| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
PRoSZę o SZyBKą PoMoC
Autor Wiadomość
Mon!śka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Kwi 2004
Posty: 56
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 15:14   PRoSZę o SZyBKą PoMoC Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej! Jak chcę zapisać obraz to zapisuje się on jako mapa bitowa. Co zrobić, aby zapisywał się jako obraz JPEG??? Proszę o pomoc...

P. S. Ostatnio miałam instalowaną drukarkę. Czy to mogło wpłynąć na tą zmianę??? Czy jeżeli zmienię spowrotem z mapy bitowej na obraz JPEG będę maiła problemy z drukowaniem obrazów??? Proszę o odpowiedź i radę...

_________________
Nie myślcie o mnie źle
Widać nam chodzi nie o to samo...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 15:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeśli chcesz aapisacjako jpeg to pod nazwą pliku wybierasz z listy Jpeg i klikasz zapisz, i juz masz jpeg Mr. Green a z drukowaniek nie bdziesz mieć problemów Mr. Green

_________________
Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dexter Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 328
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi czasami zapisywało obrazy w bmp zamiast w jpg mimo że obraz był w jpg ale tylko w IE tak mi się działo.
Przy zmianie obrazu bmp na jpg może się zmienić jakość zdjęcia na gorszą.

_________________
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 16:55   

Agentka napisał/a:
jeśli chcesz aapisacjako jpeg to pod nazwą pliku wybierasz z listy Jpeg i klikasz zapisz, i juz masz jpeg Mr. Green a z drukowaniek nie bdziesz mieć problemów Mr. Green


CO za bzdura! Neutral Myślisz, że jak podmienisz nazwę pliku, to już będzie jpg?

Musisz mieć jakiś program. Najłatwiej jest chyba zapisywać pliki w paint shop pro, corel photopaint...
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 17:28   

Jak w MS Paintcie chcialam zapisac JotPeGa, to dopisywalam poprostu na koncu tytulu (przy zapisywaniu) .JPG
Powrót do góry
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion napisał/a:
Agentka napisał/a:
jeśli chcesz aapisacjako jpeg to pod nazwą pliku wybierasz z listy Jpeg i klikasz zapisz, i juz masz jpeg Mr. Green a z drukowaniek nie bdziesz mieć problemów Mr. Green


CO za bzdura! Neutral Myślisz, że jak podmienisz nazwę pliku, to już będzie jpg?

Musisz mieć jakiś program. Najłatwiej jest chyba zapisywać pliki w paint shop pro, corel photopaint...

No prawda, ale ja zrozumiałam tak, że ona poprostu niewie że z listy mozna wyrac inny format zapisu (może początkująca Wink), a paint shop pro sama używam Mr. Green

_________________
Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mon!śka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Kwi 2004
Posty: 56
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sama chciałam wybrać obraz JPEG, ale w typie nie ma takiej możliwości - jest tylko mapa bitowa Sad

_________________
Nie myślcie o mnie źle
Widać nam chodzi nie o to samo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może napisz jakiego programu używasz

_________________
Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nie podam. Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 358
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 08:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Włącz Total Comander'a i zmień rozszerzenie *bmp na *jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
398724821
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 04 Sty, 2005 14:28   

jezeli jest to paint,to:
otwórz obrazek w paintcie
wybierz "plik" potem "zapisz jako" i tam na dole mozesz wybrac format.Z bmp najlepiej jest n a png bo wtedy nie utraci jakosci a jak zamieniasz np na jpeg to traci bardzo duzo jakosci.
Powrót do góry
Mon!śka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Kwi 2004
Posty: 56
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wyrażę się w trzech słowach:

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation GABRA JESTEŚ WIELKA Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Nawet nie wyobrażasz sobie jak mi pomogłaś Exclamation Exclamation Exclamation

Wielkie THX Exclamation Exclamation Exclamation Kwiat Kwiat Kwiat

_________________
Nie myślcie o mnie źle
Widać nam chodzi nie o to samo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |