| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Dieta...
Autor Wiadomość
misia*** Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Paź 2004
Posty: 148
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 14:57   Dieta... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie napisałam temat Waga.Teraz nie chodzi mi o wage tylko o ciało(bo przyznam jestem troche "gruba" ale tylko z brzucha)być może jest to okres dojżewania bo czytałam w ksiązce od przyrody że mogą u dziewcząt zaokrąglić się kształty ciała ... Chciałabym troche ''stracić brzuch'' bo chcę być chudsza chociaż w pasie mam 60cm.Jaki polecacie mi jadłospis(prosze żeby nikt nie odpisał ;najlepiej nic nie jedz Evil or Very Mad ) Ja wymyśliłam taki jadłospis:
śniadanie 1-dwa kawałki chleba z czymś nie kalorycznym np.szynka serek,sałata,ogórek,pomidor.Do picia herbata(ja lubie gorzką)z cytrynką.
śniadanie 2-jeden-dwa kawałki chleba (może być z tym samym co na sniadanie 1)
Obiad- dwa lub jedno danie zubka i co dusza zapragnie na drugie danko(rzadko frytki)
Podwieczorek-ciasto jakieś najlepiej własnej roboty(mojej mamie się nie chce więc moge tylko pomarzyć,zresztą ona tego nie lubi robić)np.biszkopt z galaretką i owocami.jakieś owoce lub bardzo ale to bardzo rzadko lody (no chyba że śmietankowe lub owocowe) do picia soczek.
Kolacja-jogurt,owoc lub sałatka z warzyw ,ewentualnie JEDEN kawałek chleba Picie herbata mleko lub kakao


A co wy mi polecacie?? Laughing

_________________
http://wpisydzieci.blog.onet.pl/
mój blog zapraszam serdecznie(wpisujcie się do księgi gości)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 15:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

misia*** napisał/a:
A co wy mi polecacie??

60 brzuszkow rano i wieczorem i do tego 20 w dzień.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 16:21   

Malwina - misia*** nie powinna od razu tak intensywnie ćwiczyć, może się nabawić zakwasów. Co do diety - jedz chleb, ale ciemny (on zawiera dużo błonnika i "pęcznieje" w żołądku, dlatego mamy uczucie sytości), maksymalnie ograniczaj słodycze, staraj się jeść 5 posiłków, codziennie o tej samej porze. Przed jedzeniem możesz wypić szklankę wody mineralnej, niegazowanej, ona zapełni Ci brzuch i nie zjesz tak dużo. Radziłabym też przed posiłkiem pić sok Fita; są bardzo smaczne, małokaloryczne i zawierają błonnik. Co do ćwiczeń - radzę basen (wysmukla sylwetkę), lub te brzuszki, np. co dwa dni pięć minut dziennie. (mięśnie brzucha muszą mieć czas, by odpocząć - gdzieś o tym czytałam)
Ps. Dietuj się z głową, a kiedy będziesz miała jakieś wątpliwości - zapytaj mamy. Wink
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 16:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam siem z Femme. A jak chcesz coś przekąsić, to zamiast pączka lub chipsów zjedz jabłko Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 16:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to abys czula sie syta ale bys BYLA syta, Jestes jeszcze mloda i potrzebujesz prawidlowo sie odzywiac jesli w przyszlosci chcesz byc piekna i zgrabna Wink
3 posilki dziennie sniadanie obiad kolacja . Po 18 nie jesz nic bo bo nie zdazysz przetrwaic zanim zasniesz i ci w nocy to pojdzie w sadelko bo nie bedzie potrzebne.
No i nie polecam tych ciasteczek na wieczor. I to nie musi byc jakis plan wedlug ktorego jesz jak z gazetki ale poprostu zdrowiej sie odzywiaj i jedz np. fasolke po bretonsku czy po jakiemu( Razz ) oraz ciemny chleb po zawieraja one blonnik ktory nie jest trawiony i przeczyszcza ci jelita jak szczotka :] Dzieki czemu masz mniejszy brzuch. No i polecam warzywka oraz owoce i salatki byle nie tluste. No i cwiczenia. Polecam ci brzuszki np wciskasz stopy pod lozko, rece za glowe , nogi lekko podkulone i cisniesz :] I tak 20 w serii jednej czekasz 10 sekund robisz nastepna. A w seriach po 60 nie polecam jak pisala Femme bo cialo sie przyzwyczaja i wchodzi w rytm wtedy.
Jakims tam doktorem nie jestem wiec nie daje 100% metody ale widze ze poprostu za duzo ciasteczek lubisz jesc i slodyczy ( czytajac twoja diete mozna ty wywnioskowac :] ) Poprostu sie odzywiaj regularnie i nie tlusto.

edit. Sorry nie Femme tylko Malvina Razz

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 16:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja zazwyczaj jem kiedy mam ochote ile mam ochote i na co mam ochotę Razz
Ale śniadanie zawsze ... reszte czasami sobie odpuszcam ( bywaja takie dni )
Po 18 już nic nie jem
Problemów z wagą nie mam, nielicząc moje niedowagi o którą sie wnerwia zawsze lekarka ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 16:58   

Łaskawie wybaczam. ;P Co do tego podjadania - nie jedz już nic po godzinie 19. A tak poza to 3 posiłki dziennie nie wystarczą dorastającej osobie. Wink Dlatego mówiłam o pięciu; śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Gdzie w przekąski właśnie powinny wchodzić owoce, lub warzywa. Kiedy zachce Ci się czegoś "do pochrupania" - pokroj w słupki marchewkę i chrup. Smile Pycha. ^^"
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 13:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No... trochę przesadziłam z iloscią brzuszkow.. :> Troche mniej ;p 20 rano i wieczorem i 10 w dzień biggrin Brzuszki są najlepsze na brzuch Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 16:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eee no ten twój jadłospis to jakaś cała uczta! 5 posiłków i to każdy taki dosyc spory! jak chcesz schudnąć to tak samo jak napisałaś, czesto ale DWA RAZY MNIEJ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 17:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tylko nieradzilabym ci stosowac diety tzw. 1000 kalorii, poniwaz ona jest glownie przeznaczona juz dla dojrzalych kobiet, a my w naszym wieku potrzebujemy okolo 2600 kalorii, aby sie prawidlowo rozwijac. Inaczej zaniknie ci miesiaczka itp. (o ile ja masz Wink )

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 11:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam radziłabym Ci darować sobie słodycze i napoje gazowane-pić tylko wodę minerralną. Na początku gimnastyka rano i wieczorem(na wf-ach też się na obijaj Wink), potem coraz bardziej intensywne ćwiczenia, np. brzuszki. Nie dość,że stracisz zbędne kilogramy to jeszcze będziesz bardzije wysportowana Wink.
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misia*** Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Paź 2004
Posty: 148
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzięki mroweczka

_________________
http://wpisydzieci.blog.onet.pl/
mój blog zapraszam serdecznie(wpisujcie się do księgi gości)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 05 Gru, 2004 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Malvina napisał/a:
misia*** napisał/a:
A co wy mi polecacie??

60 brzuszkow rano i wieczorem i do tego 20 w dzień.



Pod zadnym pozorem nierob az tyle brzuszkow!!!To ci moze jedynie zaszkodzic!!!Rob maxymalnie 60 dziennie.Tak duzo brzuszkow dziennie moze doprowadzic cie do skorczow brzucha i okropnego bolu.Zamiast schudnac nabawisz sie tylo cierpienia.Za to polecam jesc mniej ziemniakow i czarne pieczywo to pomaga schudnac.

POWODZENIA Kwiat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Nie 05 Gru, 2004 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA uważam ze zamiast np.czekolady możesz zjeść jabuszko lub coś w tym rodzaju . poprostu ogranicz słodycze . Dobra dietą jeste też jedzenie posiłków o tej samej poże i najlepiej gdyby było to 5 posiłków z czego obiad powinien zawierać naj więcej kalori .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 17:15   

jaka to dieta jak ty chcesz jeść frytki? to co z tego że chcesz je jeść, lody też jak widac chcesz jeść czasami
jak chcesz zastosować dobrą dietę to ogranicz pewne rzeczy do minimum konieczności albo wyklucz a nie podjadaj co jakiś czas
tak to nic nie zdziałasz a pozatym większość diet opiera się na tym:

- śniadanie - dość duże bo to 1/3 zjadanego jedzenia dziennie [powinna być], jakieś kanapki dobrze nabiał i warzywo/owoc a do tego ciepłe picie
- obiad - jedno danie ale też sporo aby sie najeść [ a nie przejeść] i tu głównie ryby albo mięso [jedzenie energetyczne i w miare nisko kaloryczne] i surówka z warzyw / owoców najlepiej świerzych i niegotowanych aby nie wygotować witamin itp
- kolacja - sam jogurt jeśli nie było go na śniadanie a tak to owoc czy poprostu nic
do tego oczywiście aktywny tryb życia i ćwiczenia , najlepioej brzuszki rano i wieczorem regularnie

wydaje mi sie że to pomorze
i widac że dieta to nie jest jakaś zbyt trudna sprawa bo napisałam to od tak chociaż na dietach sie w ogóle nie znam, a z resztą to nie jest dieta tylko odpowiedni i zdrowy tryb życia powodujący oprócz spadku wagi dobre samopoczucie i zdrowie co jest chyba wazniejsze???
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |