| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
glany
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 21:31   

No ale Ty zacytowałaś o kolczykach ... a co do glanow to sa spoko no i masz racje Barbie w glanach? tragedia heheh
Przejdź na dół
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 22:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak... To oczywiste. Wszak wy jestescie tr00 prawdziwe oryginalne i nie plastikowe i jedyne macie prawo nosic super cool 5 tonowe glany. Rotfl. A kto sie pytal czy glany sa modne hę? Kto tu jest "barbi" no kto ? Mr. Green
A tak mnie naszlo na zlosliwosci arghh jak dobrze zzucic w tym temacie plachte naiwnosci i ironi. W koncu sie wyladowalem yeah Wink

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 09:57   

Hmm... Pulkownik nie rozumiem Twojej zlosci.. zreszta glany nie waza 5 ton Mr. Green
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 12:18   

Szkoda, że nie ważą 5 ton, bo by ładniej nogi wyglądały po spotkaniu się z moimi glanami^^
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 12:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszka12 napisał/a:
(...) Barbie w glanach? tragedia heheh


Barbie w kolczykach - krzyżach, to dopiero musi być tragedia... Rolling Eyes

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 17:31   

Chesterka napisał/a:
Agnieszka12 napisał/a:
(...) Barbie w glanach? tragedia heheh


Barbie w kolczykach - krzyżach, to dopiero musi być tragedia... Rolling Eyes


Bo to właśnie o tym pisałam. <jeb> Naucz się Aga dokładniej czytać - zacytowałam, dopisałam do tego o barbie w kolczykach, oddzieliłam i o glanach. -_____-''

Płk. ach, a więc dziewczyna nie ubierająca się na czarno, to barbie? No super. -___*

Cytat:
A kto sie pytal czy glany sa modne hę?

Pytała się Aga na końcu swojego posta. Razz
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy gdzie kolwiek tak pisalem Gabrielan? Wink Nie? No wlasnie Smile
Moj post odnosil sie do pierwsze w tym temacie gdzie Agnieszka pytala sie czy glany sa modne. O ile dobrze sie orientuje wsrod tr00 metalowych dziewczynek kobieta ktora nosi sie modnie zasluguje na miano barbi.
Unikajac kolejnej bezowocnej dyskusji o subkulturach napisze ze do zadnej nie naleze i z wiekszosci szydze. Bawi mnie przeswiadczenie dziewczynek ( i chlopcow - byle by nie polecialy we mnie kamienie Wink ) ubierajacych sie na czarno i majacych glowki wypchane tekstami z nightwisha i evenesence oraz... ( tu wstaw jakis kolejny durny zespol metalowy ktorego czlonkowowie maja piorka we wlosach i piszcza jak eunuchy ) o swojej niezaleznosci mrocznosci a w skrajnych przypadkach rowniez inteligencji. Bawi mnie rowniez ziomalstwo oraz inne glupoty.
Poprostu jestem soba i nie bawia mnie rozne durne zabawy w subkultury i tyle.
Ojoj troszke sie rozpisalem ale glownym zamyslem tego postu bylo powiedzenie wam ze bawi mnie jak i jedna tak i druga strona barykady Wink Pamietajcie dziewczynki - ubieranie sie po "metalowemu" to tez uleganie modzie wiec prosze was nie najezdzajcie na tzw. barbi gdy same ulegacie modzie na bycie andergrałndowym. Poprostu to silniejsze od wiekszosci kobiet aby byc modnym Wink A gdy moga to jeszcze sptynie zamaskowac i wytlumaczyc nalezeniem do super subkultury to juz wogle wielka podnietka - bo i sa modne i niezwykle ynteligenckie oraz nietypowe.

Dobra zdeczka sie rozpisalem i zdeczka zamotalem moze bo pisalem post z przerwa. Pozdrawiam wszystkich czy to metali skejtow czy takich normalnych ludzi z jako tako lbem na karku jak ja Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 19:57   

JEsli chodzilo mi o Barbie to nie znaczy ze to ta ktora nie chodzi w czranych ciuchach tylko ktora juz przesadza z jaskrawymi kolorami i jak sie jej paznokiec zlamie wzywa karetke... no sie pytalam czy glany sa modne... bo coraz wiecej ludzi w nich widze. Wiec to moze swiedczyc o tym czy sa modne. Dobra ludzie ... spokoj biggrin glany sa fajne a Barbie to sztuczne idiotki... wiecie o co chodzi .. Taki jest moj poglad ale to nie znaczy ze jestem jakas metalowa lub cosik tam jestem poprostu soba ... slucham tego co leci w radiu itd biggrin
Powrót do góry
Idiotka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Sty 2005
Posty: 24
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszka12 napisał/a:
Ja Barbie to sztuczne idiotki...


No wypraszam sobie biggrin
Poza tym skoro mówisz,że to są idiotki to się zastanów Rolling Eyes . W mojej klasie jest własciwie jedna taka "barbie" i jest to naprawdę fajna i wartościowa osoba na pewno nie sztuczna idiotka... Rolling Eyes Tak samo barbie powie,że metale to sztucnzi idioci Rolling Eyes Ptrzecież to nie zależy od subkultury,"różowe" dziewczyny nie musza być od razu eliminowane?
I nie oburzaj się od arzu,musze przyznać rację Pułkownikowi Nikomu [?],czytając Twój pierwszy post miałam wrażenie,że chcesz nosić glany,bo to modne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 21:46   

pułkownik racje ma bo do każdej subkultury ludzi przyciąga moda a ideologi już niema
[powiedziałam ja zaliczająca się wedłuj innych do subkultury która prawieże wymarła]
ale agnieszka racji tez troche ma bo skoro glany modne są to chyba może chcieć być modną?

pozatym pułkownik to ty nie mów że kobiety chcą być modni bo faceci tak samo
ziomy to w 90% faceci
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 22:06   

Może i większosć osób uważa, ze się bawię w subkultury, ale jak się bawię to nie tylko, bo to modne, ale dla ideologii danej subkultury... A po za tym zawsze potrzebowałam utorzsamianie się z czymś... Nie wyglądam jak typowa metalówa, ale ubieram się na czarno i jak znajduje jakiś ciekawy ciuch to go od razu biorem... tylko, ze u nas same sklepy z modną odzieżą
Barbie mają własne wersje glanów farbione na różowo, bądź biało, bez blaszki z modną podeszwą i numerkiem z boku widziałam takie u nas na giełdzie...
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 22:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A czy ja mowie ze faceci nie? Wink w sprawach kobiet nie biezcie moich postow 100% serio bo i tak moja szowinistyczna naturka wplecie w to swoje kilka groszy :]

Cytat:

powiedziałam ja zaliczająca się wedłuj innych do subkultury która prawieże wymarła]


Hipis?Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 09:18   

Idiotka sorki ze Cię obraziłam... ale mi sie wydaje ze jak ktos patrzy tylko na swoje paznokcie i figure ma troche poprzewracane w głowie... Rolling Eyes
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 09:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pulkownik Nikt napisał/a:
A czy ja mowie ze faceci nie? Wink w sprawach kobiet nie biezcie moich postow 100% serio bo i tak moja szowinistyczna naturka wplecie w to swoje kilka groszy :]

Cytat:

powiedziałam ja zaliczająca się wedłuj innych do subkultury która prawieże wymarła]


Hipis?Smile


dada kradziejka być hipiska =)
a ja od pewnego czasu rpzyjmuje ową ideologie =D zresztą wiesz, chyba z Tobą rozmawiałam na ten temat kiedys Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 11:26   

panienka_wierzba napisał/a:
Pulkownik Nikt napisał/a:
A czy ja mowie ze faceci nie? Wink w sprawach kobiet nie biezcie moich postow 100% serio bo i tak moja szowinistyczna naturka wplecie w to swoje kilka groszy :]

Cytat:

powiedziałam ja zaliczająca się wedłuj innych do subkultury która prawieże wymarła]


Hipis?Smile


dada kradziejka być hipiska =)
a ja od pewnego czasu rpzyjmuje ową ideologie =D zresztą wiesz, chyba z Tobą rozmawiałam na ten temat kiedys Wink

[boje sie jeszcze używać przy was cytatów]

panienko mój ty adwokacie jak zwykle racje masz:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |