| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Życie z nałogiem ćpania
Autor Wiadomość
Patka
Gość
PostWysłany: Czw 24 Kwi, 2003 22:03   Życie z nałogiem ćpania

Życie ćpając nie trwa długo. I napewno nie jest idealne mimo iż znam dużo osób co jarają merihuane i jest im z tym dobre np: mój znajomy ma 29 lat żone i dziecko a mimo wszystko od czsu do czasu sobie przypali bo to mu pomaga czuje się po tym lżejszy od problemów.
życie jest ciężkie ale nie można go sobie upraszczać w ten spokuj bo to ludzi rujnuje tak jak wszystko inne. Ponieważ całe życie to wyłącznie szkoła przetrwania do której musimy chodzić.

Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2003 14:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za cenny list. Serio. Ogromne dzięki.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 14:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh zajaranie maryski od czasu do czasu np. na imprezce lub innym spotkaniu to nie jest nic zlego i jak na moj gust niemozan sie od tego uzaleznic
ja jaram maryche od 1,5 roku i od tego czasu nisprobowalem zadnego mocniejshego nrkotyku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak szczerze - po co "jarasz marychę"?

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szpila
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 52
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wlasnie po co jarasz??
a ja chcialem ci powierzyc moje forum, i tak ci powierze tylko nie zrob czegos glopiego

sorry, ale chyba ten temat bardziej pasuje do "narkotyki"

_________________
Every time is a good time...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

100% racji. Wrzucam do narkotyków

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@szpila
heh jeshcze nigdy sie tak nienajaralem aby stracic nad soba kontrole biggrin
i jaram only na imprezkach gdy niemam dostepu do kompa
=-----------------------------------------------------------------=

po co jaraM sie pytaci Smile
pomaga to na rozkrecenie imprezki biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Nie 24 Sie, 2003 23:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ćpanie to głupota. Na początku szpan a później nałóg!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Wto 26 Sie, 2003 10:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Maciek!!! I na cholerę ty to robisz?! Nie rozumiem... nigdy nie rozumiałam po co ludzi cpaj, pala... przeciez to bez sensu... I radzę , żebys przestał, bo to wbrawe pozorow końcu cie uzależni (jezel jeszcze tego nie zrobiło)

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 26 Sie, 2003 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki ludziska.
Więcej takich listów piszcie!

Po "rewelacjach" o których można wyczytać w gazetach, czasami myślę, że każdy nastolatek to ćpun.
Na szczęście to gazety kłamią.

Tak trzymać! Gratulacje.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AJsi

Dołączył: 27 Sie 2003
Posty: 6
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2003 22:44   No tak :-) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym w 100% Smile ja mam teraz 16 lat i jestem w towarzystwie, które akurat nie ćpa ale od czasu do czasu zajarają sobie trawkę i jak każda rzecz którą się często zażywa obraca się w nałóg który potem rujnuje życie a po co? wiedząc że ta niby przyjemność kosztuje tymbardziej nie powinniśmy się w to pakować ... ja szczerze mówiąc nigdy nie jarałam, owszem mam taką jakby ochote spróbowa ale jakoś szczególnie mnie do tego nie ciągnie... Smile
Narkotyki trzeba zwalczać...a nie legalizować... a narkomanów nie kopać z glana tylko dilerów... powiesić... grrrrr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 20:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie cpam ani nie pale chociaz pare razy mi to proponowano odmawialem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Gość
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 21:25   

Arrow nie pytajcie dlaczego...nigdy tego nie zrozumiecie jeśli nie spróbujecie sami...
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 28 Wrz, 2003 00:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Twój post, to próba usprawiedliwienia się.
Nie jesteś w stanie napisać nam ani jednego powodu.

Tłumaczenie - nie będziesz dlaczego jeśli nie spróbujesz to tylko dramatyczna próba uratowania swojego honoru i dumy - sam nie wiesz, dlaczego, więc próbujesz podzielić ludzi na tych lepszych - wtajemniczonych i tych gorszych.

To dość typowe postępowanie wśród osób, które nie mają żadnych argumentów.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Barthez
Gość
PostWysłany: Wto 16 Gru, 2003 15:31   Dragi

Nie warto ćpac. A co do szkodliwosci trawki.. mysle ze nie jest ona specjalnie uzalezniajaca ani wyniszczajaca. W moim przypadku paroletnie palenie trawy spowodowalo po prostu to ze zaczalem palic heroine. Dla mnie najwieksze zagrozenie niby lekkich dragow polega na tym ze siega sie po mocniejsze. Zrobilem tak ja i kilku moich znajomych. W ciagu dwoch lat palenia hery zrujnowalem sobie zycie. Stracilem prace, sprzedalem wszystko co posiadalem. Na koniec rodzice wyrzucili mnie z domu i dopiero wtedy zaczalem sie leczyc w osrodku. Stracilem przez narkotyki ponad 4 lata zycia i wciaz musze sie pilnowac. Dobrze radze wszystkim zeby nie brali nawet trawki, chociarz znam duzo ludzi ktorzy pala od wielu lat, mają rodziny i dobrze sobie radza. Ale... niewiadomo czy akurat tobie sie tez tak uda. Mi sie nie powiodlo chociarz myslalem ze mam nad tym duzo kontrole... a po pierwszym paleniu hery nie ma juz odwrotu. Po tygodniu palenia oprocz psychiki przeszkadza potworny bol fizyczny. Teraz jestem po leczeniu... zycie bez dragow jest o niebo lepsze
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |