| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
BOŻE!!! OKRES DOSTAŁAM!!!!!!
Autor Wiadomość
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 10:08   BOŻE!!! OKRES DOSTAŁAM!!!!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem, że rzekomo odeszłam z tego forum, ale muszę to powiedzieć....
Już wczoraj miałam taki przeźroczysty śluz, który nigdy mi się nie zdarzył! A dziś, po przebudzeniu czuję, że mi coś mokro, odchyliłam gatki, patrzę, a tu świeże brązowawe plamki! Pobiegłam do bratowej (bo mama jest na operacji ;() i ona mi powiedziała e to to... szybko pobiegłam po podpaskę i po czyte gatki. Tamte namoczyłam. A jak się przebierałam to już było tego więcej, ale nie przemoczyło majtek... Teraz mam podpaskę. Jest tego dosyć dużo!!! Cała się telepię i serce mi wali jak nigdy dotąd. Aha, i dodam jeszcze, że jestem chora, i jeszcze w poniedziałek miałam wysoką gorączkę 38,8. Jeju, chyba do końca życia zapamiętam tą datę: 15 grudnia 2004, godz. 10 rano...

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
gosiaczek Płeć:Kobieta

Dołączyła: 23 Paź 2004
Posty: 26
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 10:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

He he oktres nie jest taki straszny Smile Wyobrażam sobie co musiałaś przeżyć jak pierwszy raz dostałam to bardzo sie bałam ale wiem ,że to nie takie straszne SmileSmile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2900283
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 10:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

spokojnie od tego sie nie umiera Wink

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 10:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ej teraz po niecałej godzinie poszłam zmienić podapskę, i było tam trochę tego, ale mam wrażenie że już mi nie "leci" Confused A jak sobie tam podtarłam to też nie było tej wydzieliny.. Ale brzuch mnie boli, i wzięłam pół nospy forte. Już prawie nic nie czuje. Ale to chyba dlatego może być przerwa, bo nie mam apetytu, i błona w macicy może nie ma na tyle wartości odżywczych, żeby się pogrubić. Już mówiłam tacie żeby poszedł po mleko (no żeby uzupełnić wapń), ale nie wiem co jeszcze. Może mięso? Zależy czy w mięsie jest żelazo. Nie wiem bo się nie znam. Aczkolwiek już się uspokoiłam. Na pewno wszystko będzie dobrze. No, oprócz jutrzejszych 8 lekcji, ale się z wf zwolnie, czyli 6. I dzięki za odpowiedzi. Smile

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 11:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm wiesz blona macicy sie tak nie pogrubia z godziny na godzine :)pogrubia sie w ciagu kilku dni przed okresem, a to, ze nie leci ciagle to normalne - przeciez to (sluzowka) sie zluszzca stopniowo i nie pekaja wszystkeinaczynka na raz.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 11:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uff... to dobrze Smile

A kiedy po okresie następuje owulacja? Bo mi to się wydaje że ja wczoraj miałam owulację, bo babka od WDŻ mówiła, że jak jest owulacja to leci przeźroczysty śluz. No a ja wczoraj taki miałam. Aha, i obliczyłam, że ten okres przyszedł po 2 miesiącach od pierwszych bóli jajnika.

Aha, i mam pytanie jeszce jedno. Mianowicie: kiedy zostanie wydalone jajeczko?

Z góry dzięcki za odp. Heh, jakbym miała instynkt, bo wczoraj nagle zachciało mi się czytać na ten temat Wink Ot tak. Przeczytałam całą stronkę dorastam.pl, cały rozdział w mojej książce nt. miesiączki, no i calutką broszurkę o.b. Ciekawe.. Wink

<b>DOPISEK</b>
No wiec poszłam teraz do łazienki, no i musiałam zmienić... znowu trochę tego poleciało. Masakra, co godzinę zmieniać... Jak dobrze że nie poszłam do szkoły! Chyba nie wystarczyła by mi jedna podpaska, którą noszę w plecaku, nie? Wink

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 12:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm gdzies chyba temat byl o cyklu, cykl liczy sie od pierszego dnia miesiaczki, czyli owulacja wystapuje ok 14 dnia cyklu (miedzy 12 a 15 zazwyczaj). gdy nastepuje owulacja, zaczyna sie faza luetalna czyli na jajniku opwstaje cialko zolte - zaczyna ono wytwarzac hormon progesteron, ktory miedzy innmi przygotowuje suzowke macicy do przyjecia zaplodnionego jajeczka - czyli tworzasie naczynia krwionosne, gruczoly skuzowe etc, blona sie pogrubia i tak dalej.
jesli jajeczko nie zostalo zapolodnione - (w duzym skrocie) - cialko zolte konczy swoj zywot, a blona macicy zaczyna sie zluszczac - wtedy wlasnie zaczyna sie okres a co za ym idzie nastepny cykl. w tym czasie etz jest wydalane jajeczko, razem ze zluszczona sluzowka macicy i krwia.
czyli raczej niemozliweym jest zebys miala owulacje dzien przed okresem Smile

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 12:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A no chyba że tak Wink
Raju, wygoniłam tatę po opdpaski, bo się boję że przez obfitość mi ich nie wystarczy na długo, i w dodatku tata... przepłacił, a to przez to że ja się na wym nie znam za bardzo. Kupił mi Bella Classic, a ich jest 10 za 2,20 zł, a inne Belli są w tej samej cenie i 20 szt!!! Normalnie później chyba pójdę i wymienię!! No bo tamte się bardziej opłaca. Ech, 13... zaraz znowu zmiana Crying or Very sad

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 15:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mycha to ze ci poleci nie znaczy ze trza od razu mzieniac!
wykosztujesz sie, podpaske zmienia sie co jakies 3-4 godziny. czasem co 2. ale zebys az tak obfity miala?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 15:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eh Mycha wiedziałam,że wrócisz Confused
W każdym razie na przyszłość nie pisz czegoś typu "nie zasługujecie nawet na pożegnanie" (o nie,ryczałam całą noc Mr. Green ) skoro wiesz,że wrócisz. Zastanów się trochę nad tym,co robisz. Ale Twój drugi post to mnie nieźle rozśmieszył Razz Nie no dobra,ale na temat.
Mycha może Ty po prostu za CZĘSTO zmieniasz podpaski? Bo sama w którymś poście pisałaś,że masz trochę krwi a od razu zmieniasz podpaskę. Poza tym z wf-u nie musisz wcale rezygnować-przynajmniej z tych lżejszych ćwiczeń. Nawet to trochę pomaga Wink
No cóż,moim zdaniem nie ma się czym przejmować bo to normalne,dlatego ździebko nie rozumiem nazwy topicu Mr. Green .
Mróweczka Kwiat
edit- z tymi podpaskami to mi chodziło właśnie o to,co napisała Mała Wink Pisałyśmy posty w tym samym czasie.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fajnie że wróciłaś Mycha
a co do zmieniania podpasek to spokojnie co godzinę nie trzeba, ja na początku też za często latałam zmieniać, mówię ci potem tez uznasz że za często zmieniałaś,( chyba że po godzinie masz całą podpaskę zabrudzoną) a tak wogóle to gratuluję Kwiat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 15:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mrówka - już się nie bulwersuj, byłam poprostu wkurzona i jakoś tak napisałam. Sorry!

A jeśli chodzi o podpaski... chyba faktycznie trochę im "nie zaufałam" bo myślałam że tyle już wystarczy żeby zmienić Rolling Eyes Postaram się panować nad sytuacją Wink

Agentka - dzięki Smile

Aha, ale z w-f zrezygnuję, bo jestem po chorobie (gorączka 38,5 Sad). Wolę nie ryzykować. Aha, i nie wiem czy to już pisałam, ale jestem bardzo zdziwiona, że tak po chorobie okres... No cóż, niech już będzie Neutral

<b>DOPISEK</b>
No więc chciałam jeszcze powiedzieć, że teraz mam na sobie podpaskę która wytrzymuje już od 13:55 Laughing Ale teraz idę się wymyć.

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mycha-a dlaczego dziwne? jak najbardziej normalne. Co ma piernik do wiatraka? Wink (czyt: co ma choroba do okresu)? Poza tym to nic dziwnego,ze podpaska 'wytrzymuje' 2 godziny...Po porstu tamte zmieniałaś za często...
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 16:05   

No to jestes teraz młodą kobietkąSmile tylko nie zdawaj relacji z kazdego zmieniania podpaski plis... no chociaz wiem ze to przezywasz:) ja jeszcez nie mam okresu a mam juz 13 lat... w sumie to sie ciesze Mr. Green
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 16:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszka12 - no dobra, ale to był szok dla mnie, i chcę się podzielić moimi wrażeniami Wink Ale już nie będę.

Mroweczka - wiesz, jeszcze nie "siedzę" za bardzo w tym temacie Wink Na razie "studiowałam" oznaki, wzrost, biust etc. a nie trwałość podpasek, a bynajmniej nie zwracałam na to aż takiej uwagi. Mi to się faktycznie dziwne wydaje, że po chorobie, no ale jeśli uważasz że to normalne, to już się nie będę wgłąbiać.

A, i jeszcze do Agnieszki: A ja tam nawet nie wiem czy w środku się cieszyłam czy smuciłam, ale jak to zobaczyłam... Teraz to jestem z siebie dumna! Hehe Very Happy

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |