| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
glany
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 21:33   glany

Od pewniego czasu podobaja mi sie glany i taki styl wiecie... ale nie metalowy:D tylko wkurza mnie, ze jak ktos nosi glany jest uwazany za metala, ja np. mam zamiar sobie kupic a nie slucham metalu. Dzisiaj szłam z kolezanka i ona miala wlasnie glany jakis dresik sie do iej przyczepil troche sie zdygalysmy ale nic nie dpowiedziala i poslzysmy dalej... boje sie wlasnie ze jeli juz nabyje te glany dresiarze moga zaczepiac a nawet pobic...

a tak wogle czy glany są modne?
Przejdź na dół
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że aż takiej reakcji, że Ciebie pobiją nie powinno być. Czasem tylko ludzie mogą się krzywo na Ciebie spojrzeć.

Co do tego czy glany są modne - teraz wszystko można nosić!!

Pozdrawiam Wink

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 22:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh, a jak nie sa modne to co to juz ich nei chcesz ?
po za tym same glany nie robia z ciebie 'metalowca' 'punka' czy kogos innego...
zazwyczaj nosi sie jeszce ubranie...
jak zalozysz glany do rozowej kiecki, to gwarantuje, ze nikt nie pomysli ze jestes metalowcem/matalowa etc etc

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napastnik Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Sty 2005
Posty: 139
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 22:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nidhogg napisał/a:
jak zalozysz glany do rozowej kiecki, to gwarantuje, ze nikt nie pomysli ze jestes metalowcem/matalowa etc etc

Twisted Evil

Raczej pomyśli czy się nie uderzryłaś w głowe Twisted Evil .

Glany, oprócz ich czystego, praktycznego zastosowania zimą, nie mają chyba żadnego innego. Oprócz trV kVltowego wyglądu i cieżkości. Twisted Evil

_________________
"You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everything else. We are all part of the same compost heap"
Pamiętaj, nie jesteś twoim postem na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8161275
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 09:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

modne to chyba nie są hm... poprzedniczka miała racje =) jeśli masz same glany nikt raczej nie pomysli zes jest "metalem," "punkiem" itp. potrzeba do tego jeszcze stroju czy fryzury czy czegos w tym stylu Wink. No ale niewazne.

A czy za glany mogą Cię pobić? nie za glany raczej nie, ewentualnie jakis za przeproszeniem idiota sie głupio spojrzy... mnie za same glany nigdy nikt nic nie zrobil, ale np. za stroj to co innego...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 15:34   

glany to buty wojskowe - po kilku marketingowych przeróbkach
nosili sie wojskowi potem dezerterzy skini [nie wiem czy to dokładnie tak przeszło] punki metale
potem pojawila sie moda na glany więc kupili je prawie wszyscy
trudno sie dziwić że skoro glany zostały perfidnie "zmałpowane" po metalach i punkach to są z nimi kojarzone

swoją drogą glany jako buty zimowe noszone są zimną/wczesną wiosną/ późną jesienią a jako buty metalowe ogólnorocznie więc raczej latem sie głównie okresla ludzi po glanach
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 15:47   

panienka_wierzba napisał/a:
A czy za glany mogą Cię pobić? nie za glany raczej nie, ewentualnie jakis za przeproszeniem idiota sie głupio spojrzy... mnie za same glany nigdy nikt nic nie zrobil, ale np. za stroj to co innego...

Za same glany raczej nie pobiją tak jak Wierzbuuś mówi, mnie nawet za czasem straszny strój do tego nie pobili, więc źle nie jest bynajmniej u mnie... chyba, żebyś na glanach napisała [cenzura] sk8
A po za tym co to za pytanie czy są modne...?
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czesto glany sa kojazone wlasnie z metalem, chociaz nie sadze ze przez noszenie ich mozna zostac pobitym.Przeciez kazdemu moga podobac sie glany a nie musi sluchac metalu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też zamierzam kupić sobie glany ale dopiero na jesień . I myśle tak jak pozostali ze za same noszenie glanów raszej cie nie pobiją prędzej za ciuchy .

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:22   

tak sie sklada ze czesto nosze czarne rzeczy ale staram sie ograniczac hehe nawet mam kolczyki z krzyzykami ale t wiecie... nikt i tk nie widzi a glany podobaja mi sie biggrin mierzylam siorki bo ona juz ie chodzi ale sa za małe juz raczej napewno sobie kupie jesli sie uda nomowic rodzicow:D
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 23:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czarne ciuchy i kolczyki z krzyzami? Hmm.... Watpie aby ktos cie za to pobil. Jedyne co ci grozi to to ze ludzie moga cie wziasc za fanatyczna zakonnice a jesli dojda do tego glany to i za zbrojne ramie pobliskiej parafii.

A co do moich upodoban to uznaje jedynie wojskowe buty Wink Zadnych marketingowych odmian ;P

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 19:30   

hehehehe Pulkownik zle to zrozumiales... kolczyki z krzyzykami to nie znaczy ze jestem fanatyczka religijna:D a do czranych ciuchow to nie zawsze i mam duzo kolorowych ale nie doprzesady nie lubie typu barbie .... HAHA zakonnica... no spoko raczej nie czeka mnie taka przyszłosc.. Mr. Green
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O ja nie madry Sad W takim razie co znacza te kolczyki? Zapewne maja bogata symbolike w kulturze metalowo szatanistycznej tak? Prosze o wyjasnienie bo naprawde sie zamotalem o ja glupiutki oh oh Rolling Eyes

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 20:05   

Nie nie... ja jestem katoliczka ... poprostu podabaja mi sie te kolczyki:D
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 20:32   

Agnieszka12 napisał/a:
Nie nie... ja jestem katoliczka ... poprostu podabaja mi sie te kolczyki:D


Ostatnio stały się one bardzo, ale to bardzo popularne... Widziałam w nich także kilka Barbie, a obraz... katastroficzny. Myślałam, że apokalipsa 'przyszła'. Wink

Ja mam glany i tylko tyle. I uwierz, to nie znaczy, że jestem metalem. Poza tym nikt nie zwraca takiej uwagi na buty, no chyba, że masz koszulke pt. "Noszę glany!" albo gadasz wszystkim o tym, jakież to piękne, ciężkie, czarne, metalowe buty. Metalowcem się jest, że tak to powiem, od psychiki. A wygląd zewnętrzny to tylko dodatek. Wink

Glany modne być nie muszą, żeby je nosić. Właściwie może i miały czas świetności, jak wszystko. Dużo osób nosi glany, podobnie jak kozaczki. A czy kozaczki (zwykłe, nie wymyślne) są modne? Nie. Więc problem z głowy.

Rada: jeśli chcesz je mieć, to sobie je kup. Nie przejmuj się zdaniem innych, bo to Twoja sprawa w czym chodzisz i ważne, aby Tobie było wygodnie, i żebyś się sobie podobała.

Pozdrawiam. Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |