| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Prezent na walentynki...?!
Autor Wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 18:37   Prezent na walentynki...?! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostatnio duzo rozmawiam ze swoim chlopakiem na tematy typu seks bliskosc fizyczna i te sprawy. I tak sie zastanawialam ze moze moglabym z nim to zrobic na walentynki.Przyznam ze juz wczesniej sie nad tym zastanawialam(dokladniej rok temu) ale uznalam ze jednak jeszcze jestem za mloda.a teraz teraz juz jestem pewna ale nie wiem nic na temat pierwszego raz.Czy warto?jezeli tak to jak sie zabezpieczyc jak sie przygotowac i czy to bardzo boli?blagam pomozcie (mam 15 lat)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Anadriel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 76
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś naprawdę gotowa, nikt CI tego nie zabroni, jednak może warto poczekać? Jeśli jesteś z Nim krótko to sądzę że znajdzie się napewno inna okazja na ten... "prezent". Chodzi tylko to, byś tego później nie żałowała... Pozdrawiam Kwiat

_________________
Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko. (Honore de Balzac)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5297084
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 19:18   

A ile go znasz?No a tak poza tym to 15 lat to nie ten wiek,nie uważasz?BTW:Kto z Was jeszcze obchodzi te kretyńskie walentynki?Smile
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 19:34   

Mmm... Ok.
Ile lat ma Twój partner? Jak długo jesteście ze sobą?
Wiesz, zrobisz jak uważasz. Ale jeśli będziesz się kochać z chłopakiem, bo chciałabyś mu zrobić prezent na Walentynki, to coś tu jest nie tak. Pamiętaj, że seks to ostateczny akt miłości, kiedy jesteś pewna chłopaka, jego uczuć. Moim zdaniem nie powinnaś się jeszcze z nim kochać, nawet jeśli jesteście ze sobą od kilku lat. Jesteś za młoda.
Zrobisz jak uważasz. Jeśli się zdecydujesz, to pamiętaj o antykoncepcji.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

coz mysle ze..jesli dziewczyna sie zastanawia nad tym, rozmawia o tym ze swoim chlopakiem, mysli nad zabezpieczeniem sie to chyba czuje taka potrzebe a nie chec dogodzenia chlopakowi... wiek i staz moim zdaniem nie gra az tak wielkiej roli - raczej zaufanie, milosc itp...ja mialam lat 16 i byalm ze swoim chlopakiem 3 miesciace - i tak samo gadalam z nim jak bym chciala zeby to wygladalo, jak powinnisy sie zabezpieczyc...wzajemne zaufanie i zrozumienie zaprocentowalo..dziewczyna mowi ze jest pewna - nie pyta sie czy powinna....pyat sie jak sie zabezpieczyc i chyba warto zeby dostala rzetelna wiedze...a wiec tak ja bym proponowala wizyte u ginekologa (jesli to koniecznie musze byc walentynki to radzialabym sie udac jak najszybciej)....sadze ze dobrze dobrane pigolki wystarcza ale w ramach zapewniania sobie dobrego samopoczucia mozesz poprosisc chlopaka o prezerwatywe (przy pigilkach to nie jest konieczne - ale pierwszy raz to i tak stres)..w kazdym razie tak czy siak proponuje wizyte u ginekologa....co do przygotowania? to nie wiem co przez to rozumiesz? w kazdym razie jesli chodzi o fizyczne przygotowanie to raczej nic- raczej przygotuj sie psychicznie i przemysl jescze raz czy napewno chcesz, czy to odpowiedni chlopak i jesli dobrze sie z nim rozumiesz to pogadaj z nim o swoich obawach...
a czy boli? to chyba indywidualna sprawa, ja bylam bardzo przejeta i bolu nie czulam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Sro 12 Sty, 2005 08:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może jednak inny prezent? Za pierwszym razem to tylko w romansach wszystkim jest przyjemnie, płoną świece dając refleksy w kształcie gwiazd, bursztynowo lśni wino w kieliszkach, grają surmy... Dla ciebie to prawie na pewno nie bedzie wielkie przeżycie psychofizyczne, a dodatkowo jak się jeszcze chłopak zestresuje i ne stanie na wysokości zadania to zamiast prezentu bedzie klapa. Jeśli już chcesz tego pierwszego razu to sie nad tym: a) powaznie zastanów czy to już jest ten czas i czy na pewno tego chcesz i
2) zróbcie to trochę bardziej spontanicznie- bez planowania dokładnego daty i godziny (aczkolwiek z zabezpieczeniem- i tu polecam jednak wizytę u ginekologa. Jak każesz się facetowi jeszcze w stresie pierwszego razu z gumką użerać i bedziesz mu patrzyła na ręce...). Po prostu jak wyjdzie. Wtedy człowiek nie ma wyżutów, że coś poszło nie tak, że prysł nastrój przygotowywany od miesięcy.
Moja pani, jak doszło do pierwszego razu to zamiast brać się do rzeczy to z nerwów gadała, gadała, gadała...ja się do niej dostawiałem, próbowałem, a ona gadała, gadała...coraz szybciej i głośniej gadała...aż mi się wszystkiego odechciało, wk...łem się ...i poszliśmy na lody bo to było piękne lato:-D A co mieliśmy zrobić to i tak zrobiliśmy. Tylko w innym terminie.
W każdym razie prezent powinien być przyjemny a to, planowane tak daleko do przodu, przypraw was tylko o stres a przyjemności może, aczkolwiek nie musi oczywiście, być w tym niewiele.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Sro 12 Sty, 2005 23:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie polecam.
Ja straciłem dziewictwo w wieku 14 lat i uważam się za osobę spaczoną psychicznie.
Odbyło się to czysto cieleśnie, bez uczucia. Wierzcie lub nie, ale mimo mojej płci żałuję.
Tak jak mówi Femme, seks to ukoronowanie wspaniałego związku, dowód zaufania i miłości. Jeśli możesz śmiało powiedzieć: 'kocham go', ale nie tak jak to sobie mówią tygodniowe pary,tylko szczerze i z samego serca, torób co uważasz.

Pozostaje tylko kwestia zabezpieczenia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 16:55   

Cytat:
Ja straciłem dziewictwo

Przepraszam, jak facet może stracić dziewictwo?? O_O
Powrót do góry
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 17:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Normalnie. Jak będziesz starszy i grzeczniejszy to sie przekonasz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 17:16   

Robal napisał/a:
Normalnie. Jak będziesz starszy i grzeczniejszy to sie przekonasz Wink

Rany... ja już dawno miałem na biologii o tych sprawach, to i mogę coś nie pamiętać (XD), ale nie przypominam sobie, żeby faceci mieli błonę dziewiczą Confused.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

faceci się rozprawiczają Wink hehe

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 17:22   

panienka_wierzba napisał/a:
faceci się rozprawiczają Wink hehe

Ot co.
Ale nie tracą dziewictwa Confused.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 19:31   

15 lat? stracenie dziewictwa? czym to grozi? [łańcuch powiązanych ze sobą wypowiedzi]
moim zdaniem powinnaś poczekać
jak kocha to poczeka a pozatym walentynek się w polsce nie obchodzi
bo polska to nie jest ameryka

ps. himitsu coponiektórzy panowie mają błonę dziewiczą w głowie chyba:)
Powrót do góry
Avell Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 54
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 00:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jezeli ma ponad 20 lat zrob mu loda, jesli mnie, minetke.

No a tak powaznie, jak juz mowili jesli to ma byc prezent, to troche zwalone podejscie

_________________
One Dark Elf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1877438
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 23:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
panienka_wierzba napisał/a:
faceci się rozprawiczają Wink hehe

Ot co.
Ale nie tracą dziewictwa Confused.


Himi, zostałeś nagle profesorem (re)habilitowanym? Jaki sens czepiać się terminologii, skoro efekt ten sam?.. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |