostaniesz ostrzeżenie.

Gabrielen, dziwi mnie postawa niektórych. Dają 'Nie' bo zazdroszczą? Ja dałam 'nie' Gabrze, bo wyskoczyła ni z gruszki, ni z pietruszki z modem w Seksie. ''Bo nadaję się do tego'' - to ma być wszystko? Bo się nadaję? To udowodnij to postami, zachowaniem. Tym, że możesz pomóc.
Jak już pisałam - jestem absolutnie za, żeby Ona89 była modem w kulinariach. Ma talent.
Oddałam 'Nie' na frigg i nidhogg, bo są tutaj od niedawna, a postów w tych działach, które chcą, nie widziałam. Nie mówiąc o tym, że się znają i dodały się 'po koleżeńsku'.

To tyle, resztę pozostawiłam bez głosu, albo dałam 'Tak'.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 19:57   

Tavion - możliwe, że dają "nie" konkurencji itd.
Wydaje mi się, że ktoś kto się zgłasza, powinien to jakoś uzasadnić większą ilością słów, np. tutaj. Razz Ja się zgłosiłam, bo dużo koleżanek pyta mnie o sprawy dotyczące dojrzewania, ale cóż, modem być nie muszę [bo mnie nie bycie nim w niczym nie ogranicza].
Ja w większości dałam "Tak", ale "nie" także niektórym osobom dałam. Zachowam to dla siebie... Twisted Evil [wybory tajne, powszechne, bezpośrednie i równe Laughing].
Powrót do góry
Weronika
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 20:01   

Dlaczego dla siebie?

Ja bym chciała wiedzieć czy przypadkiem nie dostałam głosu na nie od ciebie
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 20:08   

Weronika napisał/a:
Dlaczego dla siebie?

Ja bym chciała wiedzieć czy przypadkiem nie dostałam głosu na nie od ciebie


Rany, chyba moge to dla siebie zatrzymać, prawda? Po to jest ta jakby "ankieta". Bo inaczej każdy mółgby w takim poście jak ten pisać. Rolling Eyes A nawet jeśli, no to możesz zapytać. Gdyby ktoś chciał odpowiedzieć to Ci powie...

Wiesz, nie wiem, może głosowałam, może nie. Szczerze to nie pamiętam czy na ciebie głosowałam w ogóle.
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że większość osób pewnie się boji pisać komentarze dlaczego dali na nie, bo później mogła by wyniknąć z tego jakaś kłutnia: "a dlaczego mi dałaś na nie? to ja też ci dam!", "co uważasz, że się nie nadaję?!" itp. Chyba każdy rozumie o co mi chodzi

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 21:21   

a ja juz dzis zaliczyłam 2 kłutnie z tego powodu.Wiecej nie powiem.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 21:40   

Ona89 napisał/a:
Mi się wydaje, że większość osób pewnie się boji pisać komentarze dlaczego dali na nie, bo później mogła by wyniknąć z tego jakaś kłutnia: "a dlaczego mi dałaś na nie? to ja też ci dam!", "co uważasz, że się nie nadaję?!" itp. Chyba każdy rozumie o co mi chodzi


A potem ciągłe offtpy i kłótnie w postach, łapanie za słowa aż poprostu przekleństwa lub używanie niemiłych epitetów... Rolling Eyes
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 23:19   

O matko coraz bardziej wydaje mi się, ze ten ranking jest zbyt zły jak na nas, a wydawało się Toji, ze będzie dobrze. Ludzie nie kłućcie się kto na tak, kto na nie. Czy się obrażacie za to, ze ktos uważa, ze się nie nadajecie do jakiegoś działu? Dzisiaj dalam kilka na tak, bo zauważyłam, ze chyba kilka propozycji jest sensownych... ale tak dawać siebie modem byle czego, byle tylko mieć napis moderator i wrzucać ludziom ostrzeżenia. To bez sensu... zastanówcie się nad tym.. jak zostawałam moderatorem działu gry to się znałam na temacie w sumie lepie, teraz mogę bardziej tylko wulgaryzmy usuwać, a o muzykę poprosiłam, bo ten temat jest moą mocną stroną i w sumie z każdego rodzaju muzyki coś wiem i tam czuję się pewna. Tak samo się miewam do mediów.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |