| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ranking na Modreatorów
Autor Wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 23:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion napisał/a:


Oddałam 'Nie' na frigg i nidhogg, bo są tutaj od niedawna, a postów w tych działach, które chcą, nie widziałam. Nie mówiąc o tym, że się znają i dodały się 'po koleżeńsku'.



no sa odniedwna i nie maja bo 500 postow, ale zdecydowana wiekszosc jest postami z sensem...a ze nie widzialas to twoj problem nie moj, ze zle obserwujesz tamte dzialy (nie wiem jak posty nid bo psy i koty to nie moja dziedzina, moja jest psychologia)..a ze dodaly sie po kolezensku? bo inne osoby sie na tej zasadze nie dodaja? nie masz problemu ze ktos sie zglosil sam? nie meczy cie to ze moze sie dodal bo chce miec 'wladze' forum?..czisaz mniej hipokryzji...moglas w sumie poprzesatc ze jestemy od niedawna bo reszta to bzdura jaks..
i jescze mi przyszla do glowy takie rzeczy...juz wczesnij obie mowilysmy co studiujemy i wybralysmy dzialy pokrewne naszym studiom (tym bardzije ze niewiele nam barkuje do ich ukonczenia)..nie maja znaczenia kwalifikacje? tylko znajomosci?
i druga rzecz..to juz bardzij ogolnie- admini moze powinni wziasc pod uwage ze temety o rangingu powinnym byc zablkowane..czemu? wystaczy spojrzec na posty..ktos sie gniewa..komus przykro..ktos sie irytuje...a glosowanie ( z zalozenia )powinno byc anonimowe...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 15:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

frigg napisał/a:
Tavion napisał/a:


Oddałam 'Nie' na frigg i nidhogg, bo są tutaj od niedawna, a postów w tych działach, które chcą, nie widziałam. Nie mówiąc o tym, że się znają i dodały się 'po koleżeńsku'.



no sa odniedwna i nie maja bo 500 postow, ale zdecydowana wiekszosc jest postami z sensem...a ze nie widzialas to twoj problem nie moj, ze zle obserwujesz tamte dzialy (nie wiem jak posty nid bo psy i koty to nie moja dziedzina, moja jest psychologia)..a ze dodaly sie po kolezensku? bo inne osoby sie na tej zasadze nie dodaja? nie masz problemu ze ktos sie zglosil sam? nie meczy cie to ze moze sie dodal bo chce miec 'wladze' forum?..czisaz mniej hipokryzji...moglas w sumie poprzesatc ze jestemy od niedawna bo reszta to bzdura jaks..
i jescze mi przyszla do glowy takie rzeczy...juz wczesnij obie mowilysmy co studiujemy i wybralysmy dzialy pokrewne naszym studiom (tym bardzije ze niewiele nam barkuje do ich ukonczenia)..nie maja znaczenia kwalifikacje? tylko znajomosci?
i druga rzecz..to juz bardzij ogolnie- admini moze powinni wziasc pod uwage ze temety o rangingu powinnym byc zablkowane..czemu? wystaczy spojrzec na posty..ktos sie gniewa..komus przykro..ktos sie irytuje...a glosowanie ( z zalozenia )powinno byc anonimowe...


Bez nerwów... Frigg zrozum, nie znamy cię jeszcze zbyt dobrze i nie wiemy jaka z ciebie osoba... Lepiej poczekaj, a potem staraj się o moderatorstwo Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 15:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja sie nie denrewuje...naprawde nie ma o co..jednak wytknelam tavion wyglaszanie opinii o mnie i nid, ktore maja niewiele wspolnego z rzeczywistoscia i jak dla mnie pobmrzmiewa w nich nutka hipokryzji i bezkrytycznego podjscia zarowno do siebie jak i innych forumowiczy, ktorzy sa troszke dluzej niz my...co do usuniecia sie z rankingu...juz nas tam nie ma (prosilam toja o to przedwczoraj czyli zanim powstaly te posty, z przyczyn roznych m.in dlatego, ze to co sie wyrabia w zwiazku z tym rankingiem przypomnia mi walki o stolek, ktorymi sie osobiscie brzydze - naprawde nie sadzilam, ze tak mlode osoby jak wy sa zdolne do takich przepychanek, ale coz czlowiek uczy sie przez cale zycie)
wiec coz..ranking jescze trwa, ale juz w tym momencie chcialabym tym ktorzy wygraja pogratulowac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 15:41   

Tavion to świetnie okresliła, najlepiej byloby założyć odszielne forum i tam dawać jako ankietę głosowanie i że osoba musi zdobyć jakąś ilość głosów po zrównoważeniu "Nie" i "Tak", bo to się dzieje jest żałosne i jest walką o stołek jak to już koleżanka okresliła.
Frigg, a ja akurat na was głosowałam, bo skoro studiujecie w tym kierunku
I porszę o usunięcie mojego zgłoszenia do blogów, bo Nadia się trochę pomyliła i dałą przez przypadek... a co do horrorów to też wezmę udział w wyścigu szczurów, bo lubie poprzeczki
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ten osobny dział jest jednak lepszym pomysłem od " Ranking na moderatorów" Wink
Widzę że dużo z Was ( ktorzy są w rankingu ) chcą uzasadnienia głosowań...
To ja Wa podam na kogo , jak i dlaczego tak zagłosowałam...

Agentka ( Do śmiechu ) zagłosowałam na Tak, gdyż nie miałam nic przeciwko aby została tam moderatorem, ale poźniej stwierdziłam że to błąd , bo bardzo nie spodobało mi się jej zachowanie...To nie jest żaden wyścig! Tak bardzo chciałaś zostać modem? Rolling Eyes Neutral

panienka_wierzba - ( Moda,Uroda,Wygląd ) sam ją tam wkleiłam i zagłosowałam na Tak , ponieważ.bo poprostu.byłaby tam idealną moderatorką

elfka_nenar -( Horror) Jeszcze nie zagłosowałam...nie mogę się zdecydować

elfka_nenar ( Blogi ) Zagłosowałam na Nie , bo moim zdaniem takie działy typu : Blogi , Serwis , Tapety powinna moderować tylko ToJa lub Sylwester

Nadia_25 ( Skargi ) Zagłosowałam na Nie , gdyż taki dział powinna moderować tylko admin lub adminka

Weronika ( O wszystkim ) Zagłosowałam na Nie , gdyż myślę że potrzeba jeszcze trochę czasu aby została modem

Ona_89 ( Seks ) sama ją tam wkleiłam i zagłosowałam na Tak , dlatego że jest bardzo pomocna w Trudnych Pytaniach Wink

Agnieskza_12 ( Moda,Uroda,Wygląd ) Zagłosowałam na Nie , ponieważ nie widziałam tam ani jednego postu w którym by komuś pomogła...

Gabrielen ( Dojrzewanie ) Nie mam nic do niej...Ale w dojrzewaniu jest aż 4 moderatorów , a 5 byłby niepotrzebny...

Akacja_12 ( Sama słodycz) Głos oddałam na Tak , gdyż bardzo ją lubię i myślę że nadawała by się tam na moderatora

Kibic Legi ( Sport ) Kompletnie go nie znam. Chyba jest tu na forum nie cały dzień...
A już chcesz być modem? Przecież w ogole cie nie znamy Wink Musisz się tu zadomowić ,a dopiero pozniej myslec o moderowaniu.

Chesterka ( Kulinaria) Wstrzymałam się od głosu...nie mogę się zdecydować

Kinga ( O wszystkim ) Oczywiście zagłosowałam na Tak. Często wchodzi na forum , jest bardzo i to bardzo pomocna i na pewno spełniła by tam swoje oboiązki Wink

Agnieskza_12 ( O wszystkim ) Zagłosowałam na Nie. Nie widziałam tam abyś się choć trochę udzielała

Inspektor - ( Wszystkie) Oczywiście zagłosowałam na Nie. Niedość że obraził Toję to jeszcze chce być moderatorem wszystkich działów. Po moim trupie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 19:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak dzisaij tu weszłam i mi szczena opadła jak przeczytałam te wszystkie posty..
troche to glupie.. (niestety na ten ranking jeszcze ani razu nie weszłam więc cie wiem kto jest i dlaczego i na nikogo nie głosowałam) no ale hm.. wszyscy chcieli dobrze, ale dobrymi chęćmi jest piekło usłane więcniech juz ten ranking moze potrwa do konca a potem jak tu ktos wspominal założyło by się na ten temat topic. I bye sie na ludzi tam głosowało, z uzasadnieniem i wogóle.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Weronika
Gość
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 19:22   

I to się nazywa szczerość!
Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 20:00   

Wiecie co? Jak patrzę na ten ranking, to mi się rzygać chce.
Macie po 2, 3 działy i pchacie się dalej, no bo mało. Ludzie, co wy, adminami tutaj być chcecie? Neutral Pomyślcie zanim dodacie się do tej listy, bo aż mi za was wstyd. Egoiści.

I do jasnej ciasnej, nie dodawajce się z sympatii. Błagam ToJa, zamknij ten ranking.

A teraz PeEsy:

Agniesia12 - ile ty tych działów chcesz, dziewczyno? Prawda jest taka, że żaden ci się nie należy, bo pchasz się na ten stołek moda, ile wlezie. Przestań się ciągle dopisywać. Jak widać nikt cię nie chce na moda. Phi, egoistka. Jeszcze raz zobaczę cię w rankingu (po raz czwarty! (sic!!!), to powieszę na kiju od miotły! I mówię poważnie, panienko żądna moda.
Nina - masz 2 działy. Mało ci? Neutral Poczekaj, poczekaj. Jeżeli uważasz, że się nadajesz, to pokaż to innym.
Kinga - ...no comments...
Gabrielen - myślę, że może kandydować.
Weronika - patrz wyżej.
Fierzba - zagłosowałam na 'Tak' Wink
Agentka - wolę o niej nie myśleć, bo mnie krew zalewa... -_-'
Elfka - absolutnie na 'Tak'! Ona powinna prowadzić dział 'Horror' biggrin Ale Blogi, absolutnie nie. Bo dodała ją tam nadia, od tak sobie.
Młoda - niedawno zostałaś modem! Mało ci? Więcej, więcej! Neutral
Nadia - ty pomyśl dziewczyno. To forum dla admina, a nie do moderowania. To tak, jakbym ja chciała moderować 'O forum'. Neutral

Inni, których nie wymieniłam są mi obojętni. (Nie mówiąc o tych mutantach, którzy są na 'NIE')
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 22:26   

Ja nawet tych blogów nie chce, więc głosujcie na "Nie" ile wlezie, nie obrażę się biggrin
A co do niektórych osób np. kibic legii to absolutnie nie powinien być modem, wiecie jakby potem dział wyglądał? Wszystko poblokowane i tylko tematy o legii, za życia do tego nie dopuszczę i raczej większość z was też.
Później był podany Inspektory tu się nawet nie wypowiem
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 22:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion napisał/a:


(Nie mówiąc o tych mutantach, którzy są na 'NIE')


tavion....na mnie i na nid tez zaglosowalas nie...mam rozumiec ze uwazasz mnie i ja za mutanta?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 22:36   

frigg napisał/a:
Tavion napisał/a:


(Nie mówiąc o tych mutantach, którzy są na 'NIE')


tavion....na mnie i na nid tez zaglosowalas nie...mam rozumiec ze uwazasz mnie i ja za mutanta?

Jej pewnie chodziło o Kibica Legii, Skate, Inspektora... czy kogoś nie wymieniłam
Nadia potrójnie się nadaje do działu "do śmiechu" ^^. Myślę, ze modami powinny się stać osoby, które mają powyżej 1 na plus, bo takich jest strasznie mało...
Taviuś dzięki za poparcie Kwiat Kwiat Kwiat okradłam kwiaciarnię dla ciebie^^
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jesli faktycznie tak jest to wszytsko janse, rozumiem co chodzi...co mialam napisac do tavion juz napisalam...dziekuje, przepraszam, dowiedzenia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_inspektor
Gość
PostWysłany: Pon 20 Gru, 2004 13:44   

[cenzura]
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 20 Gru, 2004 14:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oh insektorku, jakis ty mily jestes dla dziewczyn i dla wszystkich. Rozumiesz chociaz takie pojecie jak "kultura osobista", czy tego cie w szkole nie nauczyli? (a moze do niej nie chodzisz Twisted Evil ) I nie miej pozniej do wszystkich zalu, ze cie banuja za kazdym razem. Moze pobijesz swoj dotychczasowy rekord banow na jedno IP heh

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor banita
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 20 Gru, 2004 14:11   

że co :o ja chodze na ustawki a nie do szkoły.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |