| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Rozbier Britney Spears (niby!)
Autor Wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Gru, 2004 11:06   

Nie wiem, czy to zobaczyc... Ale mozliwe, ze to kiedys widzialm tylko w innej grze. Trzeba bylo kuleczka przejsc przez labitynt, i po ktoryms razie wlaczyl sie jakis chinski stworek i wrzasnal. To jest tym bardziej szokujace, ze w zwyklych straszacych fleszach spodziewasz sie czegos, a w takich grach nie. Mysle, ze chodzi po prostu o to, ze ludzie nie boja sie tyle szpetnego stwora, co tego, ze wyskakuje tak nagle i z takim wrzaskiem.
Chyba to obejrze...
Przejdź na dół
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Gru, 2004 11:10   

Ta... Jeszcze tego nie widzialam, ale widze, ze tu tez kuleczka i labirynt, zapewne to ta sama gry, tylko z wklejonym zdjeciem Britney... I tyle...
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Gru, 2004 22:35   

AAAAAAAAAaa... zawał serca!!!!! co wy chcecie zeby ludzie poumierali..?

ufff.. moj kot az zesztywnial
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 13:24   

Cytat:
co wy chcecie zeby ludzie poumierali..?

Ta. Żeby łatwiej objąć władzę Laughing.
Powrót do góry
misia*** Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Paź 2004
Posty: 148
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 21:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja po waszych komentarzach nawet tam nie wchodzę bo się boje Crying or Very sad

_________________
http://wpisydzieci.blog.onet.pl/
mój blog zapraszam serdecznie(wpisujcie się do księgi gości)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 18:28   

misia ty zawsze byłaś outsiderką^^

takie gry są dobre dla tych którzy je robią, pewnie dalatego że sami na nie nie wchodzą

a przy okazji chciałam udostępnić link pewnie niektórym znany z bardzo ładnymi życzeniami


http://www.hp.com/hpinfo/card1.html
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 01:44   

Hyhy, ja siedziałam z friend po horrorze i po mojej chorobie [za dużo się wypiło... Wink] no i takie coś... Agrh! Mało znów się nie pochorowałam... ;( A w tle Guano Apes sobie grało, lol biggrin
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 13:27   

Nie wiem, o co tyle krzyku... Nie przestraszylo mnie ani troche bardziej, niz te, co dalam tu kiedys... Kolezanka zaczela krzyczec, ale mysle, ze tylko robila sobie zwale...
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 15:35   

Oj, bo byłaś uprzedzona. A ja jak w to grałam, to myślałam, że to rozbieranki -_-' I do tego głośniki na maxa. Nie ma co porównywać.
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 05 Sty, 2005 05:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:

To miąło myć śmieszne -_-. Niah-niah-niah.


I bylo Wink ja sie smialem a jak wiadomo smiech jest jedynym wiarygodnym sposobem "pomiaru" smiesznosci:)
Ja zawsze gdy jakies flashe odpalam to jestem na cos takieg przygotowany wiec nie wywarlo to na mnie wrazenia ale sie usmialem troche:)

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Tavion
Gość
PostWysłany: Sro 05 Sty, 2005 19:38   

Boooże, jasne. Robicie z siebie takich hertz-zuchów. Żaden normalny człowiek nie śmieje się widząc mordę potwora.
Ani tak jak wierzba - nie lubi chodzić po cmentarzach nocą. Chyba że ma coś z główką.
A może wy nie jesteście ludźmi? :/
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 05 Sty, 2005 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja sie nie śmiałam co do giery, ja sie z leksza przestraszyłam ^^ ale panienko Tav, co w tym złego że ja lubię chodzić nocą, nie tylko po cmentarzach, najbardziej po lasach, bo uwielbiam widom księzyca i ciemnego nieba zza drzew, a akurat na wszystkich znanych mi cmentarzach są drzewa, i te znicze, piekny klimat.. nie moja wina.. moze jednak mam cos z glowka...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Tavion
Gość
PostWysłany: Sro 05 Sty, 2005 20:02   

Nie, masz bujną fantazję. Gdybyś poszła nocą na leśny cmentarz całkiem sama, to byś rankiem wróciła z mokrymi majtkami. Taka prawda.
Nawet żaden dorosły, zapewniam, w praktyce nie poszedł by sam nocą na cmentarz. Neutral
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 05 Sty, 2005 20:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szczerze sama nie byłam jeszcze nigdy.. najmniejszą liczbą osób to we dwie, ale naprawdę, jeśli jest się cicho i chodiz nocą po lesie czy cmentarzu (nawet gdy nie ma ani jednej świeczki zapalonej) to jest naprawdę pięknie.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 05 Sty, 2005 21:27   

Ja lubię tak jak Wierzba łazić po lesie w nocy... na cmentarzu nigdy nie byłam, ale nie młię planowałam kilka razy, ale osoby z którymi miałam iść, zawsze ktoś zdygał, a koleżanka nie chciała iść we dwie, ale co tam Wierzba ma obiecany cmentarz komunalny w BB
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |