| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
!!!To może spotkać każdego... trzeba uważać i sie strzec!!!!
Autor Wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 18:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czemu oceniacie ją od razu, tylko dlatego, że jako dziecko (yyyym?) zmieniła płeć? Owszem, nie gra fair z tymi facetami, ale... Skąd wiecie jaki ma charakter? Może robi to dla kasy? No ja nie wnikam. (i nie odpowiedajcie na to, co wyżej napisałam).
i to jš usprawiedliwia?

Cytat:
Ale wy tolerancyjni ;/

Tolerować chorobę?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 19:31   

Tenchion napisał/a:
Cytat:
Czemu oceniacie ją od razu, tylko dlatego, że jako dziecko (yyyym?) zmieniła płeć? Owszem, nie gra fair z tymi facetami, ale... Skąd wiecie jaki ma charakter? Może robi to dla kasy? No ja nie wnikam. (i nie odpowiedajcie na to, co wyżej napisałam).
i to jš usprawiedliwia?


ja napisał/a:
(i nie odpowiedajcie na to, co wyżej napisałam)

Lol?

Nie, nic jej nie usprawiedliwa, tylko wku...rza mniem gdy ktoś mówi od razu głupia, od razu szmata po jednej głupocie, po tym programie. Owszem, zachowała się paskudnie (małe słowo), ale to nie powód, by od razu pisać że jest taka, siaka, owaka. To moje zdanie. Wink
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie, nic jej nie usprawiedliwa, tylko wku...rza mniem gdy ktoœ mówi od razu głupia, od razu szmata po jednej głupocie, po tym programie. Owszem, zachowała się paskudnie (małe słowo), ale to nie powód, by od razu pisać że jest taka, siaka, owaka. To moje zdanie.
zacznijmy od tego, ze to nie jest "ona" tylko "to" - ni to pies ni wydra ;\ - po drugie - dlaczego od razu to obrażać.. to coœ jest po prostu chore.... osobiœcie nie miałbym pretensji do tego czegoœ, lecz do jakiegoœ "geniusza", który ten program wymyœlił... następnie do osób, które ten program opublikowaly.. i nadal publikujš. Piszesz "po jednej głupocie" - osobiœcie nie nazwalbym tego programu "głupotš" lecz "skandalem" - czy publikowanie takich programów nie jest nielegalne?.... - wydaje mi sie, ze w naszym kraju powinno byc.. poniewaz nie ma (dzieki Bogu) równouprawnienia mniejszoœci seksualnych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 20:25   

Tenchion napisał/a:
Cytat:
Nie, nic jej nie usprawiedliwa, tylko wku...rza mniem gdy ktoœ mówi od razu głupia, od razu szmata po jednej głupocie, po tym programie. Owszem, zachowała się paskudnie (małe słowo), ale to nie powód, by od razu pisać że jest taka, siaka, owaka. To moje zdanie.
zacznijmy od tego, ze to nie jest "ona" tylko "to" - ni to pies ni wydra ;\ - po drugie - dlaczego od razu to obrażać.. to coœ jest po prostu chore.... osobiœcie nie miałbym pretensji do tego czegoœ, lecz do jakiegoœ "geniusza", który ten program wymyœlił... następnie do osób, które ten program opublikowaly.. i nadal publikujš. Piszesz "po jednej głupocie" - osobiœcie nie nazwalbym tego programu "głupotš" lecz "skandalem" - czy publikowanie takich programów nie jest nielegalne?.... - wydaje mi sie, ze w naszym kraju powinno byc.. poniewaz nie ma (dzieki Bogu) równouprawnienia mniejszoœci seksualnych.


Dla mnie to jest ONA, dla Ciebie może być TO. Zależy, jak kto woli. Razz

A program jest, był i (jak narazie) będzie. Też tego nie popieram, ale co ja mogę zrobić? I piszę po głupocie, bo dla mnie to skandalem nie jest. (ale fakt jest też taki, że glupota to male slowo, a w stanie jakim jestem nie mam sily myslec nad okresleniami jej czynu/programu).

Co do 'geniusza' - kasa. To potrafi wszystko zaślepić... W TV jest coraz więcej programów czysto głupich i bezsensownych, al'a BAR czy te inne teleturnieje. I to wszystko dla pieniędzy, nie dla zabawy... ;/

Owszem, też programu nie popieram, bo nic nie wnosi, więcej z niego szkody niż pożytku. |Zaraz co 2 chłopiec/dziewczyna to będzie MIRIAM 'bo to jest modne'. Kiedys nawet weszlam na czat i czytalam dyskusje o tym, jak to fajnie byc babo-chlopem, ze ta Miriam to ma dobrze etc., etc. i ktos tam ze 'ja tez bym tak chcial, ale to niemozliwe bo nie mam pieniedzy, ale to modne!'. <jeb>
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kiedys nawet weszlam na czat i czytalam dyskusje o tym, jak to fajnie byc babo-chlopem, ze ta Miriam to ma dobrze etc., etc. i ktos tam ze 'ja tez bym tak chcial, ale to niemozliwe bo nie mam pieniedzy, ale to modne!'. <jeb>
glupota ludzka mnie przeraza =_='''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
maq Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 17
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja to w pelni popieram! Miriam jest ponetna i sexi. Chcialbym spotkac taka kobiete! Jest nawet bardziej atrakcyjna niz zwykle... moze jestem dziwny, ale to ciekawe urozmaicenie biggrinbiggrin MIRIAM CAŁUSKI!!

_________________
Primum non nocere, secundum sacerne urinium

9 dziwek W 3 domach Całodobowa Ochrona Lepsza Niż Papieża,
Hajs, Szacunek I Sława Do Tego Będe Zmierzał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 22:19   

Gabrielen oglądałaś? Jak dla mnie się zachowuje jak szmata, a najlepszy był tekst
Cytat:
Nie chcę być z homosexualistą, bo oni są dla mnie jak siostry, wolę heterosexualistów, bo oni chca kobiety taki jak ja

Przecież po pierwsze ona nie jest kobietą, tylko tak wygląda, po drugie jak się zaczęła zmieniac to niech to coś też zoperuje, po trzecie, ach nie ma to jak Miriam na wizji, która sie podnieca, że któregoś klapnęła w tyłeczek achhhh kocham takie programy
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 23:18   

Wiecie, wczoraj oglądałam. I mnie dosłownie wzięło na rzyganie (w konsekwencji czego w nocy wymiotowałam, ale to od zatrucia Razz). Nie powinnam jej/tego programu oceniać po reklamach, czy relacjach znajomych.
Mnie wczoraj rozbroił tekst "Mark, nie imponowałeś mi. Nie o to chodzi w tym programie, nble ble ble" O_o
Poprostu... to jest straszne i moje zdanie całkowicie zmieniam... Już się robi gorąco, to ja sobie nie wyobrażam co będzie w przedostatnim odcinku... Ble. Rolling Eyes
Powrót do góry
godrobert Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 16
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 13:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee, nie znacie sie. "Wszystko o Miriam" jest nawet niezłym reality show. Choc nie przepadam za takimi programami, ale wole oglądać to, niż denny i beznadziejny "Bar" i inne syfy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3420910
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja sie natknelam dzis w necie na cala seria tych fotek z Miriam. UWAGA! wchodzicie na wlasna odpowiedzialnosc. KLIK

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm wiecie, ale jest aki klimat, ze nie zawsze cialo decyduje czy jest sie kobieta czy mezczyzna, zdazra sie czasami, ze ludzie rodza sie z 'mozgiem' baby i to na tyle mozgiem baby, ze wszytsko idzie w kierunku babskich hormonow etc etc.
szczerze nie wiem jak jest z miriam - bo anie mnie to interesuje ani mnie to obchodzi, ale sa takie przypadki, wiec mowienie na takich ludzi niewiadomo co troche przykre jest, w sumie to nie ich wina tylko spaczonej genetyki.

a amazonkaa, te zdjecia przeicez byly w tym temacie na poczatku i od tego cala dyskusja sie zaczela.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 21:44   

< błeeeh..idzie do klopa i żyga z całej mocy > feeee to obrzydliwe miałam seryjnie odruchy wymiotne!
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nidhogg napisał/a:
a amazonkaa, te zdjecia przeicez byly w tym temacie na poczatku i od tego cala dyskusja sie zaczela.

no tak, ale tam jest cala seria tych zdjec, jakby ktos byl ciekawy

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 22:01   

No wiesz Nidhogg niby wszystko normalnie, bo tak się zdarza jak u Miriam, ale z tego co wiem to kasiasta była jeszcze przed programem, a zooperować pewnej części ciała sama nie chce, bo siebie akceptuje taką jaką jest, więc ja się szczerze zdziwię jak ona będzie jakoś dziwnie się zachowywać po tym jak oni się zahcowają jak się dowiedzą
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 22:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm no jak mowilam, nie ogladam, wiec nie wiem jak to z nia jest... rownie dobrze moze byc za pzreproszeniem [cenzura] i lubi miec cycki razem z fiutkiem, hm przypadki z jakimi niemalze osobiscie sie spotkalam, zazwyczaj konczyly sie rekonstrukcja pochwy w przypadku m/k lub odwrotnie w przypadku k/m... a skoro ona nie chce hmmm tez dobrze... moze lubi.. no nie wiem akceptuje etc...
a z reszta przeciez to i tak bylo nakrecone przez producentow i gdyby nie ona to ktos inny wiec czepianie sie jej tez troche sensu nei ma, kase dostala siusiaka pokazala, pokrecila tylkiem, zawinela cyckami a kasa leci...
przeciez tych 3 facetow oskarzylo producentow a nie stricte ja (o ile sie nie myle)

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |