| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Nacjonalizm
Autor Wiadomość
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 16:53   Nacjonalizm Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wlasnie ;]
kto z was jest nacjonalista , szowinista lub rasista ?

"We must secure the existence for our race and the futuer of the white children" ;]

Pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 16:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm zarobisz zaraz odemnie ostrzezenie chocby za post o homosexualistach. Ale poczekam i poobserwuje.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 17:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm ;]
spoko przez 2 lata nie wyrwalem zadnego ostrzezenia a od 1 nikt nie zgina

nie boj sie niedlugo znowu mi sie znudzi forum pojde sobie i znowu wroce po paru miesiacach

juz wierzba sie do mnie przyczepila o ten post

wypowiedzialem swoje zdanie na ten temat
kiedys kazdego geja to gonili ;] wstyd sie bylo przyznac
a teraz to tacy jeszcze mi tu manifestacje urzedzaja i mowia ze sa dumni z tego
ten swiat oszaleje
no jak to chlopak z chlopakiem a pffffffuuuuuuuuuuuuuu zygnac mozna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak tak pani Wierzba która oczekuje zeby nie było bluzg w strone jakiejkolwiek mniejszośc czy większosci pilnuje porządku hehe.
No ale szczerze powiedziawszy czemu nie mają być dumni? Ty jesteś pewnie dumny z tego że jesteś heteroseksualny, że masz (jeśli masz) partnerke/dziewczyny (bo chyba nie partnera panie mogromco homoseksualistów). Facet z facetem hm.. Ciebie to może obrzydzać, kogoś innego nie, znowu kto inny (homoseksualista) ... A kobieta z kobietą? czyżby to Cie nie obrzydało? "oj nie bo to fajnie popatrzeć"?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 17:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ee tam przy paniach przynajmniej nie zygne ale nic fajnego dla mnie w tym nie ma ze panna z panna
eh to nie dla mnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 17:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ee tam przy paniach przynajmniej nie zygne ale nic fajnego dla mnie w tym nie ma ze panna z panna
eh to nie dla mnie


a moje zdanie jest jeszcze takie ze homosesualizm staje sie modny
staje sie popkultura i tego szajzu bedzie coraz wiecej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał/a:
hmm ;]
spoko przez 2 lata nie wyrwalem zadnego ostrzezenia a od 1 nikt nie zgina

nie boj sie niedlugo znowu mi sie znudzi forum pojde sobie i znowu wroce po paru miesiacach

juz wierzba sie do mnie przyczepila o ten post

wypowiedzialem swoje zdanie na ten temat
kiedys kazdego geja to gonili ;] wstyd sie bylo przyznac
a teraz to tacy jeszcze mi tu manifestacje urzedzaja i mowia ze sa dumni z tego
ten swiat oszaleje
no jak to chlopak z chlopakiem a pffffffuuuuuuuuuuuuuu zygnac mozna



Ojeeej znudzi si sie i pojdziesz wrócisz :/ Oojaaa ... ale faaajnie :/

Co do manifestacji etc to mi to szczerze mówiąc wisi ... homo czy bi nie przeszkadzają mi dopoki nie zaczną robic burd ...

A co do tego że staje sie to "modne" to watpie ...
Może dlatego jest tak dużo osób odmiennej orientacji bo sie to poprostu roznosi i już ... albo zawsze tyle było a teraz poprostu czesciej sie o tym mówi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szczerze to i sama nie popieram homoseksualizmu "dla szpanu" jednak homoseksualizm wrodzony bądź nabyty (prawdziwie nabyty) nie ejst rzeczą złą. I jest rzeczą nieodwracalną, więc jeśli ktoś nawet nie potrafi zaakceptować to musi chociaż chodzic obojętnie, bo to jest wybór każdego człowieka.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 17:55   

Cytat:
I jest rzeczą nieodwracalną, więc jeśli ktoś nawet nie potrafi zaakceptować to musi chociaż chodzic obojętnie, bo to jest wybór każdego człowieka.

W niektórych miastach może być trudno z tą obojętnością - ja np. nie znam osobiście osoby, która by to dziwactwo tolerowała... I mnie też się to udziela i jest mi z tym całkiem dobrze.
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 18:01   

Ludzie, to temat o NACJONALIZMIE, a nie HOMOSEKSUALIZMIE!
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz napisał/a:
Ludzie, to temat o NACJONALIZMIE, a nie HOMOSEKSUALIZMIE!


No ta :/ ... Yh ...

A co do mnie nie jestem szowinistką nacjonalistką itd ponieważ jestem tolerancyjna dla innych narodów i uważam że każde z państw ma coś interesującego ciekawego w swojej historii tradycji etc etc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 18:18   

Hmm... a jeśli ja szczerze nienawidzę terrorystów i chętnie bym ich wszystkich powyżynał jak niedorobione świnie - to jestem rasistą, czy nie?
To jest poważne pytanie, jakby się kto pytał Wink.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 22:05   

A więc ja nie mam nic do innych narodów oprócz Amerykanów (nie rdzennych tylko tych plastikowych, chyba każdy wie o co mi chodzi), a więc toleruje homosexualistów dopuki do mnie się nie doczepią, nie mam nic do murzynów, Arabów, Chińczyków Japończyków (no Japonkom zazdroszcze urody)... nie leję nikogo za to, ze jest żydem, prawosławnym czy buddystą. Nie toleruje tylko wielkich panienek i dresów, ale to raczej ich wybór, ze są kim są...
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Sty, 2005 17:17   

Dresy, buddyœci, prawosławni, homoseksualiœci to NIE SĽ narodowoœci.

Nacjonalizm to uznanie Narodu za najdoskonalszš "sferę" życia i działalnoœci ludzi, za najlepszš formę organizacji/przynależnoœci (ciężko mi znaleŸć odpowiednie słowo) społecznej. Wišże się to z ukochaniem własnego Narodu. Niestety, niekiedy ludzie wišżš to z ksenofobiš- ona jest jednak wypaczeniem idei narodowej.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Sty, 2005 17:25   

Cytat:
A więc ja nie mam nic do innych narodów oprócz Amerykanów (nie rdzennych tylko tych plastikowych, chyba każdy wie o co mi chodzi)

Wiemy wiemy Wink.
"We're All Living In Amerika" Rammsteina - i wszystko jasne!! Mr. Green
Cytat:
Nie toleruje tylko (...) i dresów

Dresy nie są ludźmi, ale nie poznanymi jeszcze bliżej kryptydami. Nie tolerowanie ich nie jest grzechem, to i nie trzeba się do tego tak przyznawać... zresztą, mało kto ich toleruje Razz.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |