| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Zdrowie
Autor Wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 20:56   Zdrowie

mysle ze przydalo by sie forum o zdrowiu...
Chodzi tu o to ze ktos ma jakies objawy niepokojace i chciałby sie dowiedziec co mu dolega... (nie chce zebyscie pomysleli ze to forum bedzie dlatego zebym byał moderatorem mam nadzieje ze tak nie myslicie..)
Przejdź na dół
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko, ale aby takie forum powstalo wyraze zgode na to tylko wtedy jesli bedzie je moderowal lub bacznie przygladal mu sie ktos kto sie naprawde na tym zna, jakis lekarz np. jesli mialoby to powstac trzeba napisac specjalny regulamin ze wskazowki nie sa pewne i nie zaleca sie ich stosowanie bez uprzedniego skontaktowania sie z lekarzem.

Pozdrawiam Kamix.

P.S: jesli wszystkie moje postulaty beda spelnione tylko wtedy sie na to zgodze Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 21:08   

moja mama jest lekarzem i ja moge sie jej pytac o rozne rzeczy Rolling Eyes
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 21:09   

Świetny pomysł Gabra Smile moja mama też jest lekarzem... spoko by było gdyby był taki dział.
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 21:10   

jakbym nauczyla mame korzystania z forum moze by sama cos pisała..ale wątpie (ma 53 lata biggrin )
Powrót do góry
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

też kiedyś myslałam o takim dziale jak zdrowie, naprawdę by się przydał Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 23:39   OT (choc nie tylko) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
moja mama jest lekarzem i ja moge sie jej pytac o rozne rzeczy Rolling Eyes

hm nie chcialaby sie czepiac, ale sciemniarstwem sie brzydze, powidz no gabra jak to z ta Twoja mama jest bo raz jest pielegniarka (vide http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=5043&start=15) a raz lekarka, a roznica sporawa...

hm a po za tym to nei wiem, czy taki dzial mialby sens - jakos nigdy nie leczy sie przez telefon, a objawy moga byc mylace, przez co mozna ludzi wprowadzac w blad etc etc, a takie drobne problemy, to juz sie pojawiaja w roznych miejscach.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 23:48   

Ja też myślę, ze lepiej pójść do lekarza, bo przez internet nikt Cie nie osłucha...
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 23:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Juz kiedys byla o tym rozmowa dosc dawno. Takiego forum nie powinno byc poniewaz zle moga byc opisane objawy oraz watpie aby tu byl ktokolwiek o jakies wiekszej wiedyz medycznej. Lepiej wogle nie radzi w takich sprawach niz zle. najlepiej udac sie do lekarza i tyle Wink

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
~Gabra
Gość
PostWysłany: Pon 20 Gru, 2004 16:23   

uhm ja tez stwierdzilam teraz ze to niepotrzebne a do nidhogg:moja mama jest pielegniarką ale zna sie na bardzi wielu rzeczach bo długo studiwała medycyne i po objawach czesto moze stwierdzic co komu dolega.A szczerze:ja jakos niewidze róznicy miedzy pielegniarka a lekarka ale w sumie oni sie róznia.
A wtedy to było przejezyczenia elbo pomylenie bo tych wyrazow nie odrozniam.
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 20 Gru, 2004 16:27   

tam na górze to ja:) temat do zamknięcia albo wywalenia.^^
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pon 20 Gru, 2004 16:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja mama jest również pielęgniarką, ale na pewno jedyną radą jąką byście usłyszeli w związku z opisanymi objawami to "Proszę skonsultować się z lekarzem".
Jeśli boli głowa, to można poradzić APAP czy inną tabletkę ogólnie dostępną, ale jeśli głowa boli często trzeba zasuwać do lekarza...
Nie mamy tu lekarzy, którzy będą udzielać nam porad. Większość (a raczej prawie wszystkie) odpowiedzi sami byście pisali. Tym można naprawdę wyrządzić wiele szkody. Ze zdrowiem nie ma żartów.
Chcecie forum o zdrowiu albo inny poważny dział? Proszę bardzo - piszcie do lekarzy, pielęgniarek, psychologów... Znajdziecie dorosłych, którzy zajmą się odpowiadaniem i zrobi się forum jakie będzie Wam potrzebne.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 12:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już był poruszany ten temat na forum. Ja jestem jednak za nie. Na forum wchodzą również dzieci,które nie rozróżniają często kpin od prawdziwych postów i mogą uwierzyć naprzykład w coś w stylu "nasyp "Kreta" do wody,wypij..." Rolling Eyes . Podpisuję się pod ToJą-to forum może tylko nieźle namieszać.
Co do mam lekarek czy tam pielęgniarek-to nie ma znaczenia. Zalezy Wam tylko na tym,żeby być modem dlatego od razu lecą teksty typu "Moja mama jest lekarzem,mogłabym moderować ten dział...". Nie! Skąd my mamy wiedzieć,czy Wasi rodzice naprawdę są lekarzami? Równie dobrze ja moge powiedzieć "mój wujek jest informatykiem,więc nadaję się na moderatora działu 'komputery'".
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 14:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no jednak to zły pomysł a że Gabra napisała że jej mam to pielegniarka czy lekarka to nie znaczy że poluje na moda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 15:27   

wcale nie poluje,co sie tak mnie uczepiliscie!!!Pomylic sie mozna!Boze jacy wy czepliwi Confused
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |