| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Boże, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce!
Autor Wiadomość
tomek
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 15:07   Boże, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce!

Musze napisać wypracowanie z Polskiego na wczoraj, ale wolę się masturbować. Pomóżcie to silniejsze ode mnie. :arrow:
Przejdź na dół
LookAtYourSelf Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 05 Gru 2004
Posty: 31
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm widze ze wpadles w nalog - to juz troche niebezpieczne
pomysl sobie co jest silniejsze - twoje ambicje czy rzeczy ktore tak naprawde nie sa ci niezbedne
zmus sie i wez sie za polski Razz
tomek napisał/a:
Musze napisać wypracowanie z Polskiego na wczoraj

ps. ale widze ze juz sie spozniles bo przeciez to wypracowanie mialo byc na wczoraj Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 15:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jesli ci sie samemu nie zachce, to nikt ci nie pomoze, chyba ze ktos sobie za ciebie napisze, ale watpie, ze komus tez sie bedzie chcialo

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 15:55   Re: Boże, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze bez wulgaryzmów proszę Mr. Green
Prawda,jeśli nie mozesz się postrzymać to jest to niebezpieczne, bo staje się to powoli Twoim nałogiem.
tomek napisał/a:
Musze napisać wypracowanie z Polskiego na wczoraj

Oj...Chyba nie zdażysz Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra nzlgw
Gość
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 17:59   

Chłopie!!!Jezeli sie wpadnie w nałóg masturbacji to jest źle!!Pomasturbuj się troche a potem weź sie za polski!
PS.Lepiej ogranicz onanizacje bo jak totalnie wpadniesz w nałóg to bedaą kłopoty ze współ zyciem w dalszej czesci życia..!
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 18:16   

Wiecie co, to chyba jest żart. Razz Nie sądzicie?
Cóż, a jeżeli nie jest:
Wymasturbuj się do ulgi i zacznij pisać wypracowanie. ;p
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chlopie na to nie ma lekarstwa tylko silna wola Mr. Green
Ale inni maja rackje jesli to stanie sie twoim nalogiem bedziesz mial w przyszlosci klopoty... Wiec wez sie w garsc i lec do ksiazek...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spoko za jakieś 30 min rozboli cie ręka albo organ biggrin tak łątwo się niewymigasz od pisania... a wogóle to jesteś Buc Oblesny Wink

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 13:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najpierw wybaczcie ale zrobie maly offtopic,poniewaz nademna widze w lewej ramce takie cos:
Pan_Feanor
Junior
Dziwka bez szkoły Smile
wezcie mu/jej dajcie jakies ostrzezenie,bo jak widze przeklenstwa to mi sie nie dobrze robi.

a teraz overtopic
ja tez uwielbiam sie mastrubowac,ale zadko mam do tego okazje.Po prostu tego nie rob i tyle.Musisz miec mocna wole.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 13:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eeee, trochę to nieprawdopodobne Razz
Ja tam też nie mam "popędu" do nauki, ale to przez to, że wolę popisać np. tu albo zagrać sobie w gierkę. Ewentualnie poooglądać TV albo coś. A z masturbacją już skończyłam. Udało mi się Smile

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 15:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

adam(o)_1991 napisał/a:
najpierw wybaczcie ale zrobie maly offtopic,poniewaz nademna widze w lewej ramce takie cos:
Pan_Feanor
Junior
Dziwka bez szkoły Smile
wezcie mu/jej dajcie jakies ostrzezenie,bo jak widze przeklenstwa to mi sie nie dobrze robi.

a teraz overtopic
ja tez uwielbiam sie mastrubowac,ale zadko mam do tego okazje.Po prostu tego nie rob i tyle.Musisz miec mocna wole.

Offtop powiadasz.. to ze cie pare razy upomniałęm za głupote znaczy że ty teraz uwziołeś się na mnie za moją dziwkę bez szkoły tak ?... dobra zmienie sobie na DAME NEGOCJONOWALNEGO AFEKTU O NIEPEŁNEJ EDUKACJI OBOWIĄZKOWEJ....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Prymitywne to jest niektórych pismo Smile.

Hm, masturbuj się, kto Ci broni. Jak wracasz o 15 to siedzisz do 24 i cały czas to robisz ;P? Wątpię. Na wszystko jest czas. Tutaj raczej na arenę walki wkracza lenistwo... ;P. A masturbacja to tylko usprawiedliwienie ;P.

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 06:38   

Witam.
Całkiem możliwe. Masturbacja? Nie wierzę, że nie masz na tyle silnej woli by na tę godznę-dwie powstrzymać się od tego. Poza tym - kto Ci broni? Po pół godziny powinno Ci się znudzić i będziesz mógł spokojnie napisać wypracowanie. Jeżeli natomiast jesteś zbyt leniwy, to tu już nic nie poradzimy - Twoja wola czy piszesz, czy nie. Pomyśl o ocenie na semestr, może Ci pomoże. Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 06:46   

Fizyczną niemożliwością jest jechanie non stop na ręcznym... W końcu odpadnie mu ręka :).
Pozatym co to moda, aż tak ci się nudzi że niemasz nic innego do roboty ?
Powrót do góry
::PtyLuQ:: Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 87
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 16:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co takiego sobie robisz Razz ? Dla szczegółów chociaż i tak [cenzura] to da Mr. Green .
A poza tym to zależy od silnej woli Wink .

_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |