| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Jakie ocenki macie z WF ?

Jakie ocenki macie z WF ?
6
30%
 30%  [ 21 ]
5
36%
 36%  [ 25 ]
4
26%
 26%  [ 18 ]
3
2%
 2%  [ 2 ]
2
1%
 1%  [ 1 ]
1
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowań: 68
Wszystkich Głosów: 68

Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 21:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jescze zalezy kto jakie sporty lubi biggrin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 23:21   

AloneMoon napisał/a:
My mamy rozgrzewke Smile
A sala jest ocieplana.
Ale tez wolalabym cwiczyc w domu,ciekawsze sporty.
Na W-fie gramy w pilke,w siatke i w kosza.To wszystko Neutral

Rozgrzewka w polskich szkolach czesto wyglada nastepujaco: 5 kolek do okola sali ;]
A to, ze macie taka sale, to tylko sie cieszyc.. w wiekszosci szkol jest inaczej...
Eh najbardziej zal tych 3 godzin w tygodniu bezsensownie marnowanych ;(
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 07:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u nas nawet rozgrzewki nie robia.. bo po co jak i tak nikomu by sie wstac nie chcialo a potem tylko kilka osob gra w siatke?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 08:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
AloneMoon napisał/a:
My mamy rozgrzewke Smile
A sala jest ocieplana.
Ale tez wolalabym cwiczyc w domu,ciekawsze sporty.
Na W-fie gramy w pilke,w siatke i w kosza.To wszystko Neutral

Rozgrzewka w polskich szkolach czesto wyglada nastepujaco: 5 kolek do okola sali ;]
A to, ze macie taka sale, to tylko sie cieszyc.. w wiekszosci szkol jest inaczej...
Eh najbardziej zal tych 3 godzin w tygodniu bezsensownie marnowanych ;(


drogi Adamku kogoś miał za wfiste Wink
taa to było na przykładzie lekcji wfu w naszym gimnazjum
i tak zgadzam sie, to że sala jest ocieplana to ciesz sie kobieto
nie musisz ćwiczyć w zimie kiedy para leci Ci z ust, a temperatura jest tylko o kilka stopni wyższa niż na zewnątrz..

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 11:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No coz...nie raz wszystkie sale sa zajete i musimy cwiczyc na dworze, i to nawet w zime -.-"
Ale nasz sport tez nie jest najlepszy,rozgrzewka to jakas gra (ganianego albo cos takiego),najczesciej pilko nozna.Ale czesto tez musimy biegac 10 minut bez przerwy dookola sali. Po tej rozgrzewce juz nie mam sily na sport...
Ale ja mam naszczescie tylko 2 godz. w tygodniu ..

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 22:45   

panienka_wierzba napisał/a:
Ant0n napisał/a:
AloneMoon napisał/a:
My mamy rozgrzewke Smile
A sala jest ocieplana.
Ale tez wolalabym cwiczyc w domu,ciekawsze sporty.
Na W-fie gramy w pilke,w siatke i w kosza.To wszystko Neutral

Rozgrzewka w polskich szkolach czesto wyglada nastepujaco: 5 kolek do okola sali ;]
A to, ze macie taka sale, to tylko sie cieszyc.. w wiekszosci szkol jest inaczej...
Eh najbardziej zal tych 3 godzin w tygodniu bezsensownie marnowanych ;(


drogi Adamku kogoś miał za wfiste Wink
taa to było na przykładzie lekcji wfu w naszym gimnazjum
i tak zgadzam sie, to że sala jest ocieplana to ciesz sie kobieto
nie musisz ćwiczyć w zimie kiedy para leci Ci z ust, a temperatura jest tylko o kilka stopni wyższa niż na zewnątrz..


Pana Guzego (heh prezydent miasta!), "kochanego i wielbionego" Folte (2 i 3 kl gim.) oraz w 1 gim. Rusza. Wszyscy zalamywali mnie swoim poziomem nauczania.
Teraz w 1 kl LP moj nauczyciel jest kolejnym przykladem, ze wf w Polsce to naprawde beznadzieja ;o.
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 22:56   

wow...to dzieci widze sie spotrują...czasem biegają czasem w cos zagrają...ja to w gimnazjum miałem takie rozgrzewki ze chłopaki płakali by pograć w noge
no ale w gimnazjum miałem oceny biggrin 6,6,6,6,6,6 no i jesczze 6,6,6,6 za zawody :>
no ale to moje ambicje do ćwiczeń jogistyczno areobiczno akrobatycznych :F
eh w zime...he he Otwieracz to nie pamieta bo jelenia nie było tedy ale na szermierce trener zapomniał w zime klucza do sali wieć zrobili nam masakre na lodzie ... wyobraźcie sobie wypad albo krok z wypadem czy balestre które musicie zatrzymać na skutym lodem boisku...i to jeszcze cholernie nierównym...dodatkowo utzymujać broń...i nie oberwac od trenera który akurat stał przedemna prowadząc kroki ...badz cwaniakiem i wtedy zachowaj menzure ... ale nie my bylismy mięczakami i juz dawno by nas zachlastali
no dosyć miłych wspomnień
co do małej sali...to w gimnazjum nauczycielka wymodziła nam pseudo piłke ręczną (no i czasem sie tez w chinska grało) ale ta ręczna polegała na tym ze kto trzyma piłke nie moze biegać...super gra...wspominam to świetnie i chcetnie bym znów zagrał...
nie wiem jak mozna stronić od sportu...trzeba być niedotlenionym frędzlem ślęczącym przed komepm i książkami całe zycie, bez zmagania fizycznego zmaganie dyskucyjne nie ma barw
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 13:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja babka z wfu (Szopa =/ ble) sądzi ze specjalnie opsuzczam lekcje, przestała przyjmowac moje zwolnienia i usprawiedliwienia (przez co mam teraz godziny nieusprawiedliwione) i takie tam - -" matko
zapierdziele ją kiedyś

ja tam w podstawówce miałam Królową, potem w 6 klasie Folte - -" dzizys, go nie powinni przydzielać dziewczynom. Od tamtej pory mam uraz..
w 1 gimn. czekaj kogo ja mialam w 1 =/ Styperkową a teraz Szope, co jak podejrzewam prędko się nie zmieni.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak ja nie nawidze jak daje nauczycielowi zwolniene a oni ze podrobione;//
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 17:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba kazdy tego nie lubi ... Neutral
Mnie nie bylo prawie caly tydzien w szkole bo mialam Bronchitis (Zapalenie Oskrzeli),
na usprawiedliwieniu od Lekarza bylo napisane "Zadnego Sportu"( czy jakos tak..).
Dalam to mojej Nauczycielce Klasowej i ona to wziela ze soba.
Pozniej mielismy sport,ten gosc ma tez z nami Przyrode wiec wie ze mnie nie bylo.Ja mu powiedzialam ze bylam tydzien chora,usprawiedliwienie dalam mojej nauczycielce i tam bylo napisane "zadnego sporty".A gosc nie uwiezyl i musialam robiec takie czwiczenia jak inne dzieci..w Dzinsach! (nie wzielam moich zeczy sportowych bo i tak wiedzialam ze nie bede z nimi uprawiala sportu) Jaka ja bylam zla...bo tydzien puzniej znow zachorowalam..

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale mi tak ciagle;// i nie tylko z wfu.. wychowawczyni mi za kazdym razem jak daje jej usprawiedliwienie od matki to mi mowi ze pewnie sama napisalam bo ja czesto wagaruje.. no dobra zdarza mi sie, ale to nie znaczy przeciez ze nie moge zachorowac;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 17:38   

panienka_wierzba napisał/a:
moja babka z wfu (Szopa =/ ble) sądzi ze specjalnie opsuzczam lekcje, przestała przyjmowac moje zwolnienia i usprawiedliwienia (przez co mam teraz godziny nieusprawiedliwione) i takie tam - -" matko
zapierdziele ją kiedyś

ja tam w podstawówce miałam Królową, potem w 6 klasie Folte - -" dzizys, go nie powinni przydzielać dziewczynom. Od tamtej pory mam uraz..
w 1 gimn. czekaj kogo ja mialam w 1 =/ Styperkową a teraz Szope, co jak podejrzewam prędko się nie zmieni.

Ciebie tez molestowal? ;]
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie no molestowac to mnie nie molestowal (jesli liczy się molestowanie samym wyglątem to tak). Ale prosze =/ lazil caly rok w tym samym dresiku, codzinnie na ramionach ze 2 cm. lupiezu i wogole normalnie = =" nie chce o nim myslec ju =/

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Czw 07 Kwi, 2005 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, uwielbiam W-F ale czasami baba mnie wkurza. Wink Ale raz na basenie dała mi taki wycisk, że w nastepnym ćwiczeniu prześcignęłam mistrzynię Cool i dostałam 6. A tak to ogólnie 5. Pamiętam że dostałam takie ocenki: 5+ - przewrót w przód z powstaniem bez podpierania sie rekami, 5 za pływanie (chyba z 7 tych 5), 5 za rozgrzewki no i więcej nie pamiętam. Ale na koniec wychodzi mi 5 - 5+.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Bamboocha Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Cze 2005
Posty: 12
PostWysłany: Pią 24 Cze, 2005 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

uja mam same 6 Mr. Green
bo ja gram w kosz siate biegam plywam i trenuje gimnastyke i ze wszystkich tych dziedzin sportu reprezentuje szkole to nie moze byc inaczej niz 6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8284496
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |