| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
!!!To może spotkać każdego... trzeba uważać i sie strzec!!!!
Autor Wiadomość
Napastnik Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Sty 2005
Posty: 139
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 19:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil

Jakbyś Rosomakowi oderwał noge, to by mu nie odrosła tylko rana by się szybciej zagoiła ;] . A, że nie widać?? Hmm... W dzisiejszych czasach charakteryzacją można zdziałać cuda. Twisted Evil

['] ['] ['] dla uczestników tego programu ['] ['] [']

Twisted Evil

_________________
"You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everything else. We are all part of the same compost heap"
Pamiętaj, nie jesteś twoim postem na forum...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8161275
Mariolcia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Sty 2005
Posty: 5
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na innym forum czytałam, że po prostu ma przyklejanego penisa do tyłu na tyłek...

Popieram : Dla uczestników (*)(*)(*)(*)(*)

_________________
Sweet biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5541275
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 17:22   

Cytat:
Jakbyś Rosomakowi oderwał noge, to by mu nie odrosła tylko rana by się szybciej zagoiła ;] .

Były takie momenty w X-Menach, kiedy Deadpoolowi ręka odrastała w kilka sekund :]. Więc... czemu nie?? Razz
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 20:59   

Himitsu napisał/a:
Cytat:
Jakbyś Rosomakowi oderwał noge, to by mu nie odrosła tylko rana by się szybciej zagoiła ;] .

Były takie momenty w X-Menach, kiedy Deadpoolowi ręka odrastała w kilka sekund :]. Więc... czemu nie?? Razz

Za dużo kreskówek... za dużo kreskówek... Niech mu ktoś odetnie Kablówkę Wink
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 21:18   

elfkaNenar napisał/a:
Za dużo kreskówek... za dużo kreskówek... Niech mu ktoś odetnie Kablówkę Wink

1. Hłehe, obecnie jedynymi polskimi kanałami, na którym emitowani są X-Meni to Fox Kids i Cartoon Network. Jako że nie mam obydwóch stacji od dość długiego czasu, można się obyć bez całkowitego odcięcia kablówki Wink.
2. Tego wątku w kreskówce raczej nie było, gdyż z tego co kojarzę postać, o której mówiłem (Deadpool) występuje tylko w komiksie. Wink A jeśli już był w którymś odcinku, to na pewno nie było tam wątku z odrastającą w kilka sekund ręką. Wink
Powrót do góry
Avell Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 54
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 21:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Reality Show ownz, zwlaszcza ten. Wybitny program, mozna sie posmiac z takich idiotow ze nawet w Polsce ciezko takich spotkac xD
ad tego jak go chowa dziewczyny - na tym zdjeciu jej widocznie stoi xD

_________________
One Dark Elf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1877438
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 21:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

echh... nie oglšdam telewizji... ale kiedy akurat oglšdałem doœć dobry film na TVNie .. to podczas reklam widziałem to... cóż... na poczštku nie wiedzšc, żę TO jest mężczyznš... a raczej jakimœ pomieszaniem, pomyslalem: "nonono.. ładna panna" - ale jak uslyszalem, ze to facet to po prostu sie poirytowałem. "Ta telewizja już chyba nie wie co zrobić, aby ludzi przycišgnšć do ogłupiajšcych pudełek" - pomyœlałem

Dodam jeszcze ze na widok tego czegoœ, od razu przychodzi mi na myœl główny zły charakter z słynnego anime - Bible Black
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja nie wiem, jak takie COS moze chodzic po Ziemi :/

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AmazonkAA napisał/a:
a ja nie wiem, jak takie COS moze chodzic po Ziemi :/
proponuję wykorzystać na nich ten sam system, co w "ostatecznym rozwišzaniu kwestii żydowskiej" :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Napastnik Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Sty 2005
Posty: 139
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 11:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tenchion napisał/a:
AmazonkAA napisał/a:
a ja nie wiem, jak takie COS moze chodzic po Ziemi :/
proponuję wykorzystać na nich ten sam system, co w "ostatecznym rozwišzaniu kwestii żydowskiej" :>

Twisted Evil

Ale wy tolerancyjni ;/ Twisted Evil

Himitsu napisał/a:
1. Hłehe, obecnie jedynymi polskimi kanałami, na którym emitowani są X-Meni to Fox Kids i Cartoon Network. Jako że nie mam obydwóch stacji od dość długiego czasu, można się obyć bez całkowitego odcięcia kablówki Wink .
2. Tego wątku w kreskówce raczej nie było, gdyż z tego co kojarzę postać, o której mówiłem (Deadpool) występuje tylko w komiksie. Wink A jeśli już był w którymś odcinku, to na pewno nie było tam wątku z odrastającą w kilka sekund ręką. Wink

Fajnie chłoptasiu, tylko, że to nie jest wątek o kreskówkach. Twisted Evil

_________________
"You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everything else. We are all part of the same compost heap"
Pamiętaj, nie jesteś twoim postem na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8161275
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 12:07   

Napastnik napisał/a:
Ale wy tolerancyjni ;/ Twisted Evil

Toć to Polska, panie, więc dziwnym nie jest :].

Napastnik napisał/a:
Fajnie chłoptasiu, tylko, że to nie jest wątek o kreskówkach. Twisted Evil

1. Wiem, ale trenuję na olimpiadę z Offtopicowania Twisted Evil.
2. Mam się obrazić za tego "chłoptasia"?? Evil or Very Mad
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 18:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A może ona sobie jakieś takie wkładki wkłada, żeby nie było widać? Rolling Eyes Razz

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 19:07   

Nie wiem czy to prawda... ja w to ine wierze albo i wierze... a moze nie nie wiek kurcze no... Rolling Eyes ale i tak mnie to do niej zrazilo .... niby taka pieknosc...
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 20:27   

Czemu oceniacie ją od razu, tylko dlatego, że jako dziecko (yyyym?) zmieniła płeć? Owszem, nie gra fair z tymi facetami, ale... Skąd wiecie jaki ma charakter? Może robi to dla kasy? No ja nie wnikam. (i nie odpowiedajcie na to, co wyżej napisałam).
Nie oglądałam i oglądać nie chcę. Nie oceniam jej, chociaż postępuje źle w stosunku do tych facetów. Tym nic nie osiągnie, ale małe są też szanse, że znajdzie w ogóle faceta. Desperacja.
Podsumowując: nie mam zdania.

Co do maskowania - słyszałam, że sobie przykleja w stronę odbytu. Nie wiem, czy to prawda, to tylko pogłoski.

U mnie w klasie zaś, jest Mania-Miriam. Ciągle Miriam, Miriam, Miriam. Zauważyłam, że się zarażam. Np rozmowa:
- ej no idziesz do ginekologa i masz pewnośc, że do baba, nie?
- a jak to jest facet?
- MIRIAAAAAAAAAM!

To się robie chore w moim środowisku.

Nie rozumiem też, jak można tak oszukiwać innych ludzi, robiąc im nadzieję itd. Nie rozumiem też, dlaczego właśnie takie chore i nienormalne dla mnie programy, są częściej oglądane po 2 odcinkach niż jakieś eem... mądrzejsze po 100 odcinkach.

Mania-Miriowania.

Pozdrawiam. Wink
Powrót do góry
godrobert Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 16
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 09:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdybym się z taką Miriam całował, myśle że nawet nie miałbym żadnego urazu w psychice, i zrobiłbym to z największą przyjemnością jeszcze klka razy. Z buzi ładna... tylko broń Boże!! Żeby się nie rozbierała!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3420910
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |