| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ratujcie, nie wytrzymam dłużej!
Autor Wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 10:41   

mój brat w ginazjum miał 20 stron
Przejdź na dół
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Sob 23 Sie, 2003 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiesz co? Marudzisz!!! Jak pisałeś tego posta to byłam w drugiej klasie! Ico? Ja dostaje z polaka zawsze opracowanie jakiegś tekstu + ze 3-4 zadania, podobnie ze wszystkich innych przedmiotów. To sobie policz ile ja mam do zrobienia z dnia na dzień... A jak się nie zrobi to się dostaje 0 (u mnie sa punkty). Nie pisze tego, żeby ci powoedziec, jaka to ja jestem biedna, ale po to, zebys zobaczył, ze póxniej bedzie jeszcze gorzej... nie mówiąc juz o liceum, czy stuiach... a poza tym czy napisanie codziennie 10 znań to taki wielki wysiłek? Nie wydaje mi sie... Smile Razz

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Sob 23 Sie, 2003 15:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to już nieaktualne, bo teraz idę do gimnazjum, po drugie nie chodzi o te 10 zdań, ale tematy były beznadziejne np. "Napisz w czym jesteś podobny do Matki Teresy z Kalkuty".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jareczek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 23
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 01 Sie, 2005 20:55   Re: Ratujcie, nie wytrzymam dłużej! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcinek napisał/a:
Ratunku Exclamation Ja dłużej nie wytrzymam tej męki Exclamation Chodzę do 6 klasy podstawówki, nasza polonistka prawie codziennie zadaje nam wypracowanie na 10 zdań, a jeśli się nie napisze choć raz wypracowania, to od razu pała do dziennika Exclamation Czy ona ma prawo tak robić Question


Na 10 zdan!? Co ja bym zrobil, zeby miec tylko tyle do napisania....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 01 Sie, 2005 20:59   

Nie odnawiaj postow sprzed DWOCH LAT glupcze...Szlag czlowieka trafia.Przyjdzie jakis n00b,odkopie stary temat i jeszcze sie dziwi jak wszyscy na niego krzycza.Na neta powinno sie miec pozwolenie...
Powrót do góry
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 01 Sie, 2005 21:11   

Dobra. Jest nowy, ale powinien pamiętać. Przed napisaniem posta SPÓJRZ NA DATĘ!!!
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 01 Sie, 2005 21:14   

Powinien dostac ostrzezenie,zdaje mi sie ze w regulaminie cos na ten temat jest...Nawet jezeli nie,jest to lamanie podstawowych zasad forum,i czysta,nieskazona,wolna niczym ptak totalna glupota.
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 01 Sie, 2005 21:15   

[quote="Kosta"]Dobra. Jest nowy, ale powinien pamiętać. Przed napisaniem posta SPÓJRZ NA DATĘ!!![/quote]

Tyle, że do takiego tematu się dogrzebać, to to się już robi celowo, zauważ, że te tematy sa dopiero po kilku stronach, bo są to jedne z pierwszych tematów forum.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |