| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Ratujcie, nie wytrzymam dłużej!
Autor Wiadomość
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Sro 23 Kwi, 2003 15:46   Ratujcie, nie wytrzymam dłużej! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ratunku Exclamation Ja dłużej nie wytrzymam tej męki Exclamation Chodzę do 6 klasy podstawówki, nasza polonistka prawie codziennie zadaje nam wypracowanie na 10 zdań, a jeśli się nie napisze choć raz wypracowania, to od razu pała do dziennika Exclamation Czy ona ma prawo tak robić Question
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ulka
Junior
Junior


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 116
PostWysłany: Sro 23 Kwi, 2003 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Naprawde macie niezbyt dobrą nauczycielkę, ale ona ma prawo to robić. dzięki temu kształcicie swoją pisownie i ładniejsze układanie zdań. Zobaczysz kiedyś jej podziękujesz Wink

_________________
,,Nie mów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym"- Ulka nr gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Sro 23 Kwi, 2003 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To, że nam tyle zadaje to jeszcze mogę zrozumieć, ale chyba za nie napisanie zadania domowego powinna wstawiać "bz" a nie od razu jedynkę! Co inni o tym uważają?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 24 Kwi, 2003 09:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Koral napisał/a:
To, że nam tyle zadaje to jeszcze mogę zrozumieć, ale chyba za nie napisanie zadania domowego powinna wstawiać "bz" a nie od razu jedynkę! Co inni o tym uważają?

Zgadzam się z Ulką w 100%, ale też trochęz tobą, Koral. Rzeczywiście powinna wstawić kropkę (albo kreseczkę), czy "bz". Ale, niestety, niektórzy nauczyciele są bardzo ostrzy i wymagający. Ja , naprzykład, mam j.polski z DYREKTORKĄ !!! nie masz pojęcia co ona potrafi zadać (np. z poniedziałku na wtorek rozprawka na conajmniej 2 strony, ale fakt jak ktoś jej powie, że nie zdążył, to nie da jedynki, tylko kropkę. Można mieć 3 kropki, za 4 dostaje się pałę !).
Ach, chyba istotne jest, że chodzę do gimnazjum. Teraz narzekasz, a co będzie w gimnazjum ??? Confused Oj nie poradzisz sobie, jak tak będziesz marudził !!!
Myślę, że pani (skoro jesteś w 6 klasie) chce przygotować was do trudnych warunków w gimnazjum !!! I szczeze mówiąc ma rację !!! Wink
Zgadzam się z Ulką, kiedyś jej za to podziękujesz !!!
Moja rada:Rób to co pani zadaje !!! Tak spotka cię mniejsze zaskoczenie, kiedy pójdziesz do gimnazjum !!! Wink
Jeśli masz jakieś jeszcze pytanie, to służę pomocą : hermionka.granger@poczta.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Czw 24 Kwi, 2003 14:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście robię zadania domowe tylko raz nie zrobiłem, dostałem za to pałe chociaż tłumaczyłem, że wyjeżdżałem i nie miałem możliwości zrobić zadania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 24 Kwi, 2003 17:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Koral, spoko, nie musisz się mi tłumaczyć !!! biggrin Laughing
Ale bardzo dobrze, że odrabiasz wszystkie zadania (tylko w sytucjach kryzycowych ich nie odrabiasz).
Wiem, może myślisz, że mówię jak większość rodziców, ale w gimnazjum (i wyższych szkołach) naprawdę ci to pomoże !!! biggrin
A teraz spróbuj nie martwić się nauczycielką od j.polskiego !!! biggrin biggrin Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Czw 24 Kwi, 2003 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuje się tą nauczycielką, ale ostatnio miałem pewien sen, a śniło mi się, że polonistka.... a nie powiem co mi się śniło, bo to forum nie służy do opowiadania swoich beznadziejnych koszmarów sennych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
PostWysłany: Pią 25 Kwi, 2003 20:09   

Cze

to nie jest tak dużo 10 zdań pewnie powtórzę ale w gimnazium trzeba bedzie więcej pracować a narazie trzymaj się
Powrót do góry
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Sob 10 Maj, 2003 21:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh
10 zdan to nieduzo Smile
zyj mysla ze zostal ci 1 mies nauki biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olKa Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Maj 2003
Posty: 80
PostWysłany: Pią 30 Maj, 2003 17:06   Ratujcie,nie wytrzymam dluzej Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

koral, polonistkanie powinna tak robic spulczuje Ci :roll: :twisted:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1639597
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Pią 13 Cze, 2003 20:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wreszcie koniec roku szkolnego.... jak ja się cieszę, że nie będę się musiał już męczyć z tą polonistką, zarazem współczuje młodszym klasom, że teraz ich to czeka... A tak poza tym, to mimo, iż zebrało się kilka (3-4) jedynek, to mam na koniec roku 4 z polskiego uff....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dusia


Dołączył: 07 Maj 2003
Posty: 26
PostWysłany: Pią 04 Lip, 2003 02:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie 10 zadań to bardzo dużo, ale to chyba tylko dlatego że ja prawie wogóle nie odrabiam zadań bo moje nauczycielki ich nie sprawdzają. Ale teraz bedzie lepiej bo na pewno dostaniesz nową panią od polskiego. Wink

_________________
zawsze na wschód
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 17 Lip, 2003 18:07   szkoła Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

10 zdań to jeszce nie jest taka tragedia. Porozmawiaj z wychowawczynią może ona przemówi waszej polonistce do rozumu. A jeśli nie to pozostaje pisać ci te wypracowania. Wg. mnie powinna wstawiac - jeśli ktoś sie przyzna i zgłosi na początku lekcji że nie ma pracy domowej a 1 jeśli sie nie przyzna i to się wyda w czasie lekcji. U nas tak jest i uważam że to jest sprawiedliwe Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Czw 17 Lip, 2003 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki, ale to już nieaktualne, do września idę do gimnazjum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gosc
Gość
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 03:50   

Wiesz koral ja chodze do 5 klasy i kazde zadanie z J.Polskiego mam wypracowanie ale conajmniej na 2 , 3 strony .Nie odrobisz lufa i tyle .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |