| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
inny
Autor Wiadomość
+Misiek+ Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 6
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 15:21   inny Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam 17 lat i mam dopiero 160 cm wzrostu ! Waże niecale 50 kg a do tego nie moge przytyc ! Nie mam prawie włosów na nogach ! Głos mam jeszcze prawie jak dziecko !
O co chodzi ??? Kiedy sie to zmieni ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu chyba poszlabym do lekarza. Jesteś w tym wieku, ze powinieneś dojrzewać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 18:48   

Moze poprostu taki masz juz byc,w twojej rodzinie moze ktos ma podobnie..Pogadaj z rodzicami oni zdecyduja co zrobic.
Powrót do góry
Yarpen_Abbil Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 238
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 14 i pol roku. 174cm wzrostu, 72kg. wagi, busz na nogach, troche włosów na klacie, od niedawna wąsa i ostatnio coraz większą bródkę...

Fakt, BARDZO wyprzedzam rówieśników... A tatusia troche jest (185cm, 97kg, zarośnięty), mamusia wysoka, szczupła... Także może to mam dziedziczne po tatusiu, ale w wieku 17 lat powienieneś już zacząć dojrzewać.... Confused .

_________________
"Życie przeminie bezpowrotnie, niczym łzy pośród deszczu... - Pozostaną wspomnienia..."
- Yarpen Abbil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 20:36   Re: inny

+Misiek+ napisał/a:
Mam 17 lat i mam dopiero 160 cm wzrostu ! Waże niecale 50 kg a do tego nie moge przytyc ! Nie mam prawie włosów na nogach ! Głos mam jeszcze prawie jak dziecko !
O co chodzi ??? Kiedy sie to zmieni ?


Jedyne co mi w tym momencie przychodzi na myśl, to to, czy Ty aby nie palisz przypadkiem jakimś drobnym, z tego co mi wiadomo palenie papierosów w młodości może powodować opóźnienia i to mocne w rozpoczęciu okresu dojrzewania, a jeśli się nie mylę, to z mojej strony innej porady, poza wizytą u lekarza nie dostaniesz, palacze nie mają u mnie poparcia i nie znajdują pomocy. Poza tym jeśli palisz to jesteś sam sobie winny.
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 22:38   Re: inny

scv napisał/a:

Jedyne co mi w tym momencie przychodzi na myśl, to to, czy Ty aby nie palisz przypadkiem jakimś drobnym, z tego co mi wiadomo palenie papierosów w młodości może powodować opóźnienia i to mocne w rozpoczęciu okresu dojrzewania, a jeśli się nie mylę, to z mojej strony innej porady, poza wizytą u lekarza nie dostaniesz, palacze nie mają u mnie poparcia i nie znajdują pomocy. Poza tym jeśli palisz to jesteś sam sobie winny.

Laughing Laughing Laughing Laughing
haha

zdazaja sie tacy, jak Ty. Coz, musisz z tym jakos zyc, prawdopodobnie nic nie da sie zrobic.
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 23:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja znam kolesia, ktory ejst w moim wieku (15) i siega mi troche ponad ramiona O_o" a mam 165cm! i on w ogole taki malutki drobniutki... no ale 17 lat to chyba troche za duzo na wzrost 160 i brak zarostu.. lepiej wybeirz sie do lekarza.

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
+Misiek+ Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 6
PostWysłany: Nie 12 Cze, 2005 10:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie nie pale !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
+Misiek+ Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 6
PostWysłany: Nie 12 Cze, 2005 10:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Staram sie zdrowo odżywiać ! Neutral tu nic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Nie 12 Cze, 2005 11:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po 1 to edytuj posty po drugie może poprostu tak Ci zostaćSad mam takiego znajomego obecnie ma 22 lata a wygląda na jakieś 15 żadnego zarostu niski chudy

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
PostWysłany: Nie 12 Cze, 2005 11:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może to jest dziedziczne po rodzicach?
Podpytaj się ich, może zaczęli dojrzewać w wieku np. 18 lat?

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 12 Cze, 2005 12:00   

Zorientuj sie jak bylo z Twoim tatom (ew. starszym bratem etc.), idz do lekarza i staraj sie to poki co olac.

Ja mam w klasie przyjaciela (2 gim Razz), ktory ma juz 16 lat (raz nie przeszedl), 155 wzrostu i w ogole jeszcze nie zaczal dojrzewac.
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 12 Cze, 2005 22:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wiesz, kiedyś kastrowano chłopców żeby nie przeszli mutacji ;P
A mutacje pewnie przejdziesz, bo wolno dojrzewasz tak mi się wydaje. Gdybyś miał wszystkie inne oznaki a nie miał mutacji, to mogłoby coś znaczyć. Ale w tym wypadku chyba możesz pójść do lekarza. Na pewno nie zaszkodzi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie musisz sie jeszcze martwić bo możesz zacząć szybko dojrzewać tak jak mój kolega (14 lat) wcześniej gadał jak dziewczynka a teraz już normalnie i nie "pieje". Co do włosów na nogach to większość osób nie maza dużo za to ja mam normalnie busz a dopiero co bede miał 15 urodziny (29.06)

_________________
BMI= 22,2 ale nie czuje sie na przecietnego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Cze, 2005 13:45   ...

Każdy dojżewa w swoim tempie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |