| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
glany
Autor Wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 15 Mar, 2009 18:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, w sumie w glanach nie chodzę, też wolę trampki i latem baleriny ;]

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hippie Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Gru 2008
Posty: 228
PostWysłany: Nie 15 Mar, 2009 19:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@siex napisał/a:
Lubie trampki, ale glany nie ..... bleeee

Też tak uważałam, ale zmieniło mi się. Latem noszę trampki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bodziek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 100
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja cały czas nosze glany ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hippie Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Gru 2008
Posty: 228
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 01:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie za gorąco? ; P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bodziek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 100
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 07:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakoś żyje Razz .
W pierwszych 2 dniach ciężko było, ale potem zacząłem chodzić i chodze cały czas ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 13:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widziałam już takich, co noszą glany zamiast japonek.. więc różne zboczenia ludzie mają Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 17:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
zboczenia

lepiej bym tego nie nazwala :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
impresja Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 11
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 21:54   Re: glany Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszka napisał/a:
a tak wogle czy glany są modne?


To przecież nie o to chodzi, aby ubrania były modne, ale o to, bys dobrze sie w nich czuła.

Miałam glany przez dwa, może trzy lata. Kupowałam całoroczne, żeby chodzić w nich także na wiosnę i w jesieni, bo przecież w ocieplanych zimówkach nie mogłabym tego zrobić, co zmuszałoby do kupna następnych butów, a przy kosztach glanów i moich zaoszczędzonych pokładach finansowych byłoby niemożliwe.
Z perspektywy czasu bardzo żałuję, że miałam "epizod z glanami", bo mam teraz niesamowicie zniszczone stopy zarówno na zewnątrz, jak i "od wewnątrz". W dodatku musiałam uczyć się długo noramlnie, kobieco poruszać, bo nabyłam rażących nawyków chodzenia na ugiętych nogach, wielkimi krokami, co przy wszelkich lżejszych butach wyglądało fatalnie. Kolejnym minusem była przemakalność. Dopóki nie przesiąknęły wodą, było w porządku, ale wystarczyło, aby raz się się to zdarzyło i buty zupełnie nie chroniły przez deszczem. Zamieniały się w istną rzekę;( Tak więc, odradząm glany choćby z praktycznego i czasowego punktu widzenia.
Jest wiele sklepów zresztą, gdzie można znaleźć dobre, ładne buty. Słyszałaś kiedyś o 1bucie? Można go spokojnie zaliczyc do tej grupy. Jeżeli będziesz miała chwilkę, to przejrzyj sobie jego stronkę. Jest na niej mnóstwo ofert i może akurat znajdziesz dla siebie coś lepszego, niż glany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |