| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Pękające usta :( Proszę o pomoc
Autor Wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 01 Lip, 2004 11:09   Pękające usta :( Proszę o pomoc

Strasznie pękają mi usta Sad Próbowałam już wiele pomadek i kremów ochronnych ale to nic nie daje.Czy macie jakieś sprawdzone sposoby domowe lub dobre kosmetyki aby to zwalczyć?Proszę o pomoc
Przejdź na dół
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Czw 01 Lip, 2004 15:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Weź dobrze chłonną gąbke i zamocz ją w jak najcieplejszej wodzie(ale żebyś się nią nie poparzyła) i trzymaj gąbkę przez 8-10 min. przy ustach(oczywiście gąbke mocz,żeby nie była zimna).Przemywaj usta.Powtarzaj ten zabieg 2 razy dziennie(jak będzie potrzeba to 3,4).Szczególnie rób tak przed spaniem,bo w nocy usta mają najmniejszy styk z wilgocią i poprostu pękają.Usta maluj tylko z ważnych okazij,bo pomatki poprostu wspomagają ich pękanie.To narazie wszystko,napisz jak masz jeszcze jakieś pytanka!

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 01 Lip, 2004 19:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

możesz smarować usta miodem, (oczywiście nie zlizuj go, tylko trzymaj gdzieś 10 minut potem możesz pochłonąć) nie oblizuj warg na wietrze (ani w domu), delikatnie "myj" usta po mysciu zębów czystą szczotęczką do zębów, dobrym kosmetykiem jest tak zwane "jajeczko" z oriflame, jest dość drogie ale bardzo skuteczne (sprawdzone przeze mnie kilka razy, za każdym razem zdało test)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
macia
Gość
PostWysłany: Pon 05 Lip, 2004 14:24   

co to jest to jajeczko???



Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 05 Lip, 2004 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to jajeczko jest to jeden z kosmetykow firmy Oriflame, jest właśnie w kształcie takiego "jajeczka", jest to miód z różnymi takimi innymi fajnymi rzeczxami zmieszany (nie pamiętam składu Razz) o ile dobrze wiem był w promocji w czerwcu albo w lipcu...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
lilijka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Lip 2004
Posty: 103
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 06 Lip, 2004 08:41   Mi także Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi także pękają usta, musze sobie poczytać medoty zwalczania SmileSmile Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9297757
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Czw 08 Lip, 2004 12:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o kremy to smarujcie sie rano jak wstaniecie zwyłym kremem NIVEA!

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 11 Lip, 2004 14:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm...Ja smaruje usta rano i na wiczur kremem NIVEA a jeśli gdzieś wychodze to pomadką ochronna i narazie nie mam problemów z pękającymi wargami...poprostu o nie dbaj...pomadka ochronna własnie do teog śłuzy

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 10:24   

Tender Care

Krem uniwersalny

Zawiera wyciąg z plastra miodu oraz olejki roślinne. Cudownie koi skórę, przywraca jej miękkość i gładki wygląd. Idealny do pielęgnacji miejsc szczególnie narażonych na wysuszenie i pierzchnięcie. 15 ml

Sposób użycia:
Delikatnie wklepać krem w miejsca, gdzie skóra jest wrażliwa, sucha lub podrażniona.

TO JEST TO JAJECZKO??
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 17:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ine jestem pewna bo ja tego eraz nie mam :/ ale prawdopodobnie tak, to wygląda jak "jajeczko" jest małe różowe (bleh =P) ze złotymi różnymi takimi tymi (=P) spłaszczone u gory i u dołu.. ale prawdopodobnie to jest to

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Sro 21 Lip, 2004 13:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam nie mam problemu z pękającymi ustami... smaruje czasami (nie codziennie) usta kremem "NIVEA" lub zwyczajną pomadka ochronnom. Hmmm.. ale z tym miodem i gombką sposobu nie słyszałam Rolling Eyes sprawdze Razz

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 28 Lip, 2004 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cóż MIODEK jest OK i napewno pomoże ... Very Happy

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Kania Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 94
PostWysłany: Czw 29 Lip, 2004 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gościówa napisał/a:
Hm...Ja smaruje usta rano i na wiczur kremem NIVEA a jeśli gdzieś wychodze to pomadką ochronna i narazie nie mam problemów z pękającymi wargami...poprostu o nie dbaj...pomadka ochronna własnie do teog śłuzy

Ja też tak robie i nie mam doczynienia z pękającymi ustami ty też tak spróbuj... Wink

_________________
Pyszny pierożek z truskawakami i twarożkiem do buzi am!AAAA!!Tylko nie wywalaj ze mnie moich truskawkowych wlaków!Ty aligatorze!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4973663
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 11:15   

JA ZNAM JEDEN NIE ZAWODNY SPOSÓB KUP SOBIE W APTECE LUB INNYM SKLEPIE TAKĄ BEZBARWNĄ MAŚĆ KTÓRĄ NAKŁADASZ NA USTA PĘDZELKIEM 2,3 RAZY DZIENNIE GWARANTUJE ZNAKOMITY EFEKT![ kosztuję ok 20 zł]
JEST TO MAŚĆ Z FIRMY COLER. JEST NAPRAWDĘ SUPER A JEŚLI NIE POMOŻE TO SPRUBUJ SMAROWAĆ USTA KREMEM BAMBINO LUB NIVEA LUB DOVE OK 5,6 RAZY DZIENNIE.[bambino kosztuję ok 5 zł, nivea ok 3 zł a dove ok 30 zł]
jEŚLI TO TEŻ NIE POSKUTKUJE TO KUP SOBIE POMATKĘ PERŁOWĄ NIVEA KTÓRA JEST SPECJALNIE WYPRODUKOWANA DO NAWILŻANIA UST I DO ZAPOBIEGANIA ICH PĘKANIA SMARUJ SIĘ NIĄ JAK WSTANIESZ PO ŚNIADANIU W SZKOLE LUB PRACY ZALEŻY ILE MASZ LAT PO OBJEDZIE W CIĄGU DNIA I PO KOLACJI.[kosztuje ok 9 zł]
JAK TE WSZYSTKIE WYMIENIONE SPOSOBY NIE POSKUTKUJĄ TO ZOSTAJE CI PUJŚCIE DO DERMATOLOGA ON PEWNIE PRZEPISZĘ CI JAKIŚ ŚRODEK DO SMAROWANIA LUB TABLETKI JAK WOLISZ!
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 09 Sie, 2004 14:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wazelina bezbarwna jest dobra. Tak jajeczko się sprawdza. Smile)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |