| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Tampony
Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 03 Maj, 2003 20:24   Tampony

Słyszałam, że wkładanie palców do pochwy troche boli, a wkładanie przedmiotów nie boli jak np. długopisami czy pisakami...
Hmm...jak to jest z tamponami ? Nie wiem, bo jeszcze nie mam okresu, i jak wiadmo ich jeszcze nie stosowałam. Czy to tak boli jak wkładanie palców ? Ile cm mają tampony ? Nie chodzi mi o długość lecz o szerokość. Ile tak mniejwięcej cm ma obwód tamponu ?
Przejdź na dół
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 04 Maj, 2003 13:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze

Tampony
Tampony higieniczne są doskonałym środkiem higienicznym dla Pań zalecanym podczas ciepłych dni, w podróży i dyskotece, dla kobiet uprawiających sport.
Sposób stosowania tamponów zapewnia maksimum dyskrecji i swobody, dzięki czemu możesz wykonywać wiele czynności i czuć się nieskrępowaną nawet w te trudne dni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 04 Maj, 2003 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cze

sorki że tak rozwalam te posty ale szukam rozmirarów tamponów więc sorki ! a znalazłąm tylko o bella ale właściwie tak jest we wszy\stkich rodzajach !

Mini


Tampony higieniczne są produkowane z naturalnych włókien, dzięki czemu ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne.
Specjalne właściwości tamponów: osiem rzeźbień pozwalających na odpowiednie jego rozszerzanie, delikatna włókninka chroniąca przed odrywaniem się pojedynczych włókien; sprawiają, że tampony tampo bella posiadają najwyższą jakość.

Tampony bella tampo Mini stosowane są przy małych krwawieniach oraz są zalecane dla osób chcących stosować tampony po raz pierwszy.

Dostępne opakowania:

po 8 szt.
po 16 szt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 04 Maj, 2003 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cze

.

Tampony bella tampo Regular stosowane są przy średnich krwawieniach.

Dostępne opakowania:

po 8 szt.
po 16 szt.

Super - stosowane przy większych krwawieniach

Super Plus - przeznaczone dla kobiet, dla których rozmiar Super jest niewystarczający.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 04 Maj, 2003 13:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze

są jeszcze tampony z aplikatorami





Tampony z aplikatorem służącym do zachowania higieny przy zakładaniu tamponu. Dzięki niemu tampon nie ma bezpośredniego kontaktu z dłońmi i dlatego znajdujące się na nich bakterie nie przedostaną się do pochwy.
Ponadto odpowiednia długość rurek aplikatora umożliwia dokładne i łatwe wprowadzenie tamponu w pożądane miejsce.




ich rozmiary

Tampony bella tampo Mini stosowane są przy małych krwawieniach oraz są zalecane dla osób chcących stosować tampony po raz pierwszy.Opakowanie:

po 8 sztuk


ampony higieniczne bella tampo Regular stosowane są przy średnich krwawieniach.

Opakowanie:

po 8 sztuk


Tampony higieniczne bella tampo Super stosowane są przy większych krwawieniach.

Opakowanie:

po 8 sztuk


Tampony higieniczne bella tampo Super+ są przeznaczone dla kobiet o obfitych krwawieniach, dla których rozmiar Super jest niewystarczający.

Opakowanie:

po 8 sztuk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Nie 04 Maj, 2003 14:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wkładnanie tampona nie boli jeśli wkładasz dobrze przedewszystkim musisz być rozluźniona nie możesz mieć sprężonych mięśni bo wtedy wkładanie tampona może być bolesne. A tampon ma chyba nawet troche mnie albo 1cm w obwodzie nie jestem pewna ale przypomina w najszerszej części obwód palca. Wink

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 04 Maj, 2003 16:13   

Ile 8 sztuk tamponów i 16 sztuk kosztuje ?
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 04 Maj, 2003 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO:
sory ze nie odpowiem bo nie wiem Embarassed ]

pytania:
1.czy mozna stosowac tampony podczas pierwszej miesiaczki (wyjezdzam, a podobno na wakacjach itp. najczesciej sie jej dostaje)
2.czy jesli xle sie go wlozy to w czasie plywania moze wypasc?
3.o co chodzi z tym aplikatorem:
sciaga se go po zalozeniu czy nie? jak on wyglada?

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
SŁONECZKO
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 86
PostWysłany: Pon 05 Maj, 2003 10:15   ............. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TAMPON nie wypadnie ani sie nie zgubi w środku twojego ciała.

co do aplikatora: Tampony z aplikatorem są otoczone gładką gąbką, która umożliwia wprowadzenie tamonu do pochwy na wlasciwe miejsce.

Tampony bez aplikatora wprowadzamy do pochwy palcem. Pamiętać należy aby umyć ręcę za każdym razem gdy tampon zakładamy i gdy wyjmujemy! Najlepiej zapoznac sie tez z ulotką!

heh ksiazeczki sie przydaja Wink

_________________
>SŁONECZKO<

www.przepik.blog.prv.pl
gg: 2471947

>SŁONECZKO<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 05 Maj, 2003 23:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Źle włożony tampon uwiera i trzeba go jeszcze raz włożyć. Zawsze po włożeniu tamponu zróbcie sobie przysiad - nie powinnyście czuć tamponu.

Tampony można stosować podczas pierwszej miesiączki. Najlepiej zaczynać od takich z aplikatorem - łatwiej założyć.

Na pudełku z tamponami z aplikatorem jest rysunkowa instrukcja obsługi Smile

Wkładanie tamponu nie boli, jednak nie jest przyjemne. Najlepiej, gdy zakłada się tampon podczas większego krwawienia - pochwa jest wówczas nawilżona i tampon łatwiej wchodzi.

Tampon jest niewiele grubszy od palca. Jest tak zbudowany, że nie da się nim np. uszkodzić pochwy. No, chyba że ktoś naprawdę się postara Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szpila
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 52
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 10:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jej, ale te dziewczyny maja przesrane, jakies tampony do pochwy wsadzac
kiedys jak bylem w kibelku na dluzszy pobyt to na umywalce bylo opakowanie od O.B wzialem sobie ulotke i poczytalem...bo nie mialem co robic

P.S: tampony sa fajne do zabawy. jak bylem maly to wlozylem do butrlki z woda i nie umialem potem wyciagnac......

_________________
Every time is a good time...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 18 Maj, 2003 10:20   

Ciekawe rzeczy piszecie, więc jestem przygotowana na nie Razz
Powrót do góry
SONIa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Maj 2003
Posty: 30
PostWysłany: Nie 18 Maj, 2003 13:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja juz miesiaczkuje dosc dlugi czas! jednak zawsze urzywam podpasek! raz probowalam zalorzyc tampon jednak nie wlorzylam nawet polowy! nie to ze mnie tak strasznie bolalo, ale tez nie bylo to przyjemne, a takze balam sie czy tampon nie przerwie blony dziewiczej!!!

_________________
SONIa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
guga15
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Lut 2003
Posty: 44
PostWysłany: Nie 18 Maj, 2003 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bydz może Soniu nie byłaś rozlużniona 1000% albo tampon był za duży.
wyluzuij się, kup tampon mini i spokojnie spróbuj jeszcze raz , najlepiej daj jedna nogę na wannę albo na musze klozetową
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mood


Dołączył: 11 Maj 2003
Posty: 22
PostWysłany: Pon 19 Maj, 2003 17:46   :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wątpię KleO żeby wkładanie tamponów mogło bolec cóż sama jeszcze nie mam okresu no ale tak sądzę a wogule można kupic tampony mini a to napewno zmniejszy trudności choć sama nie próbowałam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |