| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
kupele
Autor Wiadomość
guga15
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Lut 2003
Posty: 44
PostWysłany: Nie 18 Maj, 2003 16:11   kupele Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moje kupmele mnie dobijają, publicznie mówią cytutuję,, cycki mnie swędzą" albo robią przedstawienie na cała klasę cytyuję,, zaraz będę mieć ciotę brzuch mnie boli" lub najleprze tarzają sie po ziemi ze ich brzuch boli, żałosne Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation zastanawaim się po co to robią, a jak Wy myślicie Question
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SONIa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Maj 2003
Posty: 30
PostWysłany: Nie 18 Maj, 2003 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moim zdanei jest top chec zwrocenia na siebie uwagi! moja psiapsiola jak jest ze mna sam na sam to jest extra, mozna z nia o wszystkim pogadac i wogole! jednak sytulacja sie zmienia kiedy sa inne osoby! ona wyraznie sie popisuje przez co smieszy wiele osob a mnie to po prostu drazni probowalam z nia o tym pogadac ale ona mowi ze nie wie o co mi chodzi!

_________________
SONIa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mood


Dołączył: 11 Maj 2003
Posty: 22
PostWysłany: Pon 19 Maj, 2003 17:32   wszyscy chłopacy tacy są Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

posłuchaj guga15 chlopacy jak wiesz dojrzewają później więc nie ma co się dziwić poprostu się poisują najlepszym sposobem jest ich ośmieszyć albo ich przywudcę napszykład zatkaj go jakimś tekstem np. jak ze mnie sie śmiał jeden to mu tak dogadałam "z czego się śmiejesz z własnej głupoty" i podziałało trzymaj się Wink Wink Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2003 18:29   Re: wszyscy chłopacy tacy są

mood napisał/a:
posłuchaj guga15 chlopacy jak wiesz dojrzewają później więc nie ma co się dziwić poprostu się poisują najlepszym sposobem jest ich ośmieszyć albo ich przywudcę napszykład zatkaj go jakimś tekstem np. jak ze mnie sie śmiał jeden to mu tak dogadałam "z czego się śmiejesz z własnej głupoty" i podziałało trzymaj się Wink Wink Wink


Ech... mood, nie wiem czy zauważyłaś, ale guga15 mówi o dziewczynach, a nie chłopakach...
Powrót do góry
mood


Dołączył: 11 Maj 2003
Posty: 22
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2003 20:51   :/ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sorcia źle przeczytałam mam dyslekcję i dysortografię ale niektórzy chłopacy tak się zachowują gdy dziewczyna ma za duży lub za mały biust poprostu chłopacy się z niektórych dziewczyn w taki sposób zabijają poprostu źle zrosumiałam bo źle przeczytałam zdaża się a co do twojich kolerzanek guga15 poprostu chcą zwrucić na siebie uwagę nie obraź się ale to trochę dziecinne Wink nie martw się to im minie Smile

_________________
słowa rańą staraj się znosić zadany ci ból
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2003 20:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mood!!! Czytaj uważnie !!!
I nawet wiem komu tak dogadałaś, bo przy tym byłam. Ale to był twój błąd bo on akurat wtedy nie śmiał się z ciebie !!!!
Ale wracając do kumpeli to mi też czasami dokuczają (chociaż nie mam takiego potwornie małego biustu), ale trzeba im wtedy odpowiadać, ośmieszać je itd. Tak, żeby to im zrobiło się strrrrrrasznie głupio !!! Wiem to z własnego doświadczenia biggrin biggrin biggrin
Kiedyś takie dwie mi dokuczały, a teraz jesteżmy dosyć bliskimi koleżankami !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |