| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
9-letni piłkarz?
Autor Wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 12 Sty, 2005 17:59   9-letni piłkarz?

Wiele hiszpańskich klubów Primera Division stara się o pozyskanie dopiero 9-letniego piłkarza. Jak poinformował jeden z hiszpańskich dzienników sportowych, chodzi o Kameruńczyka Bea Patou, który uchodzi za wielki talent.
Wszystko wskazuje na to, że wyścig po 9-latka, mierzącego w tej chwili 1,50 m, wygra Valencia.

Źródło: Sport Onet.pl.

Heh... 9-letni, zawodowy piłkarz... ciekawe ciekawe.
Co o tym myślicie? Czy dzieciak będzie miał "skradzione" dzieciństwo ciężką pracą, czy też może dobrze się stanie, bo będzie miał zapewnione dostatnie życie??
Przejdź na dół
Napastnik Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Sty 2005
Posty: 139
PostWysłany: Sro 12 Sty, 2005 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil To niezbyt dobrze jeśli taki mały chłopak z takim wielkim klubem. Może nie wytrzymać tej wielkiej presji jaka zostanie na niego narzucona i jego kariera skończy się szybciej niż się zacznie, a jego rzekomy talent pójdzie się kochać... Lepiej jakby ten chłopak trenował w jakimś mniejszym klubie, bez tego zbędnego rozgłosu. No ale cóż... pożyjemy, zobaczymy... Twisted Evil

_________________
"You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everything else. We are all part of the same compost heap"
Pamiętaj, nie jesteś twoim postem na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8161275
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 12 Sty, 2005 20:20   

Może również dojœć do "oszukania" i wykorzystania chłopca przez klub- wszyscy wiemy bowiem, jak to (w boksie co prawda, ale sport to sport) na umowie z Donem Kingiem wyszedł Tyson- zniszczono jego karierę i okradziono go z grubych pieniędzy. Dzieciakowi to grozi w jeszcze większym stopniu- jest młodszy.
Powrót do góry
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Sro 12 Sty, 2005 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fajnie, 9 latek do druzyny piłkarskiej Rolling Eyes przecież to jeszcze dziecko a piłkarze z Valencii to dorośli mężczyźni, a co by było jakby go sfaulowali, mogliby go uszkodzić Neutral

_________________
Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napastnik Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Sty 2005
Posty: 139
PostWysłany: Sro 12 Sty, 2005 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil 9 latek miałby podpisać zawodowy kontrakt i grać w pierwszej drużynie? Nieeee... Być może to jest talent, ale wymaga jeszcze 'oszlifowania'. Nie wiem też czy przepisy nie zabraniają gry zawodnikom przed skończeniem 15 lat... Jeśli chcą go pozyskać to co najwyżej do szkółki piłkarskiej. Twisted Evil

_________________
"You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everything else. We are all part of the same compost heap"
Pamiętaj, nie jesteś twoim postem na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8161275
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 16:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Troche nie chce mi sie wierzyć, ale jeśli to prawda to uważam, że 9 lat to przesada!! Dzieciak będzie miał zmarnowane dzieciństwo Rolling Eyes

Pozdrawiam Very Happy

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 17:01   

Coby nie było - jego nazwisko sobie zapamiętam. Kto wie, czy za 5-8 lat nie będzie on gwiazdą na miarę Zidane'a Wink.
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 17:34   

Ten chłopak jest chyba bardzo uzdolniony skoro ,,biją'' się o niego wielkie kluby ! Ja mysle że ten dzieciak niesniósł by tego psychicznie i fizycznie gdyby podpisał kontrakt Sad Ale jesli zrobi to dla kasy i popularności...... Nigdy nic nie wiadomo !
Powrót do góry
Napastnik Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Sty 2005
Posty: 139
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil W wieku 9 lat przecie się nie myśli o kasie i popularności (przynajmniej ja nie myślałem Twisted Evil ). Kilka lat temu była też wrzawa o wielki trzynastoletni talent - Freddy'ego Addu, Amerykanina pochodzącego z Ghany. Chłopak podpisał kontrakt chyba z Manchesterem United i Nike o_O. Teraz powinien mieć z 15 lat chyba i z niego prędzej zobaczymy czy coś będzie niż z tego Kameruńczyka. Twisted Evil

_________________
"You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everything else. We are all part of the same compost heap"
Pamiętaj, nie jesteś twoim postem na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8161275
Carla Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Sty 2005
Posty: 9
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 14:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziecko które ma 9 lat... hmmm...skoro tyle sławnych klubów pragnie go zyskać noto może rzeczywiście jest aż taki uzdolniony...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 20:14   

ja znam typa który ma 13 lat i gra w juniorach Lechii Gdańsk. ja tam jestem z innej części trójmiasta i z Lechią nie sympatyzuję ale koleś jest wporzo i po prostu wymiata. jak grał ze starszymi kumplami to był nie do przebicia.
Powrót do góry
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Pon 31 Sty, 2005 18:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Technicznie rzecz biorąc, karierę sportowca powinno się zaczynać w takim właśnie wieku.
Gość musi być dobry.

_________________
"Ból to kwestia nastawienia."

Będę obserwował cię z cienia, aż nadejdzie moment. Ostrożnie zmieniaj świat...

Hail to Kinga for the most wonderful eyes in the forum!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 03 Lut, 2005 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Merkavoth napisał/a:

Gość musi być dobry.


No tyyyyćke Wink
Słyszałam o tym Mr. Green Ale jak tylko sie dowiedziałam to Shocked I cały czas trudno mi uwierzyć...
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napastnik Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Sty 2005
Posty: 139
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil Ostatnio było głośno o 10-letnim brazylijczyku Jean Carlosie. Podobno o tego "Młodego Pele" biją już się czołowe kluby europejski, w tym Manchester United.
Ktoś nie wierzy, że jest on taki dobry? To niech ściągnie ten filmki http://members.home.nl/nplompen/jean_carlos.wmv, opad szczeny gwarantowany Twisted Evil

_________________
"You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everything else. We are all part of the same compost heap"
Pamiętaj, nie jesteś twoim postem na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8161275
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 05 Lut, 2005 11:36   

no rzeczywiście koleś wymiata Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |