| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
tematy o których boimy się rozmawiać
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 18:56   tematy o których boimy się rozmawiać

Jednym z tematów o których boimy się rozmawiac.. no przynajmniej ja czuje do tego lęk jest śmierc.. Rolling Eyes zastanawiałam się duzo jak to jest.. czy moze istnieje po smierci tak jak nam ukazuje Biblia jakies zycie? to trudne do wyjaśnienia .. ludzie którzy przezyli smierc kliniczną czesto mowia o swietle.. ktore ich prowadzilo takiego typu rozne rzeczy... czy wy boicie się smierci?
Przejdź na dół
Noid
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 21:13   

Nie, nie boję się śmierci, ponieważ byłem z nią już bardzo blisko, wiem jak to jest i nie czuję przed nią żadnego respektu.
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 22:01   

Opowiesz cos o tym?
Powrót do góry
Noid
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 22:08   

Hm... tak publicznie na forum? Bo wiesz... to nie było zbyt przyjemne, ciężko się o tym wspomina... poprostu nie udało mi się to co chciałem zrobić... w ostatniej chwili zostałem uratowany - stety lub niestety.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oł, to co bym napisała teraz "przytko mi" byłoby bez sensu więc moze coś innego.
Cieszę się ze (jak się domyślam) próba samobójcza była nieudana...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 22:13   

Aaa.. Przepraszam.
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 22:13   

Noid.. napewno stety ze sie nie udało Mr. Green słyszłąm otym od Ciebie.. aj dobra nie poruszajmy tego tematu.
Powrót do góry
Noid
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 22:15   

panienka_wierzba napisał/a:
Cieszę się ze (jak się domyślam) próba samobójcza była nieudana...


Miałem nadzieję, że o tym nie dowie się wiekszość społeczności forum, ale skoro się domyśliłaś to potwierdzam, że to była próba samobójcza... jak napisałem, w ostatniej chwili zostałem uratowany, lekarz powiedział, ze jeszcze jakieś 10 minut i byłoby po mnie... Nie wstydzę się tego i szczerze mówię, że nie boję się śmierci, bo uważam, że i tak wszyscy zginiemy prędzej czy później więc śmierć jest rzeczą normalną.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 22:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale teraz z Tobą jestem ja i nie pozwolę Ci o czymś takim pomyśleć :* Wiesz czym to grozi :> Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 22:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm nie nie boje sie bo czego ?
mialabym zaczac sie bac wychodzic z domu, bo szalency, bo wypadki, bo bla bla
smierc jest naturalna, tak samo jak i zycie, to czem mialabym sie zycia bac.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 09:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja moze nie tyle samej śmierci sie boje co chorób i bólu Sad Ale teraz samej smierci rowniez sie boje dlatego ze jest osoba dla ktorej chce zyc i nie chce zeby cierpiala po mojej stracie Sad
W ogóle dla mnie zycie to cos pieknego i nie chce sie z nim żegnać Smile

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 13:28   

Ja potwierdzam slowa Noida, bo nie boję się samej smierci, bo ona każdego z nas weźmie ze sobą, ale bardziej się boję tego, ze mogę umierać w strasznych męczarniach i katuszach np. przez głód , lub raka kości, bo on jest jednym z najbardziej bolesnych, smiercią na jaką mam nadzieję, jest umrzeć przez sen, lub jakby miała być jakaś nienaturalna to przez zamarzniecie, bo wtedy też się zasypia jakby przez sen
Powrót do góry
Noid
Gość
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 15:02   

elfkaNenar napisał/a:
lub jakby miała być jakaś nienaturalna to przez zamarzniecie, bo wtedy też się zasypia jakby przez sen


O tym też co nieco mogę powiedzieć (wybrani wiedzą dlaczego) i potwierdzam te słowa. Człowiek wtedy nic nie czuje, zasypia lub mdleje i bezboleśnie umiera.
Powrót do góry
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 01:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przywykłem do bólu. Nie rusza mnie śmierć. Nie dbam o dobra materialne. Tylko jednej rzeczy boję się w odniesieniu do siebie. Ciszy. Nie takiej, gdy siedzisz samotnie w pokoju, tą ciszę oswoiłem, to moja domena. Co mnię przeraża to permamentna cisza, toważysząca osobie głuchej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no do wszytkigo da sie przywyknac..ale ja sobie tak mysle ze jesli chodzi o smierc to moze nie boisz sie jescze wlasnej (jescze bo im mlodszy czlowiek jest tym mniej go przeraza), a jesli chodzi o czyjas to byc moze jescze nie umarl ci nikt bliski (i cale szczescie) - ale wierz mi z tym sie nie da latwo pogodzic...a dobra materialne... wiesz jesli wszytko masz to nie wiesz jak czegos nie miec a wszytkie wyobrazenia typu..ze bez kompa/lodowki/telwizora dam sobie rade sa dobre ale tylko do czasu jak to masz (opczywiscie nie mam tu na mysli rzeczy juz tak oczywistych jak ubranie czy jedzenie)...ale to twoje zdanie i masz do niego pelne prawo - abslotunie nie chce noegowac twoich oddczuc - poprostu przedstawaim swoje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |