| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
mój wolny czas?
Autor Wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 23:13   mój wolny czas?

czy ktoś wie może kiedy zaczyna sie sezon rycerski 2005 / ma rozpiskę oficjalnych turniejów
[ a... jakby ktoś wiedzial to chodzi takie gdzie występują tańcerze ognia]
Przejdź na dół
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 00:30   

WeŸ nie szpanuj tak z tymi bractwami rycerskimi, przecież jako 14-latka to raczej mieczem nie machasz, zbroi też raczej nie udŸwigniesz (nawet samego hełmu) biggrin
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 11:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ha a byś się zdziwił psze pana Wink ja jako 14-latka (zaraz brat zacznie mnei objerzdżać Wink) zapierniczam w jego kolczudze, z nogami płytowimi mojego/jego kumpla w kapturku kolczym i nieżadko z jego drewnianym mieczykiem =).

A co do sezonu rycerskiego, chętnie przejechałabym sie na jakieś pokazy (choćby do Toszka) jeśli ktoś będzie miał jakieś informacje, bardzo prosiłabym o udostępnienie (sama też będe szukać). Moze nawet uda sie gdzieś kradziejke wypatrzyć Wink.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 12:02   

Jakoœ nie widzę sobie ciebie w mojej zbroi i zasuwajšcej z niezbyt ciężkim nawet mieczem. Siostra mojego kumpla ma lat 15 czy 16 a ledwo co podnosi.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 12:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w zbroje bym sie pewnie wpakowała =] w strój pewnie też, jesli takowy posiadasz. Miecz miejmy nadzieję jeszcze bym do tego podniosła (co nie jest niestety pewne hyhy) a czy zasuwałabym, na pewno bym zasuwała. Prędkość 0,5km/h? ale bym zasuwała =].

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 12:21   

Otwieracz napisał/a:
WeŸ nie szpanuj


jak narazie sie tylko pytam

Otwieracz napisał/a:
to raczej mieczem nie machasz,


no mieczem nie ale łańcuchami owszem

Otwieracz napisał/a:
zbroi też raczej nie udŸwigniesz (nawet samego hełmu) biggrin


zbroje nosiłam po treningach i turniejach nie raz i nie są takie ciężkie


a i nie bulwersuj się tak bo to na cerę szkodzi

dopisek -
panienko może Chwarszczany, są podajrze 24-27 sierpień, 8 km od Szczecina - trzy dniowy turniej w sprawie odnawiania zabytkowej kapliczki

i może - http://www.widok.eu.org/~blathen/strony/festiwalrycerski/program.php?lang=pl - jao plebs^^

[ o innych jeszcze nic nie wiadomo ale sie poszuka]
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 16:28   

To w takim razie musi być z ciebie kawał kobity.

Oczywiœcie, że zbroje SYFNE sš lekkie. Jednak im grubsza płyta, tym całoœć cięższa- nieprawdaż?

Mnie jakoœ nierajcowałoby popylanie w CIENKIEJ zbroi.

Mam gdzieœ, czy to szkodzi na cerę czy nie, ale wkurzajš mnie 14-letnie dziewuszki które pozujš na wielkich twardzieli.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 17:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kto Ci tu pozuje na wielkich twardzieli =/ czy toz e ktos sie interesuje rycerstwem (i tym związanym) musi być od razu twardzielem?
Niestety nie mogę wstąpić (do 16 roku życia) do bractwa, więc sobie jeszcze rok i drobinkę poczekam. Ale tam przecież nie tylko lata się w pełnej płytowej zbroi z dwuręcznym mieczem w łapskach przy czym sie skacze biega i robi salte ;/ (no dobra przesadziłam troszkę ^^) jest w każdym (przyzwoitym) bractwie też coś takiego jak tańce średniowieczne czy strzelanie z łuku (jednak do tego również trzeba mieć siłę w łapskach [naciagnięcie cięciwy]). Zawsze możemy trenowac tańce i np. pomagać naszym mężnym "mężom" ściągać, zakładać zbroje, przynosić im napitki na turniejach itp. :]
Osobiście to jednak chciałam trenowac tańce, strzelanie z łuku i ew. jeszcze walkę krótkim mieczem =).

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 18:16   

Wiem, wiem, poniosło mnie.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Gru, 2004 17:45   

Otwieracz napisał/a:
Wiem, wiem, poniosło mnie.


nie poniosło bo racje masz, nie wiesz poprostu kto szpanuje a kto nie jak ludzi nie znasz [ swoją drogą dzięki i tak nie znalazłam rozpiski turniejów]
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 20:50   

Czasami jest jakiœ w Warszawie na Brudnie na poczštku czerwca.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 17:20   

Otwieracz napisał/a:
WeŸ nie szpanuj tak z tymi bractwami rycerskimi, przecież jako 14-latka to raczej mieczem nie machasz, zbroi też raczej nie udŸwigniesz (nawet samego hełmu) biggrin


Hah, szpanuje się rzeczami modnymi. A o ile mi wiadomo, to rycerstwo (ogólnie określam o co chodzi) teraz modne nie jest, tym samym zbroje etc... Wink
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabrielen napisał/a:
Otwieracz napisał/a:
WeŸ nie szpanuj tak z tymi bractwami rycerskimi, przecież jako 14-latka to raczej mieczem nie machasz, zbroi też raczej nie udŸwigniesz (nawet samego hełmu) biggrin


Hah, szpanuje się rzeczami modnymi. A o ile mi wiadomo, to rycerstwo (ogólnie określam o co chodzi) teraz modne nie jest, tym samym zbroje etc... Wink


A nieprawda ! nie tylko modnymi Smile
Szpanowanie to chwalenie się Smile wiec czemu bractwem nie mozna szpanować ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a czy tu widzisz jakiś szpan panienko Kingo? bo ja nei za bardzo Wink
moze czas usunąc częć off topa?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No raczej nie widze Smile chciałam wyjaśnić tylko pojęcie szpan biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |