| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Super sen
Autor Wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 16:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to jest na obozach ... jak sie ma lunatyków w pokoju biggrin

Pare razy mi sie zdarzały takie osóbki biggrin ...
N w tym roku biggrin była sobie dziewczyna ... i ja akurat nocką wracałam do pokoju ... od chłopaków przez okno ... ale pominmy ... i wchodze do pokoju i słyszę z drrugiego jak ktoś coś gada "AAaaa ... BAgno ... nie nie .... ja nie ide " i jakiś dialog prowadziła zapewne związane to było z tym że na drugzi dzień mieliśmy na bagna iść <lol> ale miałam z niej glebe biggrin ...
No cóż biggrin
Kiedyś miałam takę dziewczyne w pokoju co sie na balkonie budziła rano ... no poezja ... Eh Wink

Ciesze sie że nie jestem lunatyczką i nie mówie przez sen ...
Bo chyba przez sen mowi sie tylko prawde :> i jakby to moi rodzice wykorzystali Ooojoojoj Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 17:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hheeh gbrielen ja kiedy bralam takie leki na depresje ktore w dzialaniach ubocznych napisaly ze moga wystepowac koszmry nicne...no to ja niestety je mialam..snilo mi sie ze bylam w spiacze przez 5 lat i sie obudzilam na wielkanoc....i w rezcywistosci sie iobudzulam i polecilam do rodzicow zeby im powiedzic ze jzu nie spie..poptrzyli na mnie jak na glupia i rano skontakowali sie z lekarzem i leki zpstaly mi odstawione Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 22:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skoro już mówi(my)cie o snach,to ja Wam powiem,co mi się kiedyś śniło...przypomniało mi się... Rolling Eyes biggrin No,więc śniło mi się,ze siedziałam se z kolegą w pokoju...i zaczęliśmy w pewnym momencie o seksie gadać...Razz Ija tak gadam,gadam...i nagle czuję,że nie śpię,ale nadal coś mówię!!Ja po prostu wszystko mówiłam NA GŁOS!!Jak się obudziłam,to coś o prezerwatywach gadałam... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 02:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

buhahah sny erortyczne to tez normlana sprawa...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 15:59   

Ja zawsze na wszelakich wyjazdach zawsze przed snem sobie wmiawiam, ze mam nie gadać w nocy, kiedyś krzyczałam imię kolegi, który spał w pokoju obok, koleżankę obudziłam. Kiedyś na obozie weszła nam dziewczyna o 5.00 rano i my śpiące gadałyśmy o facetach tak jakbyśmy prowadziły rozmowę i ona też zaczyna gadać, bo mysli, że my rozbudzone i po pewnym czasie zauważyła, ze śpimy, to stało się legendą...
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 18:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mialam dzisiaj sen - -" omg ^^ ale bardzo ciekawy.
Śnił mi się jutrzejszy i wtorkowy dzień w szkole =) we wtorek, na 1 czy 2 lekcji skapnęłam się że nie mam obrazka na plastykę którą mam na ostatniej (Cool godzinie. Więc na którejś z przerw pobiegłam do domu, wzięłam klej, blok, rozbite bombki i różne takie rzeczy. I zaczęłam robić kartkę =/ rano sie budze i mam w głowie całkowity obraz kartki i teraz mam zamiar taką zrobić =), niezłą mam inwencje twórcza ;-) hehe

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 04 Sty, 2005 20:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj niegrzeczna Iduś a taka niepozorna się wydaje RazzRazzRazz. Wierzba oby więcej takich snów biggrin. elfka to musiało być naprawde niezłe żeby przez sen gadać.
A ja właśnie dziś rano śnił mi się sen że mama robiłą taki blok czekoladowy z czekolady i herbatników (jak tylko dorwe się do przepisu to wrzuce Smile.) I tata mnie obudził ja szybko siadam i pytam się "a masz herbatniki"? to tata mówi co? ja się rozbudziłam już i powiedziałam zaraz "nie nie to tylko sen biggrin"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 13:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się kiedyś śniło, że chodziłam po ogromnym budynku z tysiącami pokoi.
Spotykałam w nim znajomych i całkiem obcych. Niektóre pomieszczenia były puste, inne umeblowane. Ale było w tym coś dziewnego... Ciężko mi było oddychać. Chwilami mało się nie dusiłam (w śnie oczywiście).
I kiedy się obudziłam byłam cała (od stup do głów) nakryta kołdrą.

Albo jeszce cosik...

Prawie zawsze kiedy zasypiam mam takie wrażenie, że robie krok po schodach, ale nie ma schodka i tak jakby spadam. To wprowadzenie do pełnego zaśnięcia.
Zawsze przechodzi mnie wtedy dreszcz.

Czy wy macie coś podobnego ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No,chyba kazdy tak ma biggrin A Ty Różiu tez niezły sen miałaś biggrin Mi się kiedyś często śniło,że moją mamę zabijano biggrin Brr...Pamietam,że w momencie strzału w jednym z takich znów krzyknęłam tak-maMA!-Tę drugą sylabę dwa razy głośniej biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 07 Sty, 2005 08:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się coś śni bardzo żadko...... Ale ostatnio miałem 2 sny..... nieprzyjemne oznaczjace ciężkie czasy, smuek i zawód miłosny... czyli to co zwykle Sad

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Sty, 2005 15:11   

Ja ostatnio miałam sen, sprawdzając w senniku oznaczał mniej więcej, ze mam za duże mniemanie o sobie, w sumie to miała dzisiaj jeszcze jeden będę musiała go sprawdzić. Dziwny sen był, chyba nawet wam go opowiem, zebyście się nabijali z mojej chorej wyobraźni:
Porwano moją koleżankę, okazało się, ze grasuje gwałciciel, razem z mamą i policjantem. Biegłam przez las, bo wiedziałam, ze w nim jest gwałciciel. Trafiłam na znajomych harcerzy, którzy mieli ćwiczenia i zaczęli mi gadać, zebym z nimis trzelała z wiatrówki i zostawiła tego jakiegoś tam gwałciciela. Ja nie zrezygnowałam i usłyszałam płacz z pobliskiego baraku podeszłam tam i wiedziałam, ze w środku jest ten gwałciciel i gwałci chłopczyka Confused nie wiem skąd się wziął chłopczyk. Ja nagle urosłam wielka i stałam się chowańcem w Black & White, tylko takim, który decyduje jak bóg. Podniosłam ten barak i zaczęłam nim potrząsać, wyleciał gwałciciel i go zamknęli, a chłopczyk wypadł w kawałkach i jego głowa rozmawiałą ze mną, a ja go potem poskładałam.... strasznie dziwny sen
Powrót do góry
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 01:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Odczuwam dotyk we śnie, ale tylko w snach erotycznych, nie wiem czemu.

A to, z czym zderzyła się Tav to refleks senny.
Zaraz po przebudzeniu, szczególnie gwałtownym, nie wszystkie nerwy przestawiają się na działanie aktywne, co sprawia, że pamiętamy sny zaraz po przebudzeniu. Może to też objawić się halunami, obrazami ze snu widzianymi już po obudzeniu. A czasem, jak miałem pare razy, refleks nie dotyczy tylko wzroku.
Miałem przypadki, gdy elementy snu wplatały się w moją pamięć tak głęboko, że wypaczały ją...Obudziłem się, ale umysł działał na ścieżkach snu, i minęło dobre 5 minut, zanim udało mi się oddzielić jawę od snu.

Podobnie działa lunatykowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 17:37   

ja mam dość dziwne sny
często śni mi się że śpię i jak się budzę - to wydaje mi się ze budzę się we śnie i zaczynam robić różne dziwne rzeczy
czasami również w snach mam deżawi czy jak to sie tam piszcze czyli przeżywam jeszcze raz to samo
pamiętam takie sny dokładnie i potem sie dziwie czemu nie zrobiłam czegoś inaczej
Powrót do góry
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Pon 24 Sty, 2005 15:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ciekaw jestem, czy ktokolwiek z was ma kontynuacje snów, które mięli dawno temu?
Mnie naprzykład, co jakiś czas śni się ta sama biblioteka, przypominająca labirynt, w której błądzę z, uwaga uwaga, moimi postaciami z Baldur's Gate / Shocked /, I szukam kogoś. Po jakimś czasie pojawia się tam smok. Do końca snu uciekam, mijam kolejne półki, uchylam się przed ogniem, rzucam książkami itp.
3 dni temu śniło mi się, że jednemu z nas /który okazało się, był moim kumplem z Bractwa, Michałem.../ udało się przewrócić na smoka półkę, taką wielką, 8-metrową. Odkopaliśmy smoka który, nieprzytomny, przybrał ludzką postać. Zaczęliśmy go dobijać, ale odwróciłem go na plecy i...to był mój ojciec.

Obudziłem się o 5.40 rano i wolałem już nie zasypiać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 24 Sty, 2005 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cóż.. pamiętam.. mój najwspanialszy sen w życiu:
(nie śmiać się ;P)
Śniło mi się kiedyś, że byłem kawalerzystą Polskim - Ułanem - była wojna, a ja nie wiem w jaki sposób znalazłem się na linii frontu (może też dlatego pewne "słynne opowiadania [Hi Kinga Razz] mówi o kawalerii polskiej - moje zamiłowanie do tej grupy wojskowej). Pamiętam, że szarżowałem wraz z kilkoma innymi członkami oddziału (co ciekawe - same znajome twarze w tym oddziale były ;D) na jakiś zmechanizowany oddział (O_o) - zastanawiałem się czemu każą mi atakować coś, czemu nic zrobić nie mogę, ale cóz - nagle usłyszałem w głowie huk - i w boku mnie coś zaczęło kłuć - kiedy się obudziłem, bok dalej mnie bolał, byłem cały oblany potem - i zacząłem coś nagle gadać o wyższości Mosina nad KAR'em Razz (nie mam pojecia skąd) - ech.... za dużo chyba tych wojen w swojej głowie przeżywam XD

Pytacie dlaczego wspaniały? Bo wreszcie mogłem się poczuć jak prawdziwy polski wojak Smile

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |