| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
owłosienie
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 20:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nidhogg to było do mnie? A więc mi nie chodziło o mokrą koszulke np. na brzuchu tylko pod pachami. Od razu mówię,że facet nie chodzi z rękami cały czas w górze Mr. Green Po porstu nieraz są tak wielkie,że widać bez podnoszenia rąk,a nieraz przy podnoszeniu ręki jak np. na coś sie pokazuje,albo cuś i to mnie troche denerwuje,ale poza tym to mi nie przeszkadza.
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubie swoje kudły ^^ przynajmniej jest mi ciepło biggrin a jak zmokne i jest mi zimno to wyglądam jak kudłate coś biggrin Jestem dość poważnie owłosiony ^^.... niektóre koleżanki mówią mi Zwierzaku ^^ coś w tym musi być Twisted Evil

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie nie mrowa nie do CIebie ino do kolegi, co napisal ze wraz z pachami by musial ogolic klate - w czym zwiazku nei widze.

hyh feanor i pewnie poslady tez masz owlosione ? :> hyh fuuu Wink

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 24 Gru, 2004 10:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No oczwiście Smile ciepło w pupke ^^

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dominik 69 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 25
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 01:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

facet bez włosów pod pachš to jak facet z ogolonymi nogami Very Happy
taki juz męski urok że sa owłosieni, jedni bardzije drudzy mnie ale sš.
No i ja wcale niechciałbym tego zmieniac....jakos mi to nieprzeszkadza i mojej partnerce też nie.
Kobieta wiadomo musi mieć "czyste" ciało a facet niekoniecznie :-)

moje koleżanki nawet mówia że facet owłosiony jest bardzije męski :-)

_________________
auto jest bogiem, prędkoœc nałogiem, życie zabawa a sex podstawa :-) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 10:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

denerwują mnie te teksty "kobieta musi miec czyste cialo" =/, facet tez musi miec czyste ciało, to ze ja jestem kobietą nie zwalnia mojego faceta z tego zeby o siebie nie dbał i sie pocił jak świnia (przez długie i gęste włosy pod pachą sie poci jak świnia) więc lepiej zeby chociaz je przycinał.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 10:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak kobieta musi byc czysta a teraz tak zastanawiając się ... patrząc na sfery sexu itd ... to face uważa że kobieta musi miec zgolone ślicznie wlosy łonowe ... bo przeciez jak coś to on nie bedzie sobie grzebieniem zebów czesał ... a jeśli dziewczyna chłopakowi robi tzw "loda" to co ... on moze byc owlosiony ? ...
Ja jakos nie lubie jak facet jest bardzo ale to bardzo owlosiony ... yyh ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 10:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wlasnie, bo to kwestia estetyki niby =/
Kobieta musi być pozbawiona wszelkiego włoska poza głową i twarzą przeciez =/ (a i brwi musi mieć odpowiednio powyrywane) a jak facet ma dzungle w gaciach to przecież to nie moze nikomu przeszkadzać bo jak. Tylko kobieta ma w ten sposób o siebie dbać bo kobiecie nie ma prawa przeszkadzać cos takiego =/

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
dominik 69 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 25
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 11:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

widze że sie niezrozumieliœmy Exclamation
dlatego było w cudzosłówiu "czysta" bo to miałš byc przenoœnia.

hehe i widać dziewczyny że wy jeszcze mało wiecie.
Mówicie o chigienie...no bo taka prawda że trzeba o niš dbać ale nie wszyscy sš jak jest napisane œmierdzšcy Evil or Very Mad
no wybacz może Ty spotkałaœ takich facetów....niedbajšcych o siebie...tak jest szczególnie z napalonymi małolatami. Za pare lat zobaczycie jak to jest...no chyba że też traficie na goœci którzy beda sie myć raz na tydzień hehehe!!

a owłosienie w miejsach ntymnych to co innego.
Miło jest gdy kobieta "dba o siebie" Smile i jest zero lub parwie zero Smile

u faceta jest inaczej...zbytnio sie tak nieda...a pozatym nie penis jest owłosiony a wiec nie dokońca włosy te przeszkadzajš podczas robienia "loda"!
No i faceci w tym miejscu tez powinni strzyc włosy hehe ale nie na zero tylko delikatnie...i wszystko bedzie cacyy....ale tylko tu i na głowie....klata, pachy...to zostaje Smile

_________________
auto jest bogiem, prędkoœc nałogiem, życie zabawa a sex podstawa :-) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dominik 69 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 25
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 11:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i jeszcze spójrzcie na wygląd....facet chodzi w bokserkach czy coś i tego niewidac...a kobieta w stringach i co??
no wybaczcie ale sama dla siebie powinny dbac o to szczególne miejsce Razz

_________________
auto jest bogiem, prędkoœc nałogiem, życie zabawa a sex podstawa :-) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 11:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ej no bez przesady nie popadajmy w skarjnosci, nei kazdy facet zyczy sobie coby jego baba wygladala jak mala dziewczynka, nie kazdemu to odpowiada i nie w kazdych okolicznosciach, wiadomo, ze bardziej estetycznie sie wyglada majac wygolone pachwiny a wlosy lonowe w jakotakim porzadku (wiecie, no taki gaszcz wychodzacy z majtek nawet dla mnie slabo wyglada).
a ogolony facet rzynajmniej dla mnie wyglada ciutke smiesznie - wiec tez bym tego nie traktowala jako codziennosc, a jako urozmaicenie pewnych zabaw Wink

po za tym jak juuz pisalam wyzej i jak feanor pisal - swedzi jak cholera w momencie odrastania wloskow, wiec tez nie qwiem co jest bardziej nieestetyczne - hery czy zapalenie mieszkow wlosowych.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 11:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie pisałam o to ze facet jest brudny czy smierdzący Wink
noi w tym momencie i my się nie zrozumielismy =)
no coz, facet powinien dbać o siebie, tez powinien się hmm jakby to ująć Wink "strzyc'/?/ =p
ale przy kobietach, wiesz jest taki problem, chciałoby Ci się co 2 dni golić całe ciało? no albo pratycznie prawie całe?
tak nóżki rozumiem, samam gole co hm.. 3 dni/?/ wlosy lonowe tez (tylko neico zadziej) ale wiesz, gorzej juz z owlosieniem na hm.. brzuchu, piersiach, rękach czy twarzy (wiesz meszek na policzkach i wogóle).
Powiedz czy chcialbys spędzać ze 2 godziny co 3 czy 4 dni (w przypadku rąk to co 2 bo dotykanie lekko odrastajacych włosy jest b. b. niemilym uczuciem) na goleniu calego ciala?..

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
dominik 69 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 25
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 11:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niewiem...niejestem kobietšwiec trudno mi powiedzic coœ na ten temat Smile
i niemówie że całe ciało ma być bez włosków...na brzuszku czy pleckach a nawet delikatne wloski łonowe sš ok...niemam nic przeciwko...ale tylko delikatne i nic wiecej.
Jak by to kobieta wyglšdała z włosami pod pachami...no weŸcie...niemógłbym patrzec Rolling Eyes
a u faceta...też powinien dbać ale nie depilować całego ciała...wygladał bym jak (sorki) pedał

_________________
auto jest bogiem, prędkoœc nałogiem, życie zabawa a sex podstawa :-) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 11:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak ale kto tu mowi o depilacji calego ciala =)
wg. mnie kobieta powinna pozbawiona byc: wlosów pod pachami, wlosów na nogach, i przynajmniej powinna mieć skrócone wlosy lonowe
ale nic by się nie stało, żeby facet zamiast 6 cm. gąszczu pod pachami miał tego ze 2 cm. (czemu tego nie skrócić) i nie miałby zadbanych wlosów lonowych.
Więc mam nadzieję doszliśmy choć częściowo do porozumienia.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
dominik 69 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 25
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 11:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i ja mam takš nadziejęSmile
wiadomo juz io co chodzi Smile

_________________
auto jest bogiem, prędkoœc nałogiem, życie zabawa a sex podstawa :-) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |