| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Super sen
Autor Wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 22:27   Super sen

Wczoraj oglądałam z moją mamą telewizję. Leżałyśmy sobie w najlepsze i gadałyśmy. Przysnęłam. Pamiętam ten sen - byłam muchą, leciałam do miodu, ale wpadałam i się przyklejałam. Koniec snu.
Obudziłam się i coś tam do mnie mama powiedziała, a ja odpowiedziałam, 'chyba przysnęłem'. PRZYSNĘŁEM.
Po jakichś 20 sekundach nie wiedziałam czy jestem ON/ONA/ONO. Myślałam, że dalej jestem muchą.
Nie wiem co to było, ale przez jakieś 10 minut po śnie czułam zapach miodu, mimo, że tego w pobliżu nie było.

Mój kolega też miał podobny sen z muchą, tyle, że jakiś czas po nim bolały go ręce.
Przejdź na dół
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 22:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja w snach zawsze czuje zapachy.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 22:35   

Ja w snach zawsze czuję smaki, zapachy też, ale nie zawsze, ale smaki czuję zawsze... pamietam jak mi się śniło, ze wcinałam zupkę chińską... ach ta podświadomość jaka ona jest wspaniała
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 11:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion widocznie śniła ci się elfka Very Happy
Ja żadko miewam sny...często śni mi się że przed czymś/kimś uciekam , czuję wtedy ogromny strach zazaza...Czasem też mi się śni,że spadam , spadam i spadam w jakiiś ocean ( wtedy się podobno rośnie , jeśli się odczuwa że się spada)
Czy Wy macie też czasami takie odczucie . że jak śnicie o czymś to wiecie że to jest tylko sen i nie trzeba się bać? Ja tak kiedyś miałam.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 11:14   

Tav, Ty jesteś ono, każdy to wie nie od dziś. ;> Ale i tak Cię luuuvam. :*** xD'

Co do snów - ja czuję we śnie dotyk. Smaki też czuję, zapachy rzadziej. Bywa, że wiem, że śnię, więc się nie boję, kiedy to jest koszmar.

Pamiętam taką sytuację. Spałam sobie, miałam chyba z pięć lat. Śniło mi się, że mama głaszcze mnie po głowie i że ma na sobie swój niebieski fartuszek w kratę. W pewnej chwili się obudziłam, patrzę - a przede mną siedzi moja mama w tym fartuchu i gładzi mnie po głowie. Niezłe, co? Shocked
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 11:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh ja czesto mam cos takiego, ze jak sni mi sie ze ide gdzies na przyklad i schodze dajmy na to z kraweznika, to sie potyka, ugina mi sie noga i w rzeczywistosci tez mi sie ugina, pojawia sie nieprzyjemne uczucie spadania i wtedy sie przebudzam (yyy chyba nie istnieje taka forma ale najlepiej oddaje co sie dzieje - bo obudzenie to to nie jest)
przemilczajac fakt, ze kilka razy snilo mi sie, ze dzwonil budzik, wstawlam, ubieralam sie szlam do szkoly i w polowie drogi budzialm sie zawiedziona, ze jeszce w lozku jestem i to wszytsko przedemna.
a smaki i zapachy jak najbardziej czuje - wlasnie w tych 'szkolnych' zawse czuje smak i zpach kawy, spaliny w drodze etc.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 12:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nidhogg napisał/a:
heh ja czesto mam cos takiego, ze jak sni mi sie ze ide gdzies na przyklad i schodze dajmy na to z kraweznika, to sie potyka, ugina mi sie noga i w rzeczywistosci tez mi sie ugina, pojawia sie nieprzyjemne uczucie spadania i wtedy sie przebudzam (yyy chyba nie istnieje taka forma ale najlepiej oddaje co sie dzieje - bo obudzenie to to nie jest)


oj a ja tak mam przynajmniej raz w tygodniu, i to tak samo =]
ide nagle sie potykam i ugina mi sie noga i sie chwilowo przebudzam z głupim uuczuciem.
Zapachy, smaki i dotyk jak najbardziej. To chyba normalne

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 13:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj mam sny bardzo realistyczne Wink
Czuję często zapach smak dotyk strach Wink czasami jeszcze chwile po przebudzeniu Smile

Mialam sen że spotkalam sie ze znajomymi z obozu taki Hym zlocik w tym samym miejscu biggrin to czułam nawet mokrą wode Smile HyHY ...

Jednak jak sie budze rano i próbuje znow zasnąc to sen nie jest juz taki realistyczny ... te kolory itd Smile

Też miałam takie sny że sie w nich budziłam szłam do szkoły itd biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 13:35   

A to uczucie spadania i załamanie nóg mam częst tylko, ze z reguły mi się śni i to jest najczęstsze, że idę gdzieś po Bielsku i schodzę z takich starych schodów, potykam się i spadam, to mam nawet najczęściej przed zaśnieciem. A co do snów to mam pytanie, bo koeżanki się ze mnie śmieją, jak często kontunuacje snów, np. śniło mi się kiedyś, ze płynęłam promem, droga jego była charajkterystyczna i niedawno mi się śniło, że płynęłam tym samym promem, tą samą drogą, ale po roku i ze znajomymi... to tylko przykład, ale mam wiele takich snów
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 15:17   

Ja też tak mam! Ja też! To uczucie przy przebudzeniu jest okropne, często aż podskakuje na łóżku, albo się silnie wzdrygam. Tutaj idę, idę [też często po krawężniku, czasem po prostu po jakiejś kłodzie], a nagle ześlizguje mi się noga i wtedy się budzę. Dziwne uczucie, bardzo nieprzyjemne. No, ale nie jestem sama. ^^" Ja tak mam, kiedy płytko śnię, najczęściej kiedy zasypiam.
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 18:48   

Taki sen? hmm dziwne.. chociaz ja tez tak miewam..budze sie i zapominam o Bożym świecie. Czesto tez spadam z łóżka hehe:) sen jest jakby na jawie... Rolling Eyes ale niektore nierzeczywiste..
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 23:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a z kontynuacja, mi sie kilka razy zdazrylo, raz to nawet prawie tydzien, snilo mi sie albo to samo w roznych wersjach, albo kontynuacje, heh az sie zmeczona poczulam w koncu nop bo ile mozna w kolko o tym samym.

ha a teraz mi sie przypomnialo, raz mialam taki sen, ze przylecieli jacys kosmici (no generalnie malo istitne co tam bylo) ale usmiercali ludzi w sklepach muzycznych, na takiej zasadzie, jak sa te odsluchiwacze, zakladalo sie sluchawki i pyk, czlowiek umieral.
no i dokladnie pamietam co wtedy czulam, bylo to dosyc dziwne, jakby ktos mnie wyciagal ze mne przez piety, doslownie czulam 'jak zycie mi uchodzi' przez stopy.
dziwne, heh nigdy nei umieralam, wiec nie moge powiedziec, czy tak faktycznie sie czuje, ale musze przyznac, ze uczucie bylo dosyc dziwne.

znaczy of korz snilo mi sie kilka razy, ze mnie mordowali etc, ale taki dziwnie bylo tylko raz,

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 00:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a czy wiecie ze kidy snimy nasze cale cialo, wszytkie miesnie -poza oczami i misniami oddechowymi jest sparazlizowane? jest to tak zwany ruch R.E.M czy rapid eye movment i ruszamy w nim oczami sledzac sny..bezruch wynika z udaremniania nam zrobienia sobie czy komus innemu krzywdy...ruszamy sie podczas snu glebokiego w ktorym nie ma snow...fazy snu glebokiego i snu rem wystepuja naprzeminnie w coraz dluzych odstepach..i wogole niemowlaki maja wiekszosc faz rem Smile a marzenia senne powstaja za pomoca ciala migdalowatego (takie cos w mozgu) ktore odpowiedzialne jest za emocje i podcas snu nieczynne sa platy czolowe odpowiedzilane za logike i realizm w naszym mysleniu...daletego czasem jak mama mnie rano budzi to jej bluzgam Embarassed (wszak nie mogalabym tego zrobic na jawie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 10:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie w snach ktoś często zamienia w małe dziecko...nie cierpię tego... Evil or Very Mad biggrin
A te płytkie sny....też ich nie cierpię... biggrin Najcęściej śni mi się,że jadę na rolkach i się przewracam...Ale raz mi się śniło (w głębokim śnie już),ze byłam na jakiejś szerokiej ulicy z tata,a po bokach były rożne domy jednorodz. ze sklepami,zakłdami itd. I ja poszłam do kosmeyczki i ona mi zrobiła za darmo zabieg, a potem mnie wtajemniczyła swoją pracę biggrin No..i potem od niej wyszłam i nigdzie nie mogłam znaleźć taty...odwracam ię,a tam PIJAKI!!!!I mnie zaczęli gonić biggrin i ja spojrzałam w dół w jakąś dziurę.Okazało się,że pod spodem było moje łóżeczko ^^to skoczyłam na nie i się obudzilam..i jeszcze się lekko trzęsło.. Twisted Evil biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 13:25   

Czyli tylko podczas snu bez snów chodzimy, szamotamy sie i tak dalej? A mówimy także tylko wtedy, bo mi się zdarza i to nawet często gadać przez sen, a tak propo to przypomniało mi się jak koleżanki opowiadały (są siostrami), ze jedna drugiej chciała zrobić kawał i wpadła do niej w nocy i zaczęła wołać, że trzeba do szkoły iść, tamta w śnie wyskoczyła z łóżka i zaczęła biegać po pokoju i wołać "Gdzie są moje majtki", tam samo ich brat nagminnie lunatykuje
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 8 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |